Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 1548 komentarzy

Ewidentny Oszust

Ewidentny Oszust - Gdy zdecyduję się na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co można mnie czytać i oglądać moje materiały tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

Kryzys tożsamości Europy. Dyskutują: Marian Kowalski - ONR, Tomasz Kostyła i Karol Kazimierczak.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dyskusja odbyła się z okazji "Dnia Niepodległości" we Wrocławiu 27 października, jako preludium do Marszu Niepodległości 2012.

Poniżej prezentuję zarejestrowaną dyskusję na temat kryzysu (tożsamości) Europy, a perspektyw Ruchu Narodowego w Polsce z udziałem Karola Kaźmierczaka (członek zarządu stowarzyszenia Odra-Niemen zajmującego się m.in. akcjami charytatywnymi na rzecz kombatantów oraz współpracą z Polakami i Polonią z zagranicy), Tomasza Kostyły (lider legendarnego zespołu Legion) oraz Mariana Kowalskiego (rzecznik Obozu Narodowo-Radykalnego).

Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na:
 Facebook.com/EwidentnyOszust

KOMENTARZE

 • @Ewidentny Oszust
  Film dołączony do artykułu jest prywatny, więc nie pooglądamy.
 • @Pluszak 08:02:35
  Uroki montowania przez całą noc do rana - zero kojarzenia :) Już odblokowany :)
 • .....
  Spotkanie na plus.
  Jest nad czym się zastanawiać. Pan Karol zwraca uwagę na oddolne działania, które są ważne, a których faktycznie brakuje.
  Pora też zacząć dyskusję w obozie jaki konkretny program utworzyć.

  W sumie to na chwilę obecną ruch narodowy nie posiada organizacji, która ma aspiracje do rządzenia. Na pewno ważne jest to jak młody jest to na razie ruch. Jednak pomału trzeba zacząć o tym myśleć, żeby w przyszłości myśleć o stworzeniu partii. Wiele jest jeszcze do zrobienia.
 • @frasobliwy 15:06:28
  Żadnej partii, to zły pomysł, jesteśmy skłóceni, rozbici, rozproszeni i partia nie zjednoczy Polaków o narodowym światopoglądzie, acz widzę tu pana kiedyś w UPR o liberalnych poglądach gospodarczych przynajmniej co do ZUS :) Problem co na gruzach ZUS i bez demagogii o wolnym rynku, bo to oznacza także zagrożenia, nie czarujmy się.

  Zatem skoro nie partia to co?

  Coś co nas zjednoczy, także co zbierze rozproszonych Polaków bez żadnej przynależności. Formuła konwentów otwartych, kongresów, konfederacji i to jest tez pomysł na start wyborczy. Ponadto sztama narodowców z innymi środowiskami, otwarty jest NOWY EKRAN.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031