Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 1548 komentarzy

Ewidentny Oszust

Ewidentny Oszust - Gdy zdecyduję się na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co można mnie czytać i oglądać moje materiały tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

Jak Kukiz znów sobie w nogę strzelił.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

On to chyba lubi.

Nie tak dawno jeszcze temu, Paweł Kukiz – gwiazda komitetu PO-parcia, tak sobie drwił ze starszych osób, utożsamianych jako wyborcy PiS:

 Nie wiele wody w Wiśle upłynęło, a już za to się kajał ...

//www.youtube.com/watch?v=HOM0949gVlA&t=9m1s

Dlaczego przestał popierać PO? Bo mu nie chcieli wydać płyty i za pomocą portfela uzmysłowili jak bardzo był naiwny? Podobno nie, podobno była to kwestia niespełnienia obietnic zajęcia się przez PO sprawą Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, których Kukiz jest wielkim fanem.

Czy Paweł Kukiz nauczył się czegokolwiek z tej historii? Zrozumiał przewrotność PO i kreującej ich środowisko lewacko/postępowej Gazety Wyborczej? Najwyraźniej nie. Otóż kilka dni temu, co z pełnią szczęścia nagłaśniała GW, Kukiz wypiął się na Marsz Niepodległości, którego był honorowym członkiem, ponieważ okazało się, że jedną z innych znanych postaci tam zasiadających jest Jan Kobylański. Postać ta znana jest z mocno narodowej postawy, przez co poddana wielu atakom ze strony Gazety Wyborczej. Jeden z najgłośniejszych ataków, w którym udział brały swego czasu praktycznie wszystkie media zjednoczonego, głównego ścieku – to próba przypięcia mu łatki antysemity, skutecznie zdementowana potem przez IPN.

Jan Kobylański na honorowej liście Marszu niepodległości figurował już od prawie pół roku i nie było to żadną tajemnicą, gdyż lista ta jest publicznie dostępna. Pech jednak chciał, że o fakcie tym dopiero niedawno, zorientowała się GW, odpowiednio bijąc wokół tego tematu czerwoną pianę. Zagadnijcie, co w konsekwencji zrobił nieustraszony, antyestablishmentowy Paweł Kukiz? Wyśmiał prorządową Wyborczą i jej antysemickie urojenia? Ależ skąd. Paweł Kukiz całkowicie się temu poddał, czym prędzej zbierając zabawki i z hukiem opuszczając listę honorowych członków Marszu Niepodległości. Póki Wyborcza nie biła piany, póty mu Kobylański nie przeszkadzał, choć o nim wiedział. Czy i za tą maskaradę Paweł Kukiz będzie za jakiś czas przepraszać Młodzież Wszechpolską, tak samo jak teraz przeprasza formację Jarosława Kaczyńskiego?

Innym aspektem tej sprawy, jest inicjatywa Zmieleni.pl Kukiz dał się poznać jako zagorzały zwolennik ruchu na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych. Ja również jestem ich zwolennikiem. Zachodzi jednak pytanie, czy kierownictwo JOW, nie powinno zacząć się powoli rozglądać za nową twarzą dla swojej organizacji. Kukiz ze swoim kobiecym temperamentem, miotaniem się od obelg do przeprosin, może w dłuższej perspektywie zacząć im szkodzić, jeśli i w stosunku do JOW-ów powiedzmy GW napiszę jakiś negatywny artykuł, doszukując się bóg wie czemu u jego liderów oznak faszyzmu/antysemityzmu. Ta sugestia to oczywiście propozycja poszukania „dodatkowych” twarzy, nie postuluje odcinania się od Kukiza, tylko jego zrównoważenia innymi celebrytami, patrząc na wyskoki Kukiza wydaje się to czymś raczej niezbędnym, tak na wszelki wypadek. 

Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na: Facebook.com/EwidentnyOszust

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031