Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 1548 komentarzy

Ewidentny Oszust

Ewidentny Oszust - Gdy zdecyduję się na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co można mnie czytać i oglądać moje materiały tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

Ekshumacja BORowca potwierdzi tezę o dobijaniu ofiar ze Smoleńska?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oto moja spekulacja.

W jednym ze zdjęć, które narobiły ostatnio dużo szumu, jest to konkretne i być może kluczowe, prawdopodobnie realna przyczyna ostatniej awantury medialnej. Jak kilka dni temu zauważył Lancelot, fotografia pokazująca miejsce spoczywania wraku, zawiera leżącą w błocie postać. Osoba ta jest łysa. Najprawdopodobniej jest to jeden z BORowców lecących samolotem. Po bliższej analizie, widać w czaszce denata dziurę wlotową oraz w linii prostej otwór z którego wystają kawałki mózgu. Takich obrażeń można się nabawić tylko w dwa sposoby. Jeden to przebicie czaszki cienkim prętem, drugi to przestrzelenie jej pociskiem z pistoletu / karabinu. Cienkich prętów  nikt w Tupolewie w bagażu podręcznym raczej nie wiózł zostaje więc opcja nr 2.

Moja spekulacja jest następująca. Jeśli udało by się dojść do tego, czyja postać leży tam w błocie, powinno się doprowadzić do ekshumacji ciała tej ofiary i zbadać czaszkę. Jest mało prawdopodobne aby głowy w trumnie nie było, ponieważ jest na zdjęciach. Gdyby jednak się okazało, że Rosjanie nie wiedzieli, iż ktoś zrobił zdjęcia i oderwali głowę od reszty tułowia by zataić fakt dobijania, to znaleźli by się w sytuacji podobnej do warszawskiej policji z 11 listopada 2011. Wtedy to najpierw oskarżyli uczestnika marszu niepodległości o napaść na funkcjonariusza, a potem gdy się okazało że nagrałem to zdarzenie i sprawa wyglądała dokładnie na odwrót mieli wielki problem aby wybrnąć z sytuacji najzwyklejszego parszywego kłamstwa i fałszerstwa dowodowego.

Taka sprawa mogła by ostatecznie rozsadzić cichą koalicję Tuska i Putina w sprawie zamiatania pod dywan faktów z wydarzenia Smoleńskiego. Tusk nie mógłby już dłużej lizać się po dupce z KGBistą, musiałby zaatakować a wtedy KGB by odpowiedziało odpowiednią zawartością teczek na Tuska i jego kolegów – wszystko by się posypało, była by to „piękna katastrofa” tego obmierzłego układziku.

Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na: Facebook.com/EwidentnyOszust

 

 

KOMENTARZE

 • Cóż, mamy do czynienia jeszcze z 3-cią możliwością.
  Osoba ta mogła być zraniona w podobny sposób w wyniku dwóch niezależnych od siebie uderzeń głowy. To "przednie" było mocniejsze i spowodowało pęknięcie czaszki i wypłynięciem części jej zawartości. To "tylne" jest bardziej problematyczne, gdyż nie mamy tak naprawdę pewności, jak głębokie jest to zranienie. Może być to powierzchowna rana od uderzenia tyłem głowy w jakiś wystający kant czy "cóś". Te parę pikseli nie daje pełnej informacji.

  Niestety (?) musimy być nadal rzetelni w poszukiwaniu prawdy. Nie można całkowicie wykluczyć, że stało się tak, jak tu napisałem. Choć jestem prawie przekonany, że jest to jednak efekt "upewniania się" funkcjonariuszy po stronie rosyjskiej, że nikt nie opowie, co się zdarzyło feralnego dnia w samolocie rządowym strony polskiej.

  Niemniej jednak musimy być świadomi, że odpowiednie wyjaśnienie, aby uspokoić lemingowisko, zawsze się znajdzie.
 • @kontra 23:24:36
  Całkowicie się zgadzam z logiką. Dlatego własnie potrzeba by było ekshumacji i obdukcji aby rozwiać te wątpliwości.
 • dobijanie dobijaniem
  moim zdaniem, to nie ruskie, tylko nasze 'polskie' druzja, kaczory zaczely sie wylamywac ze stolu i podjeli radykalne decyzje. a riebiata? nam to wsio rawno - udostepnili tylko poligon
 • @kontra 23:24:36
  Zgadzam się ! Logiczne podejście. Pośród 96 ofiar musi znaleźć się opis
  dokładnie pasujący do widoku ze zdjęcia. Wszystko musi się zgadzać.
  Miejsce znalezienia zwłok, stan, obraz uszkodzeń, zdjęcie przed zabraniem
  zwłok. Co ? Brak? A to pech. To by znaczyło naruszenie procedur badania
  wypadków lotniczych.
 • CZasami
  przeraża mnie myśl o tym, że ma tutaj zastosowanie prawa "I CO Z TEGO". Pomyślcie w ten sposób. Kłamstwa tuska, komorskiego, arabskiego , nowaka, bartoszeskiego i innych- bez jakichkolwiek konsekwencji. Żaden dziennikarz nie przypomni na wizji lub bardziej poczytniejszej gazety o tym co wygadywała krzywonos na temat swojej "działalności". Nikt z dziennikarzy nie pamięta już co obiecywał tusk. Nikogo nie interesje sprawa dziwnych wizyt i spotkan komoroskiego z ruskimi w sprawie wyborów. Sa nazwiska, daty a nawet i zdjecie. Wszyscy zapomnieli o bezprawnym zajeciu palacu prezydenckiego w 3 min po katastrofie (?) przez komoroskiego... A Wy tu o takich...
 • @Autor
  "... Osoba ta jest łysa. Najprawdopodobniej jest to jeden z BORowców lecących samolotem...."
  Nie wiem dlaczego ale gdy patrzę na to zdjęcie przychodzi mi na myśl śp.Maciej Płażyński.
 • @Ewidentny Oszust 23:31:04
  jak do tej pory nic nie wiadomo o broni BOR-owców, kamizelkach kuloodpornych, które ponoć noszą, do tego dochodzi sprawa sprzętu jak telefon satelitarny, laptopy itd. Sprawa ewidentnie "śmierdzi" spiskiem od Moskwy po Warszawkę. Nie wiem na ile Tusk jest w to umoczony, ile wiedział o przygotowywanym zamachu, ale jedno jest pewne, wie dużo, potwierdza to sam fakt jego rezygnacji z prezydentury i to tuż przed kampanią! Ten "człowiek" urodzony tylko w Polsce, jest koniem trojańskim układu niemiecko-sowieckiego, w każdym innym kraju, Tusk i jego otoczenie z Komorowskim włącznie nie powinni wyjść z więzienia do końca życia z konfiskatą majątków włącznie, 100 lat temu by wisiał.
 • @Anna.M. 23:54:06
  nie dopatrzylem sie na tej liscie(?)
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_ofiar_katastrofy_polskiego_Tu-154_w_Smole%C5%84sku
 • @
  Jeżeli to jest wlot pocisku to strzał był oddany z minimum kilku/kilkunastu metrów, nie bliżej. Aczkolwiek ślad na zdjęciu nie wygląda na wlot kuli. To oczywiście nie wyklucza zamachu.
 • 11.11.11
  "Wtedy to najpierw oskarżyli uczestnika marszu niepodległości o napaść na funkcjonariusza, a potem gdy się okazało że nagrałem to zdarzenie i sprawa wyglądała dokładnie na odwrót mieli wielki problem aby wybrnąć z sytuacji najzwyklejszego parszywego kłamstwa i fałszerstwa dowodowego."
  - Czajka bedzie odpowiadał za ten bestialski napad, jednak Danielowi Klocowi nic to nie pomogło. SO utrzymał wyrok, chłopak czeka na odsiadkę.
 • Autor
  Wśród BORowców lecących tym feralnym rejsem, było dwóch ostrzyżonych na łyso to płk. Florczak i ppr. Nosek, więc nie byłoby chyba trudności popróbować wśród znajomych, kolegów zidentyfikować. Rodziny jednak napewno są tak zastraszone że, nie będą żądać ekshumacji. Zresztą to prędzej czy później wyjdzie. Na moje jeżeli to jest strzał to z średniokalibrowej broni coś jak kal. 5,45 lub 7,62 mm. czyli TT lub AKU, nic drugiego nie przychodzi na myśl, AKU bym wykluczył ze względy na pocisk, który by rozwalił czaszkę, ale TT jest bardzo prawdopodobnym pociskiem. Równierz forma odzieży świadczyła by za tym że to , któryś z nich
  http://youtu.be/Sppv6S9aHI4
  Popróbuj zanalizować ten film 1,24 na tym terenie leży ten człowiek, ja niestety mam za słaby wzrok i obraz mi się rozpływa, retinopatia jest cholernie złośliwa ;( jest tu wiele ciekawych rzeczy do zobaczenia i usłyszenia może coś by się znalazła w kontekście tego zdjęcia. Pzdr
 • @Andrzej Słonawski 07:33:17
  A od wyroku SO już się odwołać nie można? Pzdr
 • @Ewidentny Oszust
  Dywagacje kto to i jak zginął, czy to prawdziwy dokument to jedno, wolno, wręcz trzeba się nad tym zastanawiać, naciskać na "śledztwo"... a dwa to umieszczenia tej fotografii na NE. Nie wystarczy sam link? Kto chce to kliknie i zobaczy także na powiększenia. Nie zachowujmy się niegodnie. Gdyby to był mój bliski krewny już bym interweniował na NE w tej sprawie.
 • @Marek Kajdas 08:53:07
  Godność pojedynczego człowieka jest bardzo ważna. Ale jeszcze ważniejsza jest godność całego Narodu. Poza tym nie widać tu twarzy. Szukamy prawdy i nie wydaje mi się, żeby przekroczono w tym wypadku jakieś granice, bo naprawdę ważne jest to, by ustalić, co i jak się tam stało. Myślę, że można wybaczyć autorowi, może nie jest delikatne umieszczanie takich zdjęć, ale czasem pragmatyzm musi wziąć górę nad subtelnościami. Chociaż... sam już nie wiem.

  Popularyzacja tego zdjęcia może być istotna, aby uświadamiać ludzi, aby zaczęli sobie zadawać pytania. Co jest ważniejszym celem? Delikatność? Czy po morderstwie na Polakach w Smoleńsku, można jeszcze takim działaniem - o dobrej motywacji - jeszcze kogoś z rodzin urazić? Po tym jak rząd całkowicie olał pomordowanych, ich rodziny i jeszcze prawdopodobnie maczał łapska w tej zbrodni? Czy pokazanie tego zdjęcia dla dobra Polski jest naprawdę błędem?...
 • @re
  http://static2.money.pl/i/galeria/247/5/22263_m644.jpg

  Piotr Nosek

  http://static2.money.pl/i/galeria/248/6/22264_m644.jpg

  Jarosław Florczak

  dodatkowo zwraca uwagę brak odzieży wierzchniej
 • @Acontrario 09:29:33
  a tu cała ochrona BOR:

  http://s.v3.tvp.pl/images/f/3/d/uid_f3d53c4547f811ac177175fc067420821271264509452_width_700_play_0_pos_3_gs_0.jpg
 • @Marek Kajdas 08:53:07
  A czemu panu tak zależy na ukrywaniu tego faktu, można zapytać?? Skąd się w ludziach tyle hipokryzji i zakłamania bierze a może boi się pan z faktami dyskutować i szuka sobie półcienia czy innego mroku aby coś skryć. Strasznie na prawdę patrzeć? A ona jest straszna panie Kajdas. Nie wie pan kto tam leży, to o co chce pan interweniować. Pzdr
 • @kazik 23:42:35
  "kaczory zaczely sie wylamywac ze stolu i podjeli radykalne decyzje"

  Czyli jakie?

  - TOTALNE I DEFINITYWNE UWALENIE LUSTRACJI ???

  - A może kapitulację wobec NWO wynegocjowując i podpisując Traktat Lesbijski ???

  - A może przywrócenie loży B'nai B'rith wraz z przeprosinami w imieniu całego narodu ???

  Nie rozśmieszajcie ludzi i się nie błaźnijcie TOWARZYSZU...
 • Temat
  Balistykiem nie jestem ale z wielu źródeł jakie widziałem podpierając się nimi nie wydaje mi się aby było to to o czym sądzisz.

  Jeśli byłaby to rana wlotowa i wylotowa po kuli to niezależnie już z jakiej broni (krótkiej czy długiej) rana wylotowa byłaby dużo dużo większa.
 • Może to być również
  Aleksander Fedorowicz - osobisty tłumacz j.rosyjskiego Prezydenta
 • @AdamDee 00:00:39
  Strzelające, przebijające czaszkę nity? Chm....
 • @ALIK 10:40:36
  No może nie taka znowu totalna kapitulacja względem NWO, jednak z GMO się napierdzielali non stop i dalej to robią - nie generalizowałbym. Z drugiej strony klepnęli ustawę szczepionkową oraz ta nieszczęsna B'nai B'rith to jakaś albo wielka niekompetencja ś.p. Lecha Kaczyńskiego albo nie wiem co i aż boje się myśleć. Faktem jest że PiS bardziej cmokał się z Żydami niż jakakolwiek inna partia w III RP. Jest wiele rzeczy świadczących na to, że PiS jest przeżarty przez masonerie, PiS i jego środowisko jak choćby taki mason Wildstein.
 • @kazik 23:42:35
  Tak i ja myślę od chwili zamachu.
 • PUBLIKOWANIE FOTOGRAFII OFIAR KATYNIA II TAK SAMO NIEWYGODNE !!!!
  .
  Marek Kajdas:
  "........umieszczenia tej fotografii na NE. Nie wystarczy sam link?
  Kto chce to kliknie i zobaczy także na powiększenia.
  Nie zachowujmy się niegodnie.
  Gdyby to był mój bliski krewny już bym interweniował
  na NE w tej sprawie."
  ==================================================

  W POdobny, obłudny sposób sowieci-ludobójcy a później ich pachołki

  w PRL "piętnowali" publikowanie danych i fotografii

  pomordowanych polskich oficerów w Katyniu,

  przez Polski Rząd (na emigracji) !!!! Z tego powodu prawdopodobnie

  zamordowano generała Władysława Sikorskiego (chciał opubliwać

  raport o ludobójstwie katyńskim w USA).

  Ruso-sowiecka, "maskirowszczikowa" obłuda pozostała taka sama !!!!
 • @Czartoryski 00:45:37
  11 nazwisko.
 • BANDYCKI STRZAŁ W TYŁ GŁOWY JEST PRAWDOPODOBNY !!!
  .
  kontra
  "......Choć jestem prawie przekonany, że jest to jednak efekt "upewniania się"
  funkcjonariuszy po stronie rosyjskiej, że nikt nie opowie, co się zdarzyło
  feralnego dnia w samolocie rządowym strony polskiej.
  Niemniej jednak musimy być świadomi, że odpowiednie wyjaśnienie......"


  Subaru:
  "...Aczkolwiek ślad na zdjęciu nie wygląda na wlot kuli...."
  ============================================

  Wręcz przeciwnie !! Na tym zdjęciu ten ślad wygląda na wlot po

  kuli, umiejscowiony w ranie ciętej jednej z kilku widocznych.

  Nie wykluczone jest, że mógł to być strzał oddany "zapobiegawczo" lub

  bezmyślnie do już martwego człowieka lub jego szczątków

  przez np. pijanego rosyjskiego "funkcjonariusza".

  Dlatego dla ustalenia prawdy konieczna jest ekshumacja

  i sekcja ciała ofiary, i to przeprowadzona przez neutralną komisję

  międzynarodową (bez polszewików, bez rosji, jej satelitów oraz bez niemiec).

  Dopóki prawda nie zostanie ustalona - strzał w tył głowy ofiary można

  uznawać za prawdopobny.

  Na nieludzkiej ziemi każde barbarzyństwo jest możliwe, zwłaszcza wobec

  Polaków, zwłaszcza bandycki strzał w tył głowy.
 • @Ewidentny Oszust 11:10:27
  Na Nowym Ekranie od niedawna lansowana jest teoria "latjącego nita".
  Czołowi nasi specjaliści od rozrywanych konstrukcji nitowanych, Zawisza i Akwedukt udowadniają, że "latający nit" może zrobić dosłownie wszystko, nawet to co zrobi zwykła kula rewolwerowa.

  Tak, że nie dziw się, że wciąż napotykamy na wiele osób, które są

  "sceptycznie nastawione do kolejnych sensacji mających wynikać, a to z filmów, a to ze zdjęć", tak jak Adam Dee.
 • @grzesiekZ 16:13:59
  ...wiem grzesiu, nie możesz tego ogarnąć , że twoi bracia rosjanie mogliby dobijać rannych i znęcać się nad ciałami zmarłych ...myślę ,że twoja rusofilia powinna troche okrzepnąć...rosjanie to naród albo mongolskich dzikusów lub bogatych nadymaczy ...są też dobrzy rosjanie , ale oni niestety muszą żyć za granicą (wide Władimir Bukowski )
 • @grzesiekZ 21:40:26
  ...no grzesiu , ja ci nie ubliżałem ...ty mi owszem...
 • @trybeus 19:31:00
  .
  trybeus:
  "@grzesiekZ 16:13:59
  ...wiem grzesiu, nie możesz tego ogarnąć , że twoi bracia rosjanie mogliby
  dobijać rannych i znęcać się nad ciałami zmarłych ...myślę ,że twoja rusofilia
  powinna troche okrzepnąć...rosjanie to naród albo mongolskich dzikusów ..."
  ====================================================

  Niestety, ta polskojęzyczna, śmierdząca, kacapska sfołocz bezczelnie

  włazi w CZYSTO POLSKIE DYSKUSJE ze swoimi zapaskudzonymi,

  zawszonymi walonkami i głupkowato szczerzy swoje złote,

  krzywe uzębienie gdy Polacy mówią o ich tragedii.

  Na autentycznie polskim portalu to badziewie dostałoby kopa w d... :))

  od admina - a tak niestety wsiowy "liberalizm" :)) toleruje to

  ubliżające Polakom bizantyjsko-stalinowsko-mongoloidalne tałatajstwo.
 • @Ewidentny Oszust
  To mi wygląda na ranę postrzałową pociskiem kalibru 7,62 widziałem
  ranę postrzałową po śmierci samobójczej oddanej z broni P-64 kalibru 9mm
  dokonuje większego uszkodzenia głowy...
 • Co na to niezależna?
  Jest to tragiczny dowód,czy prawdziwy należy dokładnie zbadać,lecz sam fakt pojawienia się wśród innych zdjęć nie budzących wątpliwości nasówa podejrzenie o bezduszności tych którzy odpowiadają za ten kraj i dochodzenie w tej sprawie.Dlaczego media nie pokazały społeczeństwu chociażby tego tragicznego zdjęcia a mówiącego o prawdziwości filmu pokazanego w internecie o strzelaninie na tym pobojowisku Smoleńskim.Dlaczego do dnia dzisiejszego nie dokonano ekshumacji ciał,/ponieważ tam padło 3 strzały a mamy tylko jak na razie jedną osobę,należy szukać jeszcze dwóch/czy w dalszym ciągu oszołomy będą wciskać ciemnotę narodowi że w Smoleńsku był tylko wypadek?Gdyby środki przekazu były by niezależne ten temat znany by był szerszemu gronu opinii publicznej a tak wiedzą jednostki.Dziwię się Parlamentarnej komisji że nie podnosi tego wątku,przecież dla rządzących jest gwożdziem do trumny i to należy udostępnić społeczeństwu możliwie jak najszybciej.
 • zdjęcie
  To pokazane na przestrzennym widoku,leżące pod drzewem proszę mi wytłumaczyć a zwłaszcza lemingi jak ono znalazło się w takiej pozycji skoro nie było wybuchu w przestrzeni?
 • @01021939 17:45:47
  Podaję namiary zdjęcia przestrzennego 251228-368941126524840-1406326893
 • @kontra 23:24:36
  Te parę pikseli nie daje pełnej informacji.

  Niestety (?) musimy być nadal rzetelni w poszukiwaniu prawdy.

  I to sa wielkie słowa. Rzetelne badanie i mocne argumenty stanowią najsilniejszy czynnik wyjaśnienia.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031