Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 1548 komentarzy

Ewidentny Oszust

Ewidentny Oszust - Gdy zdecyduję się na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co można mnie czytać i oglądać moje materiały tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

„Widziałem naziola 2” czyli: „Patriotyzm REAKTYWACJA”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zapraszam na 90 sekundowy trailer.

W tym roku było tak jak powinno być rok temu – wielki marsz dziesiątek tysięcy osób o różnych poglądach acz spajanych miłością do Polski. Miłością taką prawdziwą, od serca a nie od portfela jak opłaceni urzędnicy państwowi na malutkiej imprezie za gigantyczne pieniądze u Bronisława Komorowskiego. Oczywiście tacy ludzie choć mniej liczniej rok temu też przybyli, jednak wtedy nie udało się opanować policyjnych prowokacji w kierunku „kiboli”. Pamiętamy tą kostkę brukową dniem i nocą wałkowaną w TVN.

W tym roku zdecydowana większość i to nawet tzw. „kiboli” w prowokację policji wciągnąć się nie dała, choć akcja wmieszanych w pochód tajniaków z rzucaniem w stronę policji petard i rac zebrała pewne żniwo, dała policji pretekst do "akcji". Redaktorzy TVN odetchnęli z ulgą, inaczej nie mieli by co pokazać, nie mogli przecież puścić ujęć z gigantycznego marszu pokojowo idących ludzi z polskimi flagami. Mimo tego incydentu, marsz przeszedł później spokojnie w trasie i formie jaką dla niego zaplanowali organizatorzy.

Co zatem z lewakami, czemu nie było ich widać i czy oni nie są patriotami? Słuchając ich deklaracji uważam, że patriotami są tylko w swojej wyobraźni. Atakowanie kościoła wyzwiskami, określanie niesionych przez niego wartości jako „dawno nieaktualne bzdury”, jak to wykrzyczał przez megafon jeden z homoseksualistów, kościoła który był przez wieki ostoją narodu, gdy naszego państwa znów nie było na żadnej z map świata, takie zachowania nie dość że z patriotyzmem nie mają nic wspólnego, to powiedziałbym że stoją z jego sednem w zasadniczej sprzeczności.

Co do ilości „tęczowych” to z zaskoczeniem stwierdziłem, że było ich po prostu mało. W tamtym roku, udało im się zebrać 2 lub 3 razy tyle ludzi niż w roku obecnym. Czy wpływ na tak małą frekwencję miało "wyabortowanie" ich przez polityków lewicy, lewicowych publicystów? Nie widać było ani Kazi Szczuki, ani Magdaleny Środy czy posła Biedronia ani tranzwestyty o nazwisku Grodzka. Również i tęczowego Ryśka Kalisza widać nie było a przecież nie mógł się schować czy wtopić w tłum. Po pierwsze nie było tłumu po drugie z taką posturą miałby problem aby się za kimś schować. Czy „ludzie lewicy” postanowili udawać, że nie mają wspólnych ideologicznych korzeni z marszem Antify? W tamtym roku pewni medialnego sukcesu tłumnie się kłębili i pozowali do zdjęć. Po kompromitacji ich blokady zafundowanej przez bojówki niemiecko polskiej Antify, jakby kunktatorsko zapadli się pod ziemię, udając że przyjść już nie mogą bo przecież zaprosił ich Komorowski. Zostawili więc ten kwiat rewolucyjnej młodzieży jak niechciany płód na listopadowym chłodzie brunatnej Polski. Wstydź się lewico, wstydź! 

Dokument podobnie, jak w przypadku „Widziałem naziola” jest realizowany pod patronatem i przy wsparciu Nowego Ekranu. Fragmenty materiałów z przygotowywanego dokumentu o 11 listopada 2012, mogą się pojawić w programie Jana Pospieszalskiego, tym bardziej zachęcam do jego oglądania.

Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na: Facebook.com/EwidentnyOszust

KOMENTARZE

 • *****
  Jak zwykle wykonałeś doskonałą pracę. Gratuluję!
 • @
  ...5*...:))
 • @gosc hotelowy 15:49:02
  Napisałem to pod koniec i bardziej skromnie. Wolałem dotrzeć z informacją niż się chełpić sukcesem z tamtego roku, więc to tylko lekko "zaakcentowałem" ;)
 • @Autor
  5-teczka jak nic.
  Tylko Szanowny Panie skad ta moda na wrzutki bez bezposredniego linka do YT?
  Pozdrawiam.
 • ---bardzo dobre
  ---dobre zdjęcie -jak 1000 słów :)))
 • @prof. Czejna 15:53:08
  Film bezpośrednio w YT można oglądnąć klikając na logo YouTube w dolnym prawym rogu odtwarzacza.
 • po prostu znakomite!
  wraz z muzyką .
  Podziwu pełna
 • 5*
  Nie ma co gadać zapowiada się naprawdę świetnie !
  Pozdr :)
  ps:
  PLAN ? :)))
  http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201211/1352456799_vs17hm_600.jpg
 • @prof.doc.hab.inka1 18:29:01, oszust
  pół żartem pół medio;)

  "właśnie wszyscy w Warszawie byli świadkami niespotykanego w historii mediów sondażu ulicznego... po przeliczeni ilości uczestników poszczególnych manifestacji okazało się, że procentowo poza marszem Niepodległości wszystkie inne ,manifestacje i zgromadzenia nie przekroczyły progu sejmowego... ups... chyba musimy przerwać relację z naszego sondażu na żywo w dniu 11,11,2012... mamy jakieś usterki na łączach satelitarnych... hallo nic nie słyszę... łączymy się zatem ze studiem gdzie omówimy wielki sukces oficjalnych uroczystości khmmm... halo studio??!"
  Pozdrawiam.

  p. s: drugi raz coś mi wpieprzyło post! nic nie mogę opublikować na portalu - przeglądarka nie może się połączyć z serwerem.

  p. s': film się pięknie zapowiada, czekam.
 • @Avern 23:07:28
  ".... nic nie mogę opublikować na portalu "
  Też cały dzień miałam problemy
  z wejściem na stronę a jak już się wdarłam
  to nie mogłam się zalogować .
  Masakra.
  Znalazłam za to film
  który pokazuje morze ludzi i potęgę jaką był marsz .
  Niesamowite!

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0EzcnnLFHa4

  Pozdr :)
 • Pamięć przelanej krwi.
  Upamiętnić miejsca gdzie lala się krew uczestników marszu po starciach z policją. Jest to krew postrzelonych przelana za niepodległość. Plamy krwi po oddaniu strzałów przez policję do niewinnych osób są pod murami przy chodnikach.
 • @Avern 23:07:28
  Wszyscy mają problem z pisaniem, ja też. Jednak to jest nic w porównaniu z tym co się działo z nE jak rok temu wsadziłem filmik z pobicia. Serwer mieli zamrożony przez cały dzień i kompletnie nic nie dało rady zrobić, teraz mimo kłopotów jakoś to jednak działa.
 • JEST DOWOD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Ogladac udostepniac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Od 7.45....Tajniacy, wybiegaja z uliczki i rzucaja w ludzi, a potem uciekaja z powrotem, i wchodza do akcji "zbrojni"

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_0edczRbRp0
 • WIWAT GRECI I HISZPANIE
  Jak zapewne dobrze już rozumiecie, temperamenty są na wysokich obrotach w niektórych miejscach.  Ludzie zaczęli się budzić na fakt, że coś jest na opak i jak zwykle, są oni tymi, którzy będą nosili największy ciężar tego czasu, który nadchodzi.  Wasze społeczeństwa były utworzone w bardzo specyficzny sposób, mianowicie w taki, który przynosi korzyści tylko kilku osobom kosztem całej waszej reszty.  Obecnie, tych kilku na samym szczycie zaczęło zauważać, że ich imperium rozpada się na ich oczach i postanowili stoczyć potężną bitwę, ażeby uratować je przed całkowitym zniszczeniem.   Oni toczą przegraną bitwę, ale to nie jest dla nich w tej chwili wiadome.
  Nie nauczyli się niczego z ostatnich upadków ich kolegów-uzurpatorów, że użycie brutalnej siły nie opłaci się przy tłumieniu ‚niepokojów’ pośród ich ‚wasali’.   To nie jest dobry sposób, gdyż to dolewa jeszcze więcej oliwy do ognia wolności zamieszkującego w sercach każdego człowieka i ten ogień płonie jaśniej z każdym dniem. 
  Ich ‚modus operandi’ staje się jeszcze bardziej przejrzysty, gdy jedno europejskie państwo po drugim jest ‚rzucane na kolana’ przez wymagania tego, tzw. świata finansów.  Pod pretekstem ratowania danego państwa, wchodzą oni i wprowadzają własne prawa bez względu na wpływ jakie będą miały na rdzennych mieszkańców.  Spójrzcie wokół siebie i zobaczcie co się dzieje, gdy prawa demokracji są rażąco unieważniane przez instytucje finansowe.  W wyniku tego naprawdę będzie wielki bałagan i nadszedł czas, aby te narody powstały i zażądały  wolności od tych niegodziwych prześladowców.  Obserwujcie jak ludzie jednoczą się,widząc jak ich życie kruszy się pod stopami tych rekinów finansowych i wyjdą na ulicę w liczbie jakiej oczy ludzkie jeszcze nie widziały dotychczas na waszej planecie.  To doprawdy rozprzestrzeni się jak dziki ogień, gdy coraz więcej waszych towarzyszy  ostatecznie obudzi się na fakt, że byli oni paszą z własnej woli w tej wielkiej maszynerii wielkiego biznesu.  Lecz teraz nadszedł czas, by powstać i brzmiącym głosem powiedzieć NIE, kiedy ci nieubłagani, nienasyceni pożyczkodawcy żądają od was jeszcze więcej dla ich malejących zasobów.
  Pamiętajcie, jesteście 99%, a oni nie są niczym więcej niż tylko malutkim ułamkiem tej liczby, lecz dotychczas udawało im się was prowadzić na bardzo krótkiej smyczy.  Ta smycz jest czymś co wy wszyscy teraz możecie zrzucić, jeśli zobaczycie jak wielka siła  tkwi w waszej liczbie.  Mamy to na myśli w sensie dosłownym, gdyż nie mogą oni kontynuować budowania swoich domków z kart bez waszej gotowości do dawania im zarówno wartości pieniężnych jak i bardziej konkretnych środków.  Bez tego, niekończącego się strumienia pieniędzy i bez waszej gotowości na niewolnictwo w nieprzyjaznym wam środowisku pracy, będą oni dosłownie pozbawieni ‚paliwa’, aby utrzymać tę całą swoją maszynerię w ruchu i nic nie przeraża ich bardziej niż myśl, że możecie wzniecić rebelię przeciwko temu rozmyślnie skonstruowanemu pasożytniczemu porządkowi świata.
  Wielu już wpadło pod koła tej okropnej machiny i w rezultacie niemalże zostali przez nią zgnieceni.  Nie są w stanie dalej płacić rachunków i coraz częściej dosłownie są wymiatani na ulicę przez ten system, który utrzymuje ich w niczym więcej jak tylko  w pogardzie.  Innymi słowy, ten system nie został ustanowiony po to, aby zapewnić dobrobyt dla wielu, a tylko po to, aby napełnić kieszenie tych kilku.   Nigdy w całej historii ludzkości położenie tak wielu nie było rozgłaszane jak teraz i obecnie po raz pierwszy reakcje będą na skalę globalną.  Nie możecie sobie siedzieć błogo w waszych własnych domach, nieświadomi wysokiej ceny jaką tak wielu waszych współtowarzyszy płaci z powodu tego opresyjnego systemu i właśnie teraz przyszedł czas na globalne powstanie. 

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031