Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 1548 komentarzy

Ewidentny Oszust

Ewidentny Oszust - Gdy zdecyduję się na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co można mnie czytać i oglądać moje materiały tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

ONZ może uznać Palestynę za niezależne państwo !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ONZ może uznać Palestynę za niezależne państwo !!!

Podczas gdy kolejne bomby spadają na terytorium Gazy, a kolejne rakiety atakują terytorium Izraela Palestyńczycy i Izraelczycy zataczają kolejne błędne koło przemocy i zemsty. Władze Autonomii przygotowują nowy wniosek dla ONZ, który na zawsze mógłby odmienić proces pokojowy w tym regionie. Pomóżmy im w walce o pokój.
 
Podczas gdy Izraelczycy mieszkający na południu kraju żyją w ciągłym strachu przed kolejnymi atakami, mieszkańcy Gazy żyją w stanie oblężenia, uwięzieni na małym skrawku ziemi. Na obszarach Zachodniego Brzegu, ludzie są wypędzani ze swoich domostw ponieważ na terenach przez nich zamieszkiwanych powstają kolejne nielegalne osiedla, chorzy Palestyńczycy godzinami przetrzymywani są na przejściach granicznych w drodze do szpitala, a wielki mur, który podzielił te tereny, separuje członków rodzin. Jeśli jednak Palestyńczykom uda się teraz wygrać walkę o niezależne państwo palestyńskie mogłoby to oznaczać początek końca 40-letniej okupacji i pierwszy krok na drodze do pokojowego współistnienia dwóch krajów. Palestyna i Izrael, bezpieczne i spokojne.
 
 
USA wraz z Izraelem usiłują za wszelką cenę powstrzymać głosowanie w ONZ ,ale ministrowie zagraniczni UE spotykają się za 48 godzin i jeśli wszyscy zabierzemy teraz wspólnie głos w tej sprawie, przekonamy Europę do wsparcia dla pokoju i wolności. Kliknij by powstrzymać przeciwników naszymi głosami pełnymi nadziei. Nasza petycja zostanie dostarczona jako flaga wysokości 5 pięter wywieszona tuż przed samą salą spotkań ministrów.
 
Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na: Facebook.com/EwidentnyOszust

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031