Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 1548 komentarzy

Ewidentny Oszust

Ewidentny Oszust - Gdy zdecyduję się na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co można mnie czytać i oglądać moje materiały tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

Co wspólnego ma energia jądrowa z GMO.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ciekawe lub jak kto woli nieciekawe analogie między atomem i GMO.

Autostrady z gliny, zamiast stadionów aquaparki a Tusk chce się zabierać za budowanie elektrektorwni atomowych? Panie Boże łaskawy, strzeż nas i tą część Europy. 

 Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na: Facebook.com/EwidentnyOszust

 

KOMENTARZE

 • @
  A gdzie reszta tekstu ?
 • @cyborg59 20:25:20
  W sumie za wiele tekstu to tu nie przewidywałem. Głową atrakcją jest film, który tłumaczy postawione w tytule pytanie. Ew. mógłbym streścić pisemnie zawartość filmu, ale sądziłem że to zbyteczne.
 • Anonimy ...
  Co za gadzina mnie tak zaminusowala. Jakiś lobbysta GMO? Żebyście chociaż mieli odwagę napisać wprost a nie tak zza węgła i po kryjomu. Ech Wy! ...
 • Filmik ciekawy
  szkoda, że taki krótki.
 • @pawel-and 22:29:44
  To dopiero zajawka pełnometrażowego.
 • Elektrownie atomowe
  oho.... sowiet drży przed budową nowych elektrowni atomowych.. w Finlandii a i w Polsce skoro tyle publikacji przeciw.

  Ale to na nic te wasze sprzeciwy.. Polska wolno bo wolno ale idzie w kierunku uniezależnienia się od Rosji.
 • No cóż
  depopulacja na wszystkich frontach na wszelkie możliwe sposoby...
 • @Ewidentny Oszust 21:06:42
  Szkoda ! Na moim sprzęcie nie chodzą filmy. Brak Flash playera dla mojego systemu. Nie szukam obejścia problemu, bo film dla mnie to strata czasu.
  Czytam bardzo szybko. Zdjęcia, schematy, tekst o tym można dyskutować.
  Stop klatki z filmu (?) dla ilustracji tematu (?) rozdzielczość (?). Jednak nie !
 • @grzesiekZ 23:28:10
  Mnie to już się nie chce nawet jej komentować. Tak tylko z pluralizmu jej nie blokuje, może się jej jakaś klepka kiedyś odetka i zacznie kojarzyć fakty "faktycznie". Póki co to taki prawicowy leming w stanie krytycznym :/
 • @Ewidentny Oszust 01:22:51
  Wszystko OK, ale kto finansuje Greenpeace ?
 • @rip LunarBird CLH:" paliwo trzeba będzie kupować w Rosji?"
  A skąd takowy przymus?
 • @circ 02:52:46
  Bardzo dobra uwaga! Serio. Ta uwaga pokazuje problem z odbiorem ekologów. Problem ten nazywa się właśnie Greenpeace. Lewacka awanturnicza bojówka, która robi ekologom wielką krzywdę. Obecnie z powodu Greenpeacu KAŻDY ekolog uważany jest za lewaka a to inie prawda. W stowarzyszeniu Polska Wolna od GMO czy ICPPC - czyli dwie główne siły w tym kraju a nie wbrew pozorom Greenpeace - tam jest wielu pobożnych mało obszarowych rolników katolików, osób które jak słyszą Greenpeace to mają migrenę. Może trzeba by było napisać artykuł na temat tego problemu bo Twoja uwaga uwypukla go w sposób idealny.
 • @rip LunarBird CLH:"A od kiedy to "
  Bo to ci sami mocodawcy.. Moskwa.
 • @rip LunarBird CLH 14:06:22
  O - kolejna dobra uwaga. Greenpeace poprzez swoją krzykliwość zagarnął pewne tematy, którymi wbrew pozorom wcale się poważnie nie zajmuje, przez co ośmiesza często daną tematykę, podobnie jak Palikot, który wziął się za legalizacje konopi i tylko jej w sumie zaszkodził swoimi debilizmami no i swoją postacią.
 • @Ewidentny Oszust 21:13:52
  Ta metoda działa w obie strony.
  Jeśli palikoty ( grinpisy) zajadle występują przeciw czemuś albo przeciw komuś to każdy wróg palikotów (grinpisów)na pewno weźmie go w obronę.
  Sowiecka metoda.
 • Mądremu wystarczą dwa słowa
  głupcowi i opętanemu nie dość rozpraw naukowych, morza faktów, oczywistości - nie wierzy. Głupiec sam sobie zakłada diabelski, masoński kaganiec nazywany "demokracją" i jeszcze się dziwi, że później jest bezsilny gdy rządzący są przeciw niemu - próbuje to usprawiedliwić, poprawić kaganiec zamiast go zdjąć.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031