Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 1548 komentarzy

Ewidentny Oszust

Ewidentny Oszust - Gdy zdecyduję się na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co można mnie czytać i oglądać moje materiały tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

Felix Baumgartner - "Miś" na miarę dzisiejszych możliwości?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podczas gdy media odciągają uwagę w stronę kolejnego „Misia na miarę dzisiejszych możliwości", sponsorowane przez USA napływowe bandy muzułmańskich ekstremistów wyrzynają w pień syryjskich chrześcijan.

To samo USA robiły już w Afganistanie, gdzie Zbigniew „gadzia rasa” Brzeziński nadzorował z ręki NEOKONu projekt wytworzenia  znanych nam dzisiaj „terrorystów” – wtedy oczywiście szlachetnie walczących ze złym ZSRR. Wytworzona wtedy w Afganistanie przez USA zaraza rozlewa się już po całym świecie, raz tu raz tam coś wybucha, bomby w metrach, walące się wieżowce [9/11 was an INSIDE JOB]. Polska prawica jednak cieszy się jak głupia, że tym sposobem dowalimy ruskom, ponieważ Syria należy do strefy wpływów Rosjan których i ja nie cierpię oraz się ich boję. Pytanie tylko czy to faktycznie Polsce cokolwiek da dobrego czy może tylko stracimy. Drugie pytanie to czy to faktycznie jest polska prawica czy może polskojęzyczna grupa koszernych przebierańców - polityków / redaktorów, która chce ideologicznie „uprowadzić” Polaków?Cały ten wpis może brzmieć „antysemicko”. Zapewniam – nic dalszego od prawdy. Całym sercem jestem za narodem  żydowskim, który jak każdy naród powinien mieć swój kraj. Problem polega nie na Żydach tylko ich władzy, na tym że krwawy syjonizm uprawiany w Knesecie wzmacnia Izrael na takiej samej zasadzie jak krwawy reżim bolszewicki wzmacniał pierwszych sekretarzy a nie faktycznie naród. Społeczność żydowska żyjąca w Izraelu jest tutaj zakładnikiem syjonizmu. Ten  żydowski nacjonalizm (przepraszam, zapewne obrażam w tym momencie zdrowy, pożyteczny nacjonalizm) ta polityki terroru – nie jest kierowana tylko w stosunku do Palestyny ale przede wszystkim swoich własnych mieszkańców, którym bardzo współczuje. Tych ludzi od małego nasącza się strachem i nienawiścią przed otaczającym ich światem – najlepszy przykład to film nakręcony notabene przez Żyda. Film opowiada o działalności ADL. Jednym z epizodów filmu, jest wycieczka żydowskiej młodzieży do Polski. Pokazano tam bez ogródek, jakiej potwornej indoktrynacji syjonistyczny reżim poddaje od małego swoich najmłodszych obywateli.

 

Jak potem Ci ludzie mogą normalnie funkcjonować w pokoju? To po prostu jest niemożliwe, bo są do tego niezdolni umysłowo/systemowo. Syjonistyczny reżim od malutkiego hoduje dostosowanych do niego niewolników – niewolników strachu rodem z książek Orwella. Czemu się zatem dziwić żydowskiej diasporze, która w dniu święta Purim pali w Melbourne w Australii, Londynie czy Nowym Jorku flagi Izraela na znak sprzeciwu? Szczęść im Boże. Syjonizm jest tak skonstruowany, że potrzebuje strachu, bez niego ten chory twór by się już dawno zawalił. Niestety ta potrzeba strachu nie ogranicza się tylko do samych Żydów. Bać się musi cały świat, stąd zapewne pokazywanie grupki ekstremistycznych muzułmanów jako miarodajnego wizerunku KAŻDEGO muzułmanina i 24/h dorabianie im gęby w mediach głównego ścieku. Jednocześnie nie przeszkadza to Izraelowi/USA sponsorować tych samych ekstremistów, by dokonywali przewrotów na zamówienie, w krajach takich jak Libia czy Syria. Cała potem ta szopka, ta PRowska zasłona dymna jest uzasadnieniem dla produkowanych w „tajemnicy” przez Izrael bomb atomowych w kompleksie Dimona na pustyni Negev, bo przecież Izrael musi się jakoś bronić przed wściekłymi Arabami bla bla bla. Może jednak najpierw zapytajmy co tą wściekłość u nich wywołuje? Pamiętajmy przy tym, że ekstremiści to jednak zdecydowana mniejszość wśród muzułmanów.

 

Izrael do dnia dzisiejszego odmawia inspekcji tych zakładów przez europejskie instytucje, jednocześnie oczekując od świata poparcia planowanej przez nich napaści na Iran bo podobno produkują jakąś bombę?. Gdzie tu logika? Skoro Iran „podobno” ma dopiero pracować nad bombą atomową a państwo żydowskie ma już tych bomb kilkadziesiąt, to dlaczego prawicowa prasa vide „Nowe Państwo” Tomasza Sakiewicza straszy nas Syrią/Iranem a nie Izraelem?

Oczywiście redaktorowi Sakiewiczowi nie przyszło na myśl, że np. ataki na Turcję dokonywane z terenów Syrii nie są dziełem Assada, bo niby po co miał by atakować Turcję, a są sprytną grą Mossadu na wciągnięcie do syryjskiej draki członka NATO a więc i w konsekwencji Polski. Znając naszych przywódców możemy liczyć na wystawny kontyngent polskich żołnierzy, który znów poślą by wspierał napaść na obcy kraj obcych wojsk nie mając w tym żadnego interesu ani moralnego prawa, jak to miało miejsce w Afganistanie czy Iraku. Proponuje redaktorowi Sakiewiczowi wziąść karabin i samemu umierać za brudne interesiki Izraela zamiast podpuszczać do tego polską opinię publiczną. Sugeruje to jemu jak i wszystkim innym "prawicowym" publiscystom udającym patriotów tylko pytanie czyich? Patriotów polskich czy żydowskich? Czy przypadkiem nazwa "Nowe Pańśtwo" red. Sakiewicza na okłądce której straszą Assadem nie odnosi się przypadkiem zamiast do Polski to do "nowego państwa żydowskiego nad Wisłą?"

Całość tych procesów, niestety jest znana jedynie ludziom, którzy się tym interesują. Przeciętny Kowalski nie wie o tym nic, ponieważ media głównego ścieku podsuwają mu pod nos kolejne, zaawansowane technologicznie Misie jak ten z filmu poniżej. Ktoś powiedział że komuna upadła, na cztery łapy. Tak. Niestety nie tylko w Polsce. Komuna obecnie dzierży w swych sidłach cały „cywilizowany” świat. Opary absurdu/ignorancji zatruwają umysły nie tylko Polaków ale i Niemców, Francuzów, Anglików czy Włochów. Oni wszyscy mają tam swoje lokalne misie, czasami łącząc się w ogólnoświatowy trans z powodu jakieś mega Misia. Dokąd my wszyscy zmierzamy?

Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na: Facebook.com/EwidentnyOszust

 

 

KOMENTARZE

  • autor
    ...jedno jest pewne ...na naszych blogach .pl panuje ostra cenzura ,żeby nie poruszyć żadnych tematów ,które są związane z tzw. żydami...przekonałem się i wkróce o tym napiszę ...bo ja też szukam prawdy i chcę wiedzieć prawdę ...otoczka tajemniczości, choć najmniejsza nie jest dla mnie do przyjęcia...pozdr
  • @grzesiekZ 22:42:52
    Nic tylko się zgodzić.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031