Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 1548 komentarzy

Ewidentny Oszust

Ewidentny Oszust - Gdy zdecyduję się na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co można mnie czytać i oglądać moje materiały tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

Napaść na Iran i III W.Ś. potwierdzone!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chiny bez wahania wesprą Iran, nawet jeżeli przyjdzie za to zapłacić III wojną światową.

Te słowa miały paść z ust prezydenta Chin na spotkaniu z generalicją. Poniekąd odpowiedzą na postawę Chin jest stwierdzenie Putina że: „jedynym sposobem na powstrzymanie agresji Zachodu wobec Iranu są bezpośrednie działania wojskowe”

Pierwsze dwa tygodnie 2012 przeszły pod znakiem zaostrzenia politycznego i wojskowego kryzysu wokół Iranu. Do brzegów Iranu przybywają wciąż nowe okręty wojenne USA i NATO. Przypomnijmy, że w grudniu USA i UE zapowiedziały embargo na irańską ropę, na co prezydent Ahmadineżad zagroził blokadą Cieśniny Ormuz, przez którą przechodzi 40% bliskowschodniej ropy naftowej. W przeddzień Nowego Roku USA skierowało w rejon cieśniny grupę uderzeniową z lotniskowcem "John Stennis". Na początku stycznia przybył również atomowy lotniskowiec "USS Carl Vinson" z 90 samolotami i helikopterami na pokładzie. W skład grupy wchodzą jeszcze krążownik rakietowy "Benker Hill" i niszczyciel rakietowy "Halsey". 10 stycznia w rejon udał się lotniskowiec "Abraham Lincoln" eskortą krążownika "Cape St George" i dwoma niszczycielami "Momsen"(?) i "Sterret"(?). Ponadto przerzucono desantowo-amfibijną grupę z batalionem piechoty morskiej. Grupa składa się znowoczesnego śmigłowcowca "Makin Island" klasy Wasp, amfibijno-transportowy pływający dok "New Orleans" i amfibijno-desantowy dok "Pearl Harbor" z batalionem marines, grupą do operacji specjalnych, wzmocnione eskadrą helikopterów i batalionem logistyki. Jednostki te służą do desantu na naturalnym nabrzeżu (plaże). Na ich pokładach można budować i remontować helikoptery i samoloty. Są wyposażone w rakietowe systemy obrony przeciwlotniczej, systemy artyleryjskie i rakiety kierowane. Załoga liczy ponad 1110 osób i 1900 marines. Ale to nie wszystko. Do zatoki udał się brytyjski niszczyciel "Dering", mający za zadanie ochronę grupy przed atakiem powietrznym. Jego nowoczesny system PAAMS pozwala niszczyć rakiety i samoloty wroga z pięciokrotnie większą skutecznością niż inne jednostki tego typu. W tej chwili w rejonie przebywa w sumie 9 brytyjskich okrętów (4 trałowce, patrolowiec, hydrograficzny i 3 jedn. transportowe). Arabskojęzyczny kanał informacyjny "Al Arabija" doniósł o transporcie do Izraela 1000-osobowego amerykańskiego kontyngentu wojsk lądowych. Wg izraelskiego serwisu debka.com., specjalizującego się w analizie politycznej spraw bezpieczeństwa, do Izraela przybyło już łącznie 9000 wojskowych. Ponadto na wyraźne żądanie USA i Niemiec(?) Izrael utworzył specjalne stanowiska dowodzenia dla skoordynowania działań w przypadku dużego konfliktu na Bliskim Wschodzie.

(//www.wykop.pl/ramka/1010869/ciekawe-ze-w-polskiej-prasie-nie-ma-nawet-o-tym-wzmianki/)

Dzisiaj Myszka & Miki natrząsał się z konceptu New World Order, konceptu realizowanego na naszych oczach. Ostatni akt właśnie się zaczyna. Dwie poprzednie wojny światowe, miały złamać kręgosłup społeczeństw, kręgosłup świadomości i przewartościować wszystko do góry nogami, w czym bardzo pomagały potem koncepty New Age czyli m.in. tzw. Humanitaryzmu dospawanego przez masonerie Kościołowi na ostatnim soborze. Zmiany społeczne po kilkudziesięciu latach zaszły już do wyznaczonego punktu, homoseksualizm czy nawet organizacje popierające pedofilię jawnie promowane w mediach, na forach międzynarodowych, księża propagujący masońskie wierzenia – bieg kultury i cywilizacji został odwrócony. Teraz czas na ostateczny akt – III wojnę światową i zapewne jedną wspólną religię światową, po tym co nastąpi, po technologiach których będzie dane nam zasmakować, zmiany świadomości i wiary pójdą bardzo głęboko i będzie to w końcu możliwe. Ludzie wyprani doszczętnie z dotychczasowych kanonów będą po tej wojnie chłonąć wszystko jak leci, bez moralnych wątpliwości, bez wstrzemięźliwości. Ta wojna, ten zaczyn nie dotyczy ropy, pieniędzy, polityki – to są tylko fasady pokazywane społeczeństwu. Główny rdzeń i przyczyna to dopełnienie procesu tzw. Inżynierii Społecznej, której realizatorzy rozdają karty od dobrych kilku set lat. Politycy wypowiadający III wojnę światową zarówno ci z Chin, z Rosji z Iranu z USA czy UK, to figuranci Banku Światowego, tego samego, który wydał rozkaz ataku na Węgry a wcześniej na naszego Tupolewa w Smoleńsku. Śmiejcie się niedowiarki do woli, będzie jeszcze czas sobie podowcipkować gdy się spotkamy na północy, na pomorzu w polskich obozach zagłady, budowanych na wzór obozów FEMA w USA, które cały czas stoją puste choć więzienia pękają w szwach, i tam i tutaj czekają na swoich lokatorów – już nie długo. W USA Obama wprowadził odpowiednie prawo, uznające za teren działań wojennych całość ziem USA i możliwość wtrącenia do tych więzień każdego obywatela podejrzanego o bycie terrorystą, bez prawa do adwokata – to się stało w kraju nazywanym kolebką wolności, jak zatem będzie wyglądać w tych czasach Polska – kolebka najazdów, podbojów i upokorzeń? Jezu Chryste – miej nas w swojej opiece.

(uzupełnienie - poszerzenie tematu //nsnbc.wordpress.com/2011/10/24/nato-prepares-global-war-russian-and-chinese-military-on-highest-alert/ )

KOMENTARZE

 • A Pan Panie Naczelny
  śmiał się, że chce kupić kałacha. To wcale nie jest śmieszne. To bagno w którym egzystujemy (bo nie można tego nazwać zyciem) nie nastraja do śmiechu, ani trochę.
 • niesamowite świadectwo, dzięki wielkie.
  dzięki.
 • PYTANIE PO KTÓREJ STRONIE STANIE PO-LACZKOLAND JAK MATOŁ SPIEPRZY W DOLOMITY ?:)
  .
  Ewidentny Oszust:
  "Chiny bez wahania wesprą Iran, nawet jeżeli przyjdzie za to
  zapłacić III wojną światową" - Te słowa miały paść z ust
  prezydenta Chin na spotkaniu z generalicją.

  Poniekąd odpowiedzą na postawę Chin jest stwierdzenie Putina że:
  „jedynym sposobem na powstrzymanie agresji Zachodu wobec Iranu
  są bezpośrednie działania wojskowe”. ....

  ..Dzisiaj Myszka & Miki natrząsał się z konceptu New World Order,
  konceptu realizowanego na naszych oczach. Ostatni akt właśnie się
  zaczyna. ....
  ----------------------------------------------------------------------------

  Decydujące dla Polski będzie stanowiski rosji w tym konflikcie.

  Jest prawdopodobne, że rosja tylko podpuszcza Chiny aby sama

  stać się języczkiem u wagi tak aby odnieść jak największe korzyści

  dla siebie z tego konfliktu.

  Słaba militarnie, gospodarczo i politycznie - Kondomijna Polska z

  rządzącą bandą skorumpowanych sługusów niemiec i rosji

  może stać się ceną jaką wyznaczy rosja (tak jak po II-WŚ) za

  jej zaangażowaie się po stronie usa i w.bryt. przeciw Iranowi.
 • @Zbigniew-Grzymski
  Te rzeczy odbywają się poza Rosją Chinami czy USA - rząd światowy ma to do siebie że nie pyta państw co one mają zamiar zrobić tylko wyznacza cele i te państwa to realizują, a dla picu w mediach uwypukla się targi i spory dla pozoru że niby nie grają w jednej lidze :]
 • @
  bedzie dobrze .... wiara i nadzieja :)
  znasz prawo karmy? albo inaczej : Bog Ojciec nierychliwy, ale sprawiedliwy?
  zobacz ilezesmy do jasnej cholery wycierpieli jako narod....
  za co to wszystko? he? NIE : najezdzamy, napadamy, gwalcimy, mordujemy, palimy w piecach, gazujemy, holokaustow nie czynimy, cierpienia nie zadajemy, wojen nie wywolujemy, nie rozstrzeliwujemy pod murami niewinnych i nie strzelamy w tyl glowy jencom wrogow naszych ...
  naprawde obawiacie sie ludzie kochani, rodacy jakis maskr w kraju naszym?
  obozow zaglady dla nas? powtorki generalnie z bestialstwa niemieckiego i sowieckiego podczas ostatniej wojny? ... bez obaw ... nas ta zawierucha nieominie z pewnoscia, ale sie wywiniemy ;) ... troszke wiary w nasze przeznaczenie.... proroctw nie czytaliscie czy co?
  ....
  mamy gnoj w kraju... to swieta prawda .... i jest on jak mysle po to abysmy sie nauczyli tego 'nowego' dla nas systemu .... ockneli sie z tego zaufania do klasy rzadzacej .... to od nas ma wyjsc impuls naprawy swiata.... zapomnieliscie juz? to u nas i tylko u nas jest ruch koronacji jezusa na krola :D .... szalenstwo i kpina i posmiewisko powiecie ....
  haha :DD
  szaleni sa najblizej Boga :p ....
  ja tam wierze w nas i nasz kraj mimo wszystko co betonowe glowy, kundle, zdrajcy, sprzedajne lajzy mowia o nas....
  bo pamietam HISTORIE NASZA .... tacy jestesmy wlasnie ....
  nieposkromieni i dumni ....
  nie bac sie! bez obaw!
  tylko do roboty sie trza wziac....zoorganizowac sie trza.... armie ochotnicza i obywatelska tworzyc.... a bedzie dobrze....
 • Po co komu wojna
  Ale powiedz Oszuście po co ta III wojna światowa??? tym wszystkim,

  "(...) z Chin, z Rosji z Iranu z USA czy UK, to figuranci Banku Światowego, tego samego, który wydał rozkaz ataku na Węgry a wcześniej na naszego Tupolewa w Smoleńsku.

  Skoro załatwiają ze sobą sprawy bez wojny?
 • @Myszka and Miki...z 18:35:33
  moge sobie pozwolic wyreczyc Oszusta?
  po co ta 3 wojna?
  aby w blyskawicznym tempie 'przemodelowac' swiat....planete cala....
  sprawa tak bardzo upragnionego przez wladcow zmniejszenia radykalnego liczby nas tutaj zyjacych....
  przetestuja nowe bronie ... nowe leki .... nowe wiruski ...
  i oczywiscie zarobia jeszcze wiecej....gory cale nowych pieniedzy ....
  moze zmienia walute od razu....co by chinczycy i reszta swiata zostala z paierowym szmelcem w rekach? chodzi o totalna kontrole nad zlozami surowcow ? moze przetestuja w sposob masowy slynne chipowanie?
  Bog raczy wiedziec co jeszcze beda chcieli przez to osiagnac ....
  wystarczy ci?
 • Jedno pytanie...
  ...nasuwa mi się jak czytam takie czarne wizje NWO: Po co to wszystko? Przecież już mają 90% pieniędzy na świecie wiec nie robią tego dla pieniędzy.
 • @Myszka and Miki
  :)
 • @ZeZeM.
  Powiedział gość co ma ZEZA ;]
 • @Myszka and Miki
  Wojny są im potrzebne ponieważ dzięki nim można w 20 lat załatwić procesy społeczne które normalnie trwałby by 10 razy dłużej. Wojny to katalizator, zarządzanie przez kryzys - ludzie zdesperowani zaakceptują wszystko nawet samego szatana jeśli ten ofiaruje im spokój za ziemskiego życia - to chyba nie jest takie trudne do zrozumienia. Ludzie póki nie mają noża na gardle póty pewnych rzeczy nie zaakceptują. Myślisz, że bez II wojny światowej ludzie zaakceptowali by oddanie suwerenności swoich krajów Brukseli? To tylko BARDZO powierzchowny przykład, to jest znacznie głębsze.
 • @azmi
  Pieniądze nigdy nie były celem ponieważ to oni drukują pieniądze i ustalają trendy. Tu chodzi o rząd dusz w dosłownym rozumieniu, to wszystko są elementy inżynierii społecznej dążącej do pozbycia się w praktyce jedynej przeszkody jaka jeszcze blokuje nadejścia pełnej ciemności - trzech monoteistycznych religii - Chrześcijaństwo, Islam, Judeizm - z czego najbardziej zaciekle niszczą Chrześcijan, ponieważ w słowach Jezusa i nim samym jest droga którą nasze duszę mogą wyjść z piekła reinkarnacji i tego ziemskiego systemu na czym im nie zależy - dlatego tyle pracy wkładają w promocje New Age, wmawiania że reinkarnacja jest dobra, komiksy z magią dla małych dzieci i joga zamiast WF-u w podstawówkach - tego jest tyle że trudno wszystko wymienić. Chodzi o nasze dusze - tylko i aż tyle.
 • @Ewidentny Oszust
  .
 • @Ewidentny Oszust
  "Te słowa miały paść z ust prezydenta Chin na spotkaniu z generalicją."

  Można prosić jakieś źródło? Czy info spod dużego palca?

  stwierdzenie Putina że: „jedynym sposobem na powstrzymanie agresji Zachodu wobec Iranu są bezpośrednie działania wojskowe”

  j.w.
 • @wiktorinoc
  Średnio uważnie czytając znajdziesz pod cytowanym tekstem link do oryginału.
 • Road To Hell by Chris Rea [720p HD]
  http://www.youtube.com/watch?v=3HDI_iD5_Q4&feature=related
 • Szanowny Autorze
  To jak, napaść na Irak, jak w tytule, czy na Iran, jak w tekście? :)

  Pozdrawiam
 • @Wiktor Smol
  ;)
 • @ZeZeM.
  Jeśim pokręcił co nieco upraszam o wybaczenie waszmości. Wszak mogło to być li tylko wynikiem staropolskiego trunku przedniej jakości, to jest miodu pitnego, półtoraka , którego onegdaj żem otrzymał w podarunku od Jeje Wysokości Królowej Jadwigi......
 • www.iran-daily.com + ONZ
  do niedawna jeszcze działała strona www.iran-daily.com Czytałem ją 2 tyg temu.
  Iran rozesłał do WSZYSTKICH Z ONZ materiały, dokumenty, dowody na syjonistów. Między innymi ich prowokacje z world trade center wspierające islamistów! Podobno tych dowodów na syjonistów była cała sterta, neizaprzeczalnych.


  I jak się zachowało ONZ.......? Ogólnoświatowa cisza a za kulisami pewnie postanowiono, że trzeba przyśpieszyć działania propagandowe oczerniające Iran - i to się właśnie dzieje!

  Z Węgrami podobna nagonka - bo chcą niezależnego, silnego, wyczyszczonego z komunistów i banksterów państwa WĘGRY!
 • @ustawa Wilczka
  http://www.iran-daily.com/1390/8/14/MainPaper/4095/Page/1/index.htm

  ktoś im załatwił index.htm ale reszta jest, często można obejść brak strony index wpisując w wyszukiwarkę google adres albo jak nie ma podanych podstron to chociaż "kopia" wtedy z kopi można wydłubać linki do podstron ;)
 • @Myszka and Miki
  Obejrzyj sobie film dokumentalny wezwanie do przebudzenia a pozniej pisz ...

  Ale powiedz Oszuście po co ta III wojna światowa??? tym wszystkim,

  "(...) z Chin, z Rosji z Iranu z USA czy UK, to figuranci Banku Światowego, tego samego, który wydał rozkaz ataku na Węgry a wcześniej na naszego Tupolewa w Smoleńsku.

  Skoro załatwiają ze sobą sprawy bez wojny?


  Chca zredukowac ludnosc dlatego bedzie III wojna.
 • Iran & euro & rodzime szumoowsiakowszczyzny to zasłona dla rzeczywistych działń
  wszystkie środki masowego przekazu (rażenia) są w rekach tych, co realizują ostatni już we współczesności spektakl zawładnięcia ludźmi na skalę niewyobrażalną. To absolutna kontrola i zniewolenie. Cała maskarada wojenna z Iranem w tle obecnie, ale i wcześniejsze, nie wyłączając spektakli z grupy 9/11 to jedynie maskarada, kłamstwo, odwrócenie zasad, oszustwo... Każdy taki "epizod" powoduje usprawiedliwienie dla dyktatu i zniewolenia, dla jeszcze większego terroru, bo po to jest tworzony. A tak naprawdę źródło zła jest czytelne: Banki. Bez zniszczenia światowego systemu bankowego, bez wybrania drogi Argentyny - Islandii wszystko inne jest tylko zwykłym bredzeniem.
  W Rumunii zwykli obywatele są większymi patriotami niż tu w Polsce. Lepiej potrafią walczyć o swoją przyszłość i mimo większej biedy, tam jest mniejsze niewolnictwo niż w Polsce. Tu agentura organizuje smoleńskie spektakle, pluje ludziom w oczy, a ogromna większość mówi: to deszcz...
 • @Myszka and Miki
  Jak to po co im wojna? Wojna sieje zamęt, chaos, cierpienie i zniszczenie. Najpierw zarabiaja na sprzęcie wojennym, mówię o V kolumnie, samozwańczych "panów tego światra", pozbywają się równocześnie wielu milionów niepotrzebnych im ludzi, bo im skurwysynom jest za ciasno na planecie, a na gruzach powojennych znowu zarabiają na odbudowie pożyczając państwom narodowym pieniądze na procent, aby w razie niemozności spłaty ptrzejmować je na własność. Obecnie mają ochotę na zmniejszenie populacji i osłabienie jej fizyczne i moralne, aby przy mniejszej ilości "roboczego bydła" łatwiej było ich kontrolować i dociskać. Jeżeli Pan tego nie rozumie, to proszę się najpierw dokształcić i uspupełnić wiedzę, bo wiedza zdobyta na studiach "psu na budę" się zda.

  Zamiast pisać artykuły, proszę najpierw poczytać co nieco o prawdziwej historii, nie tej zakłamanej ze szkoły i zmediów, poczytać trochę o psychologii, sięgnąć do biblii, poobserwować co się dzieje dookola i zadać sobie podstawowe pytanie, kto pociąga za sznurki? Wtedy przestanie Pan zadawać śmieszne pytania.

  Wszystkie dotychczasowe wojny przez te klany rodowe Rotschildów, Rockeffelrow, Morganów i innych psychopatów były skrzętnie zaplanowane. To samo dotyczy spraw dziejących się w Iraku, Afganistanie i wielu innych krajach, przy czym każda miała swoje określone cele i była kolejnym krokiem w realizacji ich szatańskiego plnu. Niech Pan obejrzy na you tube wywiad z Aaronem Russo, który miał okazję mieć bliskie stosunki z Rockeffelerem ni co np powiedział mu o podskórnych chipach. Facet ten Aaron miał szereg intratnych propozycji od Rockeffelera w zamian za współpracę. Niestety miał zbyt prosty kręgosłup i dlatego nie ma go już wśród nas żyjących. Oficjalnie umarł na raka. To zupełnie tak samo jak Lepper się powiesił.
 • @Łabaja
  PS.
  Napisałem "banki", ale to konkretni ludzie i konkretne działania. Kara dla nich jest sprawiedliwa jeśli umożliwi naprawienie krzywd...
 • @azmi
  Ano po to im to wszystko, że teraz gra toczy się nie o pieniądze, tylko o kontrolę. Żyjesz Pan w złotej klatce. Oni boją się, ze narody się przbudzą i skończy sie ich brudna gra. Stąd tak prą do wojny, trują nas z powietrza, wody i jedzenia, bo chcą drastycznie zmniejszyć populację, aby łatwiej było trzymać mniejszą ilość ludzi za mordę i aby ta władza absolutna nie wymkęła się spod ich kontroli.
 • @Ewidentny Oszust
  spotkamy na północy, na pomorzu w polskich obozach
  ---------------------------------------------------------------------------
  Można prosić o jakieś źródła bo o tym nie słyszałem
  Pozdrawiam
 • @katerina404
  Ot i sedno, choć ja widzę źródło. To Talmud, najbardziej demoniczna, antychrześcijańska, nazistowska doktryna judaizmu, chazaria...
  Nazwiska można "wymazać", z doktryną trochę gorzej.
 • @wronski111
  Słyszałem to od znajomego rodziny, który bardziej "działa w terenie" i ma związki z armią, a ponieważ zna termin NWO i kiedyś jakoś zaczęliśmy o tym rozmawiać to się dowiedziałem tych ciekawych rzeczy, że Polska uczestniczy w jakimś programie militarnym w ramach którego na pomorzu budują po lasach / miejscach odludnych bazy takie jak FEMA w USA i że to jest trend ostatnich 2 lat.
 • @Antymaterialny
  "Wszystko zmierza do NWO"

  Ja bym raczej mówił, że NWO zmierza do nowego etapu, bo New Word Order działa już od półtora wieku w obecnej formie i III wojna światowa to katalizator przepoczwarzenia się w nową formę - zapewne sprzęgniętą z New Age i utworzeniem jakiegoś zlepka Chrześcijaństwa Judaizmu i Islamu pod kopułą wschodnich filozofii - jeden wielki metafizyczny glut - powiedziane zostanie, że unifikacja religii zapobiegnie kolejnym wojnom ponieważ to właśnie na złych islamistów zrzucona zostanie wina a cała wojna będzie pokazywana jako rozpalona przez spory świata zachodu z Islamistami nienawidzącymi Żydów.
 • @Ewidentny Oszust
  Z takim nickiem to można każdy bzdurny tekst napisać i ma się świetne alibi.. tylko co tu robi ta dyskusja?

  Schodźta do schronów i nie wyglądajta... NWO, masoni, żydzi, Żydzi i amerykance idą.. ale nie bójta się Rosja was wyzwoli.
 • Gordon Brown New World Order Speech
  http://www.youtube.com/watch?v=Uv5cqh26CC0&feature=results_main&playnext=1&list=PL745132D8B0BA5A26
 • @Ewidentny Oszust
  A ja myślę, że na razie mają to wszystko bez wojny (tej światowej - oczywiście) a Afganistan pokazuje że sobie nie zawsze na wojnie ze wszystkim radzą. Powtarzam po co im coś co przecież mają (a żyjacy w cieniu NWO tym bardziej to wiedzą) a mają władzę, kasę, wszystko....
 • @JacekPlacek
  Znam lepsze filmy.

  I dzięki temu nie mam paranoji.
 • @katerina404
  A Bibilę czyta Pani w oryginale? A może w jakimś tłumaczeniu... A którym można wiedzieć?

  Dużo Pani tych chipów załadowali.. A sprawdziła Pani czy ma taki znak po szczepionce na gruźlicę... A więc ma Pani...

  To jest Pani stracona. ONI Panią zarazili... Już redukcja ani wojna nie jest potrzebna. Nie pomyślała Pani o tym?
 • @Łażący Łazarz
  Myślę, że zawsze jesteśmy przed wojną a nie po. To jasne. Tyle, że nie mam paranoji że to NWO, I inni Rotshildowie. Rockefelerzy itd. oraz chipy itd. Powodów do wojen jest wiele więcej. Można by długo pisać.... Są one prawdziwe, realne a nie wydumane przez świrów. pozdra
 • @Łażący Łazarz
  "Mylisz się, wojna to zbyt wielki interes by ludzkość z niej zrezygnowała. Jesteśmy teraz po tak długim okresie pokoju, że groza zapomniana, społeczeństwo zgnuśniało i następuje poważne gospodarcze przesilenie."

  Ludzkość dąży do wojny?
  Głosi Pan kłamstwa socjotechnice i dobrze o tym wie.
 • @konserwatystka
  Jest taki profil na FB - "piłeś? nie pisz" - radzę się zapisać.
 • @Myszka and Miki
  Mógłbyś tak pisać, gdyby nie było rewolucji francuskiej i II pierwszych wojen światowych - wtedy mógłbyś pisać że nie potrzebują wojen, póki co jednak historia pokazuje coś odwrotnego.
 • @Łabaja
  Nie ludzkość dąży do wojny tylko jej zarządcy - ŁŁ zauważa ten kurs. To oni stosują "socjotechnikę" nie jedną z resztą. Nie strzelaj do posłańca złych wiadomości :]
 • @Myszka and Miki
  "Nie mam paranoi że to NWO" - tak samo mówią o ludziach nie wierzących w raport Millera - oni mają paranoję, normalni ludzie nie mają bo każdy normalny człowiek wierzy Tuskowi.
 • Powód do wojny:
  " Niektóre narody -pisał Engels- są nosicielami postępu, inne nie. Ponieważ są one kontrrewolucyjne muszą przepaść w rewolucyjnej masakrze, która nastąpi niebawem. Socjalistyczna rewolucja pozostawi niektóre ludy tak daleko w tyle za awangardą postępu, że nigdy nie będą w stanie jej dogonić. Skoro nie rozwinęły one kapitalizmu w kapitalistycznej erze, socjalizm wyprzedzi je na tyle, że będą bezpowrotnie stracone. Stanowią one / te ludy - przyp.autora/ Volkerabfall, rasowe odpadki i przeznaczeniem ich jest zniknąć z powierzchni ziemi wraz z nastaniem nowego socjalistycznego porządku. Ludobójstwo jest w takim rozumieniu postępowe." -dowodził Engels.

  Niektóre rzeczy się nie zmieniają, a inne - i owszem...

  Myślę, że obecnie najdalej w tyle za "awangardą postępu" i - z drugiej strony - najbardziej odporni na NWO są ludzie wierzący, dlatego spodziewam się, że będą się nasilać różne ataki na tle religijnym (we wszystkie strony), zarówno w państwach muzułmańskich jak i w europie. Być może typowe działania wojenne na bliskim wschodzie zostaną użyte do nasilenia migracji muzułmanów do państw europejskich. Następnie stopniowo będzie rosnąć ilość ataków terrorystycznych o tle religijnym - z obu stron.
  Najskuteczniejszym środkiem przeciw terroryzmowi jest oczywiście zwiększona kontrola nad społeczeństwem.
  Obrazek medialny będzie taki, że ludzie różnych religii się na wzajem będą wykańczać, a zgodnie z oczekiwaniem "rozsądnej większości" styl władzy będzie ewoluować w stronę rządów silnej ręki - państwa policyjnego (ale w dość dyskretny sposób - dzięki technologiom, a nie jak w 81').

  To nie będzie wojna pomiędzy państwami, tylko wojna pomiędzy "fundamentalistami" wszystkich religii a "zdrową częścią społeczeństwa".
 • @robhood
  "szaleni sa najblizej Boga :p ...."
  "tylko do roboty sie trza wziac....zoorganizowac sie trza.... armie ochotnicza i obywatelska tworzyc.... a bedzie dobrze...."
  no to mnie Pan uspokoił; ale gdy chciałem założyć PLN, 4 mis. temu to jakoś chętnych nie było.
  Pozdrawiam
 • @Antymaterialny
  panie materialny ,myślę że pan może przysłużyć się dobrze całej ludzkosci,mając dobre kontakty z Irańczykami powinien pan ich namówić do poddania się całkowicie Amerykanom i nie wywoływania wojny światowej,tam w końcu też są rozsądni ludzie którzy wiedząc o potędze Ameryki nie będą próbować z nią walczyć tak jak chćą tego AJATOLLAHY ,pański apel może trafić na podatny grunt i przysłużyć się demokracji światowej...namawiam pana do tego szczerze i z całym przekonaniem ze pan nie odmówi...pozdrawiam
 • @Ewidentny Oszust
  Oszuście, to nie jest do konca uczciwie intelektualanie przynajmniej. Ja w ogóle nie powiedziałem, że Ci czy inni w takiej czy innej sytuacji nie potrzebują wojen... Napisałem jedynie że NWO w który wierzysz według tego co piszą jego wyznawcy zupełnie nie potrzebuje dzisiaj wojny. A Ty ze mnie robisz teraz głupka :))) który nie wie że wojny były są i będą.
 • @Łabaja
  Banki-s*anki, rząd dusz, inżynieria społeczna, 9/11 i in. A najbardziej podstawowe sedno sprawy: ropa (w tym ropociągi i gazociągi, "korytarze") i powoli również metale. Nastepną cieczą o jaką będziemy się zabijać będzie woda. Ale to dopiero w następnym pokoleniu.
  Banał, że aż boli:).
 • @konserwatystka
  "Rosja was wyzwoli" :))) Niom. Rosja od paru wieków furth nic tylko nas wyzwala. A Rosjanie się oburzają na tych niewdzięcznych Polaków, którzy na tyle krwi, mozołu, środków odpowiadają brakiem wdzięczności wobec wybawiciela i żywiciela (autentyk!).
  :)
  Tak, leżymy w takim miejscu na mapie, że co by się nie działo na świecie, Rosja musi nas "wyzwolić", w trosce o własny tyłek. Geopolityka, heh.
 • @bez kropki
  "Walka o wodę" ? może czas machnąć scenariusz?
  :)
  Pozdrawiam
 • @gosc hotelowy
  Największą sztuczką szatana jest przekonanie że to co złe jest dobre i na odwrót, a nie to że on nie istnieje to po pierwsze.
  Po drugie jak rozumiem, zastrzelenie JFK, otrucie Litwinienki to jakieś wydarzenia które łączycz w logiczny ciąg... No i tutaj ja Ci mówię stop. Nie zamierzam iść drogą która istenieniem szatana tłumaczy nie tyle istetnienie zła co jego emanację w postaci bankierów i NWO. Taką interpretację świata uważam za paranoiczną, mimo że jest dla każdego jasne że istnieją na świecie banki, bankierzy, że mają swoje interesy i wpływy, że często są to tajne umowy itd. Przyjęcia zresztą założenia że szatan rządzi światem jest z grunti nie prawdziwe a nawet wydaje mi się ( teologiem nie jestem) bluźniercze.
 • @Ewidentny Oszust
  Nie mieszaj do tego Tuska i Smoleńska please... Moja rodzina od pokoleń jest ze wschodu i Rosję dobrze zna. Oddzielmy kilka spraw bo rzeczywiście dojdziemy do kresu logiki.
 • @Ewidentny Oszust
  Brawo! :-)
 • @Anderson
  "może czas machnąć scenariusz" A po co ? Po co mam w tym wyręczać mocodawców wojen o wodę:)? Sami se go machną.
  My-szaraki mamy jeszcze czas. Teraz się zajmijmy tym, byśmy w Iranie nie umierali za amerykańska ropę, tadżycki korytarz, rosyjskie plany mocarstowe i chińskiego pokera (tak w skrócie).
 • @Ewidentny Oszust
  "Chiny bez wahania wesprą Iran, nawet jeżeli przyjdzie za to zapłacić III wojną światową."

  A tego nie byłbym taki pewien. Czechosłowację sprzedano jak burą sukę w 1938, nas rok później i Jałta była już tylko domknięciem tego co było postanowione właściwie już zakłamanych politykach zachodu podpisujących Traktat Wersalski. Im dalej w las, tym śmielej wiadome lobbies zwalczało ideę silnej, dużej, niepodległej, suwerennej Polski. To wraca, a pozycję wyjściową z PRL w 1989 mieliśmy całkiem niezłą. Mogło być wspaniale przy sprawnych rządach patriotów, a był jak zwykle. Polityków III RP należałoby wraz z komunistami postawić pod jedną ścianą!

  Iran zatem Chiny zapewne sprzedadzą, podnoszą taką dyplomacją tylko cenę, to samo robi Rosja, Turcja i kraje wokół Iranu. Spolegliwa dla USA-IZRAELA-NWO jest Anglia, ale przecież to jest matka USA, ojciec NWO, spłodzili i niepotrzebną ideę Izraela, który będzie zapewne przyczyną wybuchu III wojny światowej.

  Zatem kto będzie nową Serbią, Polską? Ano raczej nie Iran, a Izrael.

  "amfibijno-desantowy dok "Pearl Harbor" z batalionem marines, grupą do operacji specjalnych"

  To może być omen, zanosi się na nowe PEARL HARBOR i Amerykanie tak go chcą, że być może sami wysadzą kilka okrętów mniej wartościowych bojowo wskazując na "zdradziecki" atak Persów. Iran poradzi sobie z ostrzelaniem floty NWO, ale czy popełnialiby samobójstwo dając pretekst do zniszczenia, aneksji całego terytorium kraju? Naród w niewolę NWO jak nieboraki z Iraku? I co pokój tam jest? Codziennie prawie giną ludzi, wojna domowo-religijno-polityczno-plemienno-klanowa trwa. Co chwila zamachy bombowe, o innych aktach agencje nawet nie wspominają.

  Dopiero jakiś zapalnik da im pretekst do wojny, stąd te restrykcje, tym chcą Iran jakoś sprowokować, albo zmontują prowokację coś wysadzając, to w modzie od 2001 roku. Izrael z łatwością mógłby to zorganizować, np wysadzając jakąś bazę USA w regionie. Nie musi to być atak w okręty, acz dron podwodny, czy nurkowie mogą wysadzić dany okręt, czemu nie.

  Istotnie zgadzam się z Autorem co do założeń, wojny są wywoływane nie przez państwa, decyzje suwerenów, nawet nie przez władze danego państwa, ale ponadnarodowe lobbies. Nie twierdzę że przez samych żydów, to aberracja wszędzie widzieć judaikę, rodzaj psychozy. Wojna to dobry interes, zatem finansjera, przemysł jej chce. Inżynierowie NEW WORLD ORDER bardzo dużo osiągnęli zwłaszcza II wojną, przecież przed I zdelegalizowano masonów praktycznie w całej Europie. Po 1945 już nikt o tym nie pamiętał, podobnie jak w III RP, a przecież dekret z 1938 roku nadal obowiązuje. Masonów należy zdelegalizować z przykrywkami, uwięzić jeżeli dalej konspirują, najlepiej wypędzić z kraju na banicję dożywotnio.

  Będzie wojna światowa choćby tylko dlatego że były dwie poprzednie, będzie więc i trzecia. Kwestia czasu, niedługiego. Polski nie ominie. Ani Rosja, ani Niemcy nie pozwolą sobie na niepewne kondominium na "tyłach". Zrobią z nas Generalną Gubernię, wcielą do armii i każą walczyć dla nich. Z kim? Wszystko jedno, wiadomo jak się to układa, klasycznie. Najpierw sojusz germańsko-sowiecki, później wojna skłóconych przyjaciół, bo na placu zawsze chce zostać JEDEN HEGEMON. W razie takiej wojny będziemy w środku tych walk jak podczas poprzednich wojen, mogą użyć nawet broni masowego rażenia z myślą już przy okazji o ostatecznym rozwiązaniu kwestii polskiej i Polski. To plan na nwo już po wojnie. Polska będzie wtedy wyludnioną ziemią, ocalali uciekną zagranicę, kto ją wtedy zasiedli? KTOŚ.

  Polska jest walutą zachodu którą płaci np Rosji, ale i Niemcom. Tu ma rację Zbigniew Grzymski. Rosja rozgrywa partię szachów chcąc ograć wszystkich.

  Podsumowując. Nikt realnie nie będzie bronił Iranu zbrojnie. Poświęcą Persów. Pytanie jaka to będzie wojna, jakie będą jej cele. Na oko docelowo jednak będą chcieli zająć cały kraj jak Irak, czy może w stylu Afganistanu, Libii... Potrzebny jest im łącznik umożliwiający połączenie Afganistanu z Zatoką Omańską bez łaski Pakistanu. Zatem na pewno zajmą ten kawałek Iranu. Będzie ich też kusiło przebicie się północą do Turcji, Iraku z odcięciem Iranu od tych krajów, od Morza Kaspijskiego... cóż za wspaniałe nowe szlaki powstaną pod kontrolą NWO. Tylko że to byłoby komiksowo widoczne, łatwiej takie zamiary zamaskować zajmując cały kraj i wprowadzając "demokrację, praworządność, prawa człowieka" itd itp jak to ci dranie robią na całym świecie łącznie z Polską. Niezawisłe sądy, niezależne prokuratury, nadwładze sądów najwyższych, trybunałów konstytucyjnych, prezydentów odpowiadających przez historią i macierzystą lożą...
 • ;]
  To nie bogowie, demony czy co innego, tylko ludzie, zdrowo pojebani mieszają w głowach, religiami, opiniami,badaniami,sondarzami i chuj wie czym jeszcze. Ja mam was w dupie, to co wy mówicie i to co mówi telwizja. Media głównego nurtu. Dla mnie każdy to jebany oszołom, a przez to wszystko sam nie jestem lepszy. Dlatego - szkoda mi już słów na cokolwiek.

  Każdemu z nas sie juz popierdoliło w głowie i nie da sie tego naprawić.
 • @Anderson
  "Walka o wodę" ? może czas machnąć scenariusz?

  No to już w Libii to przerobili :]
 • @Ewidentny Oszust
  W Libii chodziło najpierw o ropę (państwową a przez to niebezpeiczną dla USA i in.) :). Woda była tam kwestią wtórną:). Ale to dobry przykład - jaskółka pokazująca kierunek czyli wojny o samą wodę:).
 • @Pogromca Elit
  Witamy użytkownika ONETu.
 • @Myszka and Miki
  Najpierw zarzucasz mi że ie jestem "intelektualnie nie uczciwy" i sekundę później stosujesz taką oto retorykę: "w który wierzysz według tego co piszą jego wyznawcy" - najwyraźniej nie mamy platformy do dyskusji w temacie. Jak mam komuś opowiadać o kulistości ziemi skoro dany człowiek puka się w czoło twierdząc że wtedy ludzie po drugiej stronie kuli by spadli w kosmos?
 • @Marek Kajdas
  Nie, dlatego że Chiny wiedzą iż po Iranie przyjdzie czas na nich, ponieważ Rosja w każdej chwili morze się przyłączyć do USA by w zamian mieć potem zwierzchnictwo w tamtym regionie. Dlatego Chiny jak najbardziej mogą wesprzeć Iran.
 • @Pogromca Elit
  Sam o sobie wydajesz świadectwo. Któż ma w głowie porządek, a kto nieporządek? Mało tego - któż ma serce spokojne, ciche, miłujące, a kto - i dlaczego? - wścieka się i miota?

  Czy to Ty sam? Czy COŚ, KTOŚ w Tobie przegrywa walkę z Prawdą i karze Cię niepokojem, gdy odważnie patrzysz w Jej Miłujące Oczy?

  Czy jesteś prawdziwym człowiekiem, czy tchórzem, który będzie unikać cierpienia, aby oszczędzić swoje ciało, zdychając w duchowej zgniliźnie?

  Oto pytanie, które już nigdy nie da Ci spokoju, aż do śmierci Twego ciała, albo aż do Twojej śmierci.
 • @bez kropki
  Banialuki dla plebsu. W Libii przedewszystkim chodziło o to, że Kadafi pożyczał kase państwom ościennym na wykupywanie swoich długów z banku światowego oraz że był juz w zaawansowanym etapie przed biciem złotej monety (Libia ma masę złota) która miała potem stać się podstawą do wymiany produktów petrochemicznych zamiast dolara - to było przyczyną, reszta to zasłona dymna, oczywiście Francja sraczki dostała z powodu projektu wielkiej rzeki, dlatego NATO bombardowało fabrykę rur betonowych aby przekreślić ten plan. To było zagrożenie tanią żywnością dla dotowanego rolnictwa we Francji.
 • @space
  Dobrze powiedziane!
 • @Ewidentny Oszust
  Czas pokaże co było banialuką a co nie.
 • @Anderson....z 19.01.2012 09:03:59
  jakis link mi podasz? albo rozszerzysz swa wypowiedz?
  milo, ze kulturalnie sie zwracasz. nie musisz. nie jestem z imienia i nazwiska tutaj. no i zagranica przyzwyczaila mnie do you :). luz.
 • @Pogromca Elit....19.01.2012 11:01:32
  wezme cie w obrone bo juz cie osadzono ;)
  zgadzam sie z toba pogromco .... czesto takze odnosze wrazenie, ze to wszystko jest zdrowo rabniete i tak naprawde jest li tylko po to aby nam mieszac i mieszac i mieszac w glowkach.....kolejne walniete teorie 'spiskowe'
  podejrzenia, 'uklady' roznych sil, ludzi, czynnikow itd. tak jak to okresliles 'zdrowo' nam wkrecaja kolejne sruby w umysly ....
  pozdrawiam cie
 • @Ewidentny Oszust
  Właśnie problem w tym, że trudno nie nazywać piszących o wzechogarniającym szatanie z NWO sektą ponieważ poza wiarą że jest tak i tak a zaraz będzie tak i tak nie dostrzegam nigdzie racjonalnej argumentacji. Dziwne że Ciebie też poniosło na tych falach.
 • @gosc hotelowy
  1. Nie będę wchodził w XIX wieczne spory dotyczące darwinizmu poza tym że Darwin nigdy nie głosił że człowiek pochodził od małpy... A jeśli darwin i jego teorie, badania to widomy znak szatana to sorry ale proszę mnie w takie rozmowy nie wciągać. Lepiej z tą sprawą zgłosić się do psychoterapeuty allbo księdza.

  2. Co do Litwinienki zupełnie się z pańską opinią nie zgadzam. Gdy dowiedziałem się że jest w szpitalu otruty nie miałem wątpliwości że to robota ruskich służb.
  Inaczej powiedzmy, że znałem go i że mówił czy pisał różne rzeczy i w tym za życia był dla mnie niewiarygodny ale kiedy został otruty uwierzyłem we wszystko mimo, że mylił się w kilku sprawach.

  3. Ja widzę na świecie wiele dobra i spraw które świdczą że Pan Bóg nad nim czuwa. Może to sprawa wiary i optyki patrzenia.
 • @Ewidentny Oszust
  Serbię też miała m.in Rosja wesprzeć zbrojnie i co? NATO latało nad nimi jak nad murzynami z buszu prawie bezkarnie. Pionki są zawsze sprzedawane, taka moda od 1938. Sojusze nie są jak za I wojny żelazne, ale tylko na papierze, w gębie, na konferencjach prasowych, w przeciekach. Udział Chin zweryfikujemy. Moim zdaniem nie zarykują posłania tam floty, lotniskowca jednego... Po prostu negocjują pakiet w zamian za sprzedanie Iranu. Natomiast Chiny mogą chronić Pakistan na poważnie w razie czego z dowolnej strony.
 • @bez kropki
  "Czas pokaże co było banialuką a co nie."

  Dokładnie na odwrót - im dalej od zdarzenia tym bardziej je zatuszują historię zawsze piszą zwycięzcy ;( stad też tak zakłamane czasy w których żyjemy.
 • @Myszka and Miki
  "poza wiarą że jest tak i tak a zaraz będzie tak i tak nie dostrzegam nigdzie racjonalnej argumentacji."

  To nie moja wina i nie mój problem że jesteś ślepy lub że takiego udajesz, może ci to jest do czegoś potrzebne :]
 • @Marek Kajdas
  Serbia to wypierdek, tutaj wiadomo było że to stroszenie piór, Serbia nie odgrywa na arenie międzynarodowej żadnego znaczenia żeby Rosja miała za nią się dać poćwiartować, Iran i Chiny to co innego.
 • @
  Kto jest „władcą” tego świata? – oczywiście tylko do jakiegoś stopnia.

  (1)Żył w ziemi Us człowiek imieniem Hiob. Był to mąż sprawiedliwy, prawy, bogobojny i unikający zła. (2) Miał siedmiu synów i trzy córki. (3) Majętność jego stanowiło siedem tysięcy owiec, trzy tysiące wielbłądów, pięćset jarzm wołów, pięćset oślic oraz wielka liczba służby. Był najwybitniejszym człowiekiem spośród wszystkich ludzi Wschodu. (4) Synowie jego mieli zwyczaj udawania się na ucztę, którą każdy z nich urządzał po kolei we własnym domu w dniu oznaczonym. Zapraszali też swoje trzy siostry, by jadły i piły z nimi. (5) Gdy przeminął czas ucztowania, Hiob dbał o to, by dokonywać ich oczyszczenia. Wstawał wczesnym rankiem i składał całopalenie stosownie do ich liczby. Bo mówił Hiob do siebie: Może moi synowie zgrzeszyli i złorzeczyli Bogu w swym sercu? Hiob zawsze tak postępował. (6) Zdarzyło się pewnego dnia, gdy synowie Boży udawali się, by stanąć przed Panem, że i szatan też poszedł z nimi. (7) I rzekł Bóg do szatana: Skąd przychodzisz? Szatan odrzekł Panu: Przemierzałem ziemię i wędrowałem po niej. (8) Mówi Pan do szatana: A zwróciłeś uwagę na sługę mego, Hioba? Bo nie ma na całej ziemi drugiego, kto by tak był prawy, sprawiedliwy, bogobojny i unikający grzechu jak on. (9) Szatan na to do Pana: Czyż za darmo Hiob czci Boga? (10) Czyż Ty nie ogrodziłeś zewsząd jego samego, jego domu i całej majętności? Pracy jego rąk pobłogosławiłeś, jego dobytek na ziemi się mnoży. (11) Wyciągnij, proszę, rękę i dotknij jego majątku! Na pewno Ci w twarz będzie złorzeczył. (12) Rzekł Pan do szatana: Oto cały majątek jego w twej mocy. Tylko na niego samego nie wyciągaj ręki. I odszedł szatan sprzed oblicza Pańskiego. (13) Pewnego dnia, gdy synowie i córki jedli i pili w domu najstarszego brata, (14) przyszedł posłaniec do Hioba i rzekł: Woły orały, a oślice pasły się tuż obok. (15) Wtem napadli Sabejczycy, porwali je, a sługi mieczem pozabijali, (16) ja sam uszedłem, by ci o tym donieść. Gdy ten jeszcze mówił, przyszedł inny i rzekł: Ogień Boży spadł z nieba, zapłonął wśród owiec oraz sług i pochłonął ich. Ja sam uszedłem, by ci o tym donieść. (17) Gdy ten jeszcze mówił, przyszedł inny i rzekł: Chaldejczycy zstąpili z trzema oddziałami, napadli na wielbłądy, a sługi ostrzem miecza zabili. Ja sam uszedłem, by ci o tym donieść. (18) Gdy ten jeszcze mówił, przyszedł inny i rzekł: Twoi synowie i córki jedli i pili wino w domu najstarszego brata. (19) Wtem powiał szalony wicher z pustyni, poruszył czterema węgłami domu, zawalił go na dzieci, tak iż poumierały. Ja sam uszedłem, by ci o tym donieść. (20) Hiob wstał, rozdarł swe szaty, ogolił głowę, upadł na ziemię, oddał pokłon (21) i rzekł: Nagi wyszedłem z łona matki i nagi tam wrócę. Dał Pan i zabrał Pan. Niech będzie imię Pańskie błogosławione! (22) W tym wszystkim Hiob nie zgrzeszył i nie przypisał Bogu nieprawości.

  (Ks. Hioba 1:1-22, Biblia Tysiąclecia)


  Czy szatan mógłby oferować Jezusowi ” wszystkie królestwa świata oraz ich przepych” - nie będąc ich „właścicielem” w jakimś stopniu?

  (1)Wtedy Duch wyprowadził Jezusa na pustynię, aby był kuszony przez diabła. (2) A gdy przepościł czterdzieści dni i czterdzieści nocy, odczuł w końcu głód. (3) Wtedy przystąpił kusiciel i rzekł do Niego: Jeśli jesteś Synem Bożym, powiedz, żeby te kamienie stały się chlebem . (4) Lecz on mu odparł: Napisane jest: Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych. (5) Wtedy wziął Go diabeł do Miasta Świętego, postawił na narożniku świątyni (6) i rzekł Mu: Jeśli jesteś Synem Bożym, rzuć się w dół, jest przecież napisane: Aniołom swoim rozkaże o tobie, a na rękach nosić cię będą byś przypadkiem nie uraził swej nogi o kamień. (7) Odrzekł mu Jezus: Ale jest napisane także: Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego. (8) Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych (9) i rzekł do Niego: Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon. (10) Na to odrzekł mu Jezus: Idź precz, szatanie! Jest bowiem napisane: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz. (11) Wtedy opuścił Go diabeł, a oto aniołowie przystąpili i usługiwali Mu.

  (Ew. Mateusza 4:1-25, Biblia Tysiąclecia)
 • @slapek
  //Czy szatan mógłby oferować Jezusowi ” wszystkie królestwa świata oraz ich przepych” - nie będąc ich „właścicielem” w jakimś stopniu?//

  Chyba na tej samej zasadzie jak Pan Zagłoba darowywał Karolowi Gustawowi Niderlandy.
 • @gosc hotelowy
  A szatan zrobi?
 • @Ewidentny Oszust
  Ja może jestem ślepy ale Ty jesteś świr. Nie wiem co lepsze. A Ty wiesz?
 • @Ptasznik z trotylu.
  Czyli co! Uważasz że szatan chciał oszukać Jezusa? Myślisz że Jezus nie wiedział kto jest „księciem tego świata”?
 • @
  Proszę zwrócić uwagę na werset 9.
  Z tego wersetu jasno wynika kto jest” zwodzącym całą zamieszkałą ziemię”.


  (1) Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu. (2) A jest brzemienna. I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia. (3) I inny znak się ukazał na niebie: Oto wielki Smok barwy ognia, mający siedem głów i dziesięć rogów - a na głowach jego siedem diademów - (4) i ogon jego zmiata trzecią część gwiazd nieba: i rzucił je na ziemię. I stanął Smok przed mającą rodzić Niewiastą, ażeby skoro porodzi, pożreć jej dziecię. (5) I porodziła syna - mężczyznę, który wszystkie narody będzie pasł rózgą żelazną. I zostało porwane jej Dziecię do Boga i do Jego tronu. (6) A Niewiasta zbiegła na pustynię, gdzie miejsce ma przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni. (7) I nastąpiła walka na niebie: Michał i jego aniołowie mieli walczyć ze Smokiem. I wystąpił do walki Smok i jego aniołowie, (8) ale nie przemógł, i już się miejsce dla nich w niebie nie znalazło. (9) I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie. (10) I usłyszałem donośny głos mówiący w niebie: Teraz nastało zbawienie, potęga i królowanie Boga naszego i władza Jego Pomazańca, bo oskarżyciel braci naszych został strącony, ten, co dniem i nocą oskarża ich przed Bogiem naszym. (11) A oni zwyciężyli dzięki krwi Baranka i dzięki słowu swojego świadectwa i nie umiłowali dusz swych - aż do śmierci. (12) Dlatego radujcie się, niebiosa i ich mieszkańcy! Biada ziemi i morzu - bo zstąpił na was diabeł, pałając wielkim gniewem, świadom, że mało ma czasu. (13) A kiedy ujrzał Smok, że został strącony na ziemię, począł ścigać Niewiastę, która porodziła Mężczyznę. (14) I dano Niewieście dwa skrzydła orła wielkiego, by na pustynię leciała do swojego miejsca, gdzie jest żywiona przez czas i czasy, i połowę czasu, z dala od Węża. (15) A Wąż za Niewiastą wypuścił z gardzieli wodę jak rzekę, żeby ją rzeka uniosła. (16) Lecz ziemia przyszła z pomocą Niewieście i otworzyła ziemia swą gardziel, i pochłonęła rzekę, którą Smok ze swej gardzieli wypuścił. (17) I rozgniewał się Smok na Niewiastę, i odszedł rozpocząć walkę z resztą jej potomstwa, z tymi, co strzegą przykazań Boga i mają świadectwo Jezusa. (18) I stanął na piasku [nad brzegiem] morza.

  (Apokalipsa (Objawienie) 12:1-18, Biblia Tysiąclecia)
 • Dokładnie tak
  Pozdro Oszuście.

  (Co tam będę się rozpisywał...)
  Jak by co, to zapodaj na priv..
  Pogadamy sobie przez telefon.

  Pozdro.

  Jarek Ruszkiewicz - SL
 • @Myszka and Miki
  Świry dziwnym trafem często mają rację, to trochę na zasadzie małpy która obstawia giełdę, z badań wyszło że ona na chybił trafił lepiej obstawiała niż średniej klasy maklerzy więc ... :)
 • @slapek
  Szatan nie tyle chciał Jezusa oszukać co złamać i pokazać to potem ludziom jak upada syn boży. W pewnym stopniu udało się to z krzyżem ale tylko w pierwszej chwili bo jednak skutek był odwrotny do tego co zło planowało, stąd krzyż jest symbolem kościoła nie przypadkowo.
 • @Ewidentny Oszust
  Ad 19.01.2012 18:10:44 - A! Bo to trzeba być człowiekiem myślącym;). Wtedy czas jednak pokaże.
  :)
  A wracając do tematu, to możliwy jest jeszcze inny scenariusz - że mianowicie w punkcie kulminacyjnym napięcia, jakiś "mąsz stanó" "óratuje" nas przed katastrofą. Oczywiście za te czy inne ustępstwa ekonomiczne, społeczne, demokratyczne. Zastraszeni ludzie się zgodzą na różne rzeczy, na które by się nie zgodzili bez widma wojny.
  Czas pokaże.
 • @bez kropki
  No - to jest dobry trop, przecież ma nadejść antychryst pod postacią baranka :]
 • @Ewidentny Oszust
  To co się wydarzy i nie wydarzy... przemodeluje świat na dekady. Jeżeli Rosja nie obroni obecnego reżimu Syrii i Iranu (tu z Chinami), to bardzo obniży ich status. Moim zdaniem cała wojna skończy się nalotami, ostrzałem zakładów nuklearnych, rozwaleniem najcenniejszych struktur armii i tyle. Odpuszczą jak w I wojnie przeciw Irakowi. Nie będzie okupacji i to jest właśnie ta wygrana, rola Chin i Rosji.

  To będzie takie upomnienie i przede wszystkim CRASH TEST Chin, Rosji, islamu - ich solidarności której nie ma... nie ma? Może się pojawić. Takie wojny przybliżają zjednoczenie się islamu najpierw w samoobronie.
 • @Ewidentny Oszust/ Banialuki dla plebsu.>>
  no i trzebaby dodac, ze nawet, gdyby tego, co piszesz nie bylo, to i tak zrobiliby, co zrobili. chodzi o spacyfikowanie bliskiego wschodu, opanowanie zrodel bogactw naturalnych, zainstalowanie marionetkowych rzadow, zniewolenie poprzez wymuszone zadluzenie i spowodowanie masowych ruchow migracyjnych mahometan do europy. z jednej strony wywolanie konfliktu chrzescianstwa z islamem, z drugiej sunitow z shiitami.
  co do stanowiska chin i rosji wobec kwestii iranu, to mam wrazenie, ze to sa rozgrywki przy okraglym stole. tak naprawde, to sa raczej zabawy olowianymi zolniezykami. - wszystko odbywa sie pod parasolem nwo -
  czy nie zauwazyles, ze wszedzie rzadza ci sami? - tak, jak to juz przeciez bylo.
 • @azmi/mają 90% pieniędzy na świecie wiec nie robią tego dla pieniędzy.>>
  a kto powiedzial, ze dla pieniedzy?
  pieniadze sa tylko narzedziem zniewalania i uzalezniania narodow. wojna sluzy przebudowie swiata na ich modle i instalowaniu infrastruktury pod dalsze etapy podboju swiata.
 • @Czartoryski
  Wywiad z Aaronem Russo

  http://www.youtube.com/watch?v=S3vLCwXnroQ

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031