Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 1548 komentarzy

Ewidentny Oszust

Ewidentny Oszust - Gdy zdecyduję się na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co można mnie czytać i oglądać moje materiały tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

MSW przebija głupotą MSZ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Normalnie ręce opadają!

Parę miesięcy temu wybuchła afera, ponieważ na biurku Łukaszenki wylądowały papiery polskiego MSZ z danymi wspieranych przez tenże MSZ struktur opozycyjnych na Białorusi. Ostatnio polskie MSZ ponownie wykazało się kompetencją i powtórzyło ten numer, w dodatku gdy to wyszło, naciskali na redakcję Rzeczpospolitej, aby nie publikowała informacji o ich kolejnej wtopie. Czy robili to w trosce o białoruskich opozycjonistów? Absolutnie NIE. Łukaszenko i tak to już miał ponownie na biurku. Dlaczego więc? Proste - chcieli ukryć swoją bezgraniczną niekompetencję. Można powiedzieć, że to już istna współpraca z rządem Łukaszenki. My im dajemy dane opozycji białoruskiej, a w zamian bierzemy od nich standardy postepowania z mediami i opozycją, taki swoisty barter „standardów” między Tuskiem i Łukaszenką.

Ledwo jeszcze nie ochłonęliśmy po tych wyskokach pracowników MSZ, a do akcji włączył się minister MSW Jacek Cichocki, który postanowił się polansować i przy okazji hucznego przecinania wstęgi w nowo otwartym tajnym ośrodku policji automatycznie go zdekonspirował.

„Patrzyliśmy na ten cyrk, nie dowierzając. Tu się nigdy nie pojawił nikt w mundurze – mówi nam oficer policji, zastrzegając anonimowość.”

„Pracują tam funkcjonariusze wydziału techniki operacyjnej, wśród zadań którego jest np. podsłuchiwanie rozmów telefonicznych lub dyskretne śledzenie przestępców. Inny z budynków zajmuje jeszcze bardziej tajemniczy Zarząd Operacji Specjalnych Centralnego Biura Śledczego. Tam gabinety mają ci funkcjonariusze, którzy ryzykując życie, przenikają do przestępczych struktur. – Mam nadzieję, że VIP-y i oficerowie w mundurach pojawili się tam wyłącznie dlatego, że tajne jednostki i tak są przenoszone do innych siedzib. Jeśli jednak tak się nie dzieje, to doszło do dekonspiracji – mówi ekspert Piotr Niemczyk, który doradza posłom Platformy Obywatelskiej z komisji ds. służb specjalnych.”

Ostatnio pewien znajmy hipster powiedział, że osoby wskazujące na rozkład tego państwa pod rządami PO/PSL to ujadające na podwórku psy. No cóż, oby kolega nie musiał nigdy liczyć na pomoc policji gdy bandyci napadną na jego wille i znajdujące się w niej mini studio, jego komputery, monitory, aparaty, inne wyposarzenie. Z tego co mówił mi ochroniarz z największej prywatnej firmy tego typu we Wrocławiu, za PiSu po wezwaniu policja na miejsce rabunku/włamania przyjeżdżała średnio 70% szybciej niż pod rządami PO/PSL i jak zapewniał nie jest sympatykiem PiS – głosował na SLD.

Ogólna tendencja jest łatwa do zauważenia. Chwilowo rządząca sitwa, przekierowała moce przerobowe policji ze strzeżenia obywatela przed bandytami na jego podsłuchiwanie i kontrolę, nękanie. Ze statystyk komisji UE wynika, że najbardziej z całej UE jesteśmy naszpikowani podsłuchami, wydajemy na nie [na jednego mieszkańca] pod rządami PO/PSL najwięcej zezwoleń z całej Europy. Wspominam o tym, ponieważ zdekonspirowany przez ministra MSW ośrodek służy właśnie takim działaniom, elektronicznej inwigilacji. Czy to nie chichot historii? Proponuje, by podbili nas Czesi i już tu zostali!

Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na: Facebook.com/EwidentnyOszust

KOMENTARZE

 • fo pa
  tylko co na tym zdjęciu robią Bogu ducha winni funkcjonariusze Służby Więziennej Haaaallooooo?
 • @kris1608 16:37:49
  ... a jak odróżniasz funkcjonariusza Służby Więziennej od normalnego policjanta?
 • @Maciej Ka 17:02:20
  Śmiech przez łzy :/
 • Sondaże padają
  ... więc muszą się lansować, na siłę. Byle odtrąbić sukces, choćby po trupach generałów, których więcej zginęło za rządów PO, niźli podczas II Wojny Światowej :-)
 • @Ewidentny Oszust 16:42:27
  charakterystyczne kurtki,pierwszy od prawej ma stopień młodszego chorążego a takich stopni w Policji już dawno nie ma ,proszę o odrobinę profesjonalizmu bo czytają NE także funkcjonariusze służb,których charakterystyka służby nie ma nic wspólnego z MSW,przypominam Służba Więzienna podlega pod Ministerstwo Sprawiedliwości .Pozdrawiam Pana
 • @kris1608 18:21:59
  Przyznaje, nie jestem aż tak biegły w stopniach i różnicach między tymi stopniami poszczególnych służb. Poprawione.
 • @Maciej Ka 17:02:20
  Cichocki,kategorycznie zaprzeczył tym doniesieniom,nazwał je bzdurą i nieprawdą.Teraz jest tak:ktoś kłamie,albo dziennikarz-ale po co?,albo Minister-ale po co? -Bo zaj...ł,i teraz musi "kluczyć".

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031