Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 1548 komentarzy

Ewidentny Oszust

Ewidentny Oszust - Gdy zdecyduję się na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co można mnie czytać i oglądać moje materiały tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

Kompilacja i analiza filmików o prowokacjach z 11.11.2012

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zapraszam do oglądania.

W filmiku zostały zebrane ujęcia z innych filmów, które choć również cenne, to były chaotyczne i często niezrozumiałe dla osób, których nie było na miejscu zdarzeń. Sądzę że mój filmik jasno tłumaczy o co chodziło, dlaczego i jakimi środkami próbowano to osiągnąć. Zachęcam, do publikowania go na swoich profilach FB.

Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na: Facebook.com/EwidentnyOszust


KOMENTARZE

 • Właśnie tego mi brakowało
  pozdrawiam
 • BRAVO !!!
  Doskonały materiał !!!
 • @Ultima Thule 20:23:49
  Jak tam Korwin coś pisał na temat marszu Nie przepadam za nim ale lubie czytać
 • PRZEPRASZAM!!!!!
  ale przez pomylkę wcisnąlem - zamiast bardzo dobrą ocenę - tą najgorszą - a teraz nie mogę cofnąć.
  Skoro już piszę komentarz, to chcę podziękować za filmik - oraz idąc za przykladem eMW - WIELKIE wyrazy szacunku dla Pana z Irokezem.
 • Jan Pietrzak o skurw...synach co napadli na Marsz Niepodległości
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=igftCq_A_iQ#!
 • Bydlaki
  Łatwo zauważyć, że ta bydlaki z niczym się nawet nie kryją - oni są pewni swego, bo przecież nic im nie grozi. Jakże ten (nie)rząd kpi sobie z obywateli i pluje im w twarz. A Pan z irokezem budzi najwyższy szacunek. Pozdrawiam!
 • Czy to ten sam prowokator z MN - 2011?
  W tym filmiku w czasie 2:02 legitymujacy tajniak przypomina bardzo charakterystyczny nos (Cyrano de Bergerac)pewnego prowokatora z Marszu Niepodleglosci 2011 r.
  Czy to nie ten sam nos?:-)
  Prosze porownac dwa filmiki Zetena (12.11.2012 17:13:56 ).
  Link:
  http://pietkun.nowyekran.pl/post/79641,to-byla-prowokacja-zdjecia-policjantow
 • propaganda jak w reżimowych mediach
  To ma być dowod ? N.P. ten gość co chciał od szeregowego policjanta podjęcia czynności operacyjnych , legitymowania i łapania jakiegoś gościa jak jest zawierucha a szeregowy policjant pewnie ma od przełożonego jakies instrukcje typu obstawiaj ten sektor?
 • Moje trzy grosze - na tym filmiku
  słychać wymianę zdań między policjantami, mniej więcej w 1:06 min padają słowa: "Czy od tej strony pójdzie atak?" - Czy trzeba czegoś bardziej przekonywującego?

  http://www.youtube.com/watch?v=P3L4XOfY4-M&feature=related

  Pozdrawiam
 • 5*
  Irokez rules :)
  Pozdr.
 • @ Autor
  Ad. Raca
  Nie zauważyłeś, że jest już ciemno i początek zamieszek jest dawno za nami?
  Ta grupa nie była spokojnie maszerującymi manifestantami ale częścią grupy kibiców, która stała od dawna na Żurawiej i na przyległej części Marszałkowskiej. Działania najbardziej agresywnych z nich, którzy w ciągu kilku minut zajęli całe skrzyżowanie, doprowadziło do zablokowania Marszu przez policje.
  Zapalona została raca, kolejna raca w rękach jednego z nich spowodowała zatrzymanie go. Gdzie tu widzisz prowokację? Wszyscy - i policja i kibice stoją spokojnie. Ktoś zaczyna dymić i zostaje zatrzymany. Proste.

  Dodam, że to był jedyny zatrzymany przez policję w tym miejscu co potwierdzają sami kibice.

  Ad. Tajniacy i początek zadymy.
  1:45
  "Ze strony, w którą szedł za policją tajny oddział, po kilku minutach wracają zamaskowani ludzie, gdyby to byli zwykli kibole to mijając tajny oddział zostali by przez nich wyłapani"

  Bzdura. Tajniacy nie mieli kontaktu z "zamaskowanymi ludźmi".
  Ruszyli na sygnał, że po drugiej stronie Żurawiej "zamaskowani" (stojący początkowo na skrzyżowaniu Wspólnej i Marszałkowskiej) obrzucili pociskami ariegardę kolumny mundurowych, kiedy ta była w połowie drogi między Wspólną a Żurawią.
  Mundurowi zatrzymali się początkowo ale potem powoli wycofali się na skrzyżowanie Żurawiej i Marszałkowskiej (w dalszym ciągu byli obrzucani pociskami przez zamaskowanych).
  Przypuszczalnie mundurowi chcieli wciągnąć wraz z tajniakami "zamaskowanych" w pułapkę. Tajniacy ustawili się poza zasięgiem wzroku "zamaskowanych" a mundurowi stali wciąż na rogu.
  Kiedy zamaskowani doszli do przeciwległego rogu skrzyżowania i rzucili racę(tą czarną) to ruszyli na nich tajniacy ale było ich za mało i po chwili wycofali się.
  Czarny gęsty dym z racy poszedł w stronę Marszu i zatrzymał go. Utworzyła się luka przez którą, kilkusetosobowa grupa kibiców mogła widzieć atak tajniaków. Kibice wzburzeni wtargnęli na środek skrzyżowania i mimo wysiłków pomarańczowych kurtek po kilku minutach opanowali całe skrzyżowanie spychając mundurowych w głąb Marszałkowskiej i zaatakowali radiowóz po drugiej stronie.
  Utrata kontroli nad sytuacją przez organizatorów i ataki na policję spowodowały, postawienie poprzecznego kordonu policyjnego.

  Pan z irokezem, prosi o wylegitymowanie nie "zamaskowanych mężczyzn rzucających kamienie" a tajniaków w oliwkowych kominiarkach, którzy próbowali ich wyłapać.
  Znajdź film na którym widać kilka twarzy tych, którzy obrzucili mundurowych i powiedz nam wprost, że Ci goście są z Policji.
  Bo ja tam widzę twarze nastolatków.

  "...Przecież mieli (policja) tyle tajniaków, którzy mogli łatwo i precyzyjnie wyłapywać tych agresywnych..."
  Atak tajniaków świadczy o tym, że właśnie to zrobili - chcieli zatrzymać prowodyrów rzucających w mundurowych zadymiarzy. Nie wyszło.
 • @Szeregowy Kowalski 18:58:09
  poprawka ostatniego zdania:

  Atak tajniaków świadczy o tym, że właśnie to zrobili - chcieli zatrzymać prowodyrów rzucających w mundurowych POLICJANTÓW. Nie wyszło.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031