Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 1548 komentarzy

Ewidentny Oszust

Ewidentny Oszust - Gdy zdecyduję się na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co można mnie czytać i oglądać moje materiały tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

Zamach na Komorowskiego połączony z atakiem Izraela na Gazę?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

List przechwycony przez Wikileaks.

Poniższy list został dzisiaj rano znaleziony w portalu zajmującym się publikowaniem tajnych rządowych dokumentów z całego świata. Teraz znów trafia na Polskę. List ten oryginalnie był pisany ręcznie, natomiast do internetu wyciekła kopia/skan częściowo ocenzurowany [zapewne przez służby], jednak to co zostało również daje wiele do myślenia. Poniżej wyrywki, które udało się odczytać.

 //wikileaks.org/Bombing_at_Poland_linked_to_Gaza.html

…po przez zamach na 11 listopada, w ramach manifestacji narodowców/opozycji, uda się wytworzyć medialne wrażenie, iż to oni inspirowali zamach, że winni są polscy narodowcy, da to medialny pretekst do próby delegalizacji Młodzieży Wszechpolskiej. W tym zakresie ściśle współpracujemy z T.W. Romanem. Szefostwo uznaje obecnie, iż co prawda zawiódł on pokładane w nim nadzieje i pozwolił na uniezależnienie się Młodzieży Wszechpolskiej oraz oczyszczenie się ich z osób z nami współpracujących, których zadaniem było kompromitowanie organizacji, jednak T.W. Roman usilnie pracuje, nad odpracowaniem naszego zaufania. Chwilowo ma pozycję żółtą.

… powinno to spowodować kolejne, jeszcze głębsze podziały między PiS i narodowcami. PiS przyparty do muru w konsekwencji powinien się kunktatorsko od nich odciąć, zrównując jednocześnie z rządem w interpretowaniu tych grup jako pro terrorystycznych i zagrażających demokracji. Nasi ludzie w ich szeregach już przed marszem zaczęli operację „Split” mającą na celu podział środowisk prawicowych. PiS jak zwykle, chętnie współpracuje, ponieważ obawiają się prawdziwej prawicy i w konsekwencji „konkurencji”.

Bardzo pozytywnie oceniamy też działanie redaktora Gazety Polskiej …………………… ……… czy znanego dziennikarza GPC  …… ………….. którzy podsycają lewicowe fobie, wskazujące na narodowców jako nowych „faszystów”. Ich rola jest bezcenna, ponieważ jako organ prasowy uznawany poprzez prawicę za miarodajny, GP/GPC ma możliwość odpowiedniego penetrowania światopoglądu wyborców PiS. Bardzo pozytywnie oceniamy też w konsekwencji tej inicjatywy, próbę odbicia z rąk Młodzieży Wszechpolskiej i ONR przez GP organizacji Marszu Niepodległości. Wcześniejsze próby uczynienia tego przez środowisko kancelarii prezydenckiej okazały się nietrafione.

Prowadzący mnie ……… ………. zasugerował, że w związku z planowaną napaścią Izraela na Iran niedługo powinno dojść, do całkowitego odrzucenia przez Gazetę Polską maski „pro polskiej” i odkrycia się z postawą „pro syjonistyczną” oraz oficjalnego reaktywowania przez to środowisko postulatu Judeo polonii, co jest dla nas kluczowym elementem planowanego exodusu. Pracują nad tym ci sami ludzie, którzy skłonili prezydenta Kaczyńskiego do reaktywacji zdelegalizowanej przed wojną, masońskiej loży B’nai B’rith w Warszawie. W konsekwencji jednak, grozi to utratą zaufania do GP/GPC środowisk prawicowych, dlatego zakładamy, że prowadzona przez nas operacja szkalowania narodowców do tego momentu musi zostać całkowicie zakończona.

… proszę o dodatkowy przydział trotylu, zapalników dla naszej jednostki w Gazie, akcja przyniosła sukces i zamierzamy ją kontynuować. Prowokacyjny ostrzał Izraela się powiódł. Media tak jak to ustaliliśmy,  pominęły wcześniejsze ataki Izraela na Palestynę, skupili się na wystrzeleniu przez Hamas kilku rakiet jako podstawy dla izraelskiej „uzasadnionej” agresji. Nasz …. ……….. .. skierował prośbę, do … ……….. o publiczny telefon, do Donalda Tuska, i medialną szopkę z „informowaniem Polski” o poczynaniach Izraela. Polskojęzyczne media jak zwykle chętnie współpracują w tym zakresie.

… pragnę z pełnym naciskiem zaalarmować, że wspierani przez nas w Syrii  islamscy ekstremiści, zostali skutecznie odrzuceni przez wojska rządowe Assada i „zdemolowanie” Syrii oraz zaszczepienie tam Al Quaidy, może nie być tak łatwe, jak miało to miejsce w Libii. Niezwłocznie zalecam …. ………. .. powtórzenia akcji Mossadu z wystrzeliwaniem z terytorium Syrii rakiet w stronę członka NATO – Turcji.  Z obserwacji wynika, że ……. .. ……… nie udało się póki co przekonać … ………….. do lądowej inwazji na Syrię. Turcja nie daje się sprowokować, również opór kilku innych członków NATO nie pozwala na wcielenie punktu 5 regulaminu NATO. Nasza analiza wskazuje, że kolejne ataki z pozycji syryjskiej na Turcję, pozwolą przełamać ten opór. Po „zneutralizowaniu” Syrii, droga do napaści na Iran będzie wolna.

Centrum analiz oraz generał ………… ………….. oceniają, że w samej tylko Warszawie potrzebnych będzie około 20.000 mieszkań w pierwszym roku exodusu. Upominamy więc i ponaglamy wszelkie oddziały terenowe, do zwiększonego propagandowego wysiłku, w celu maksymalnego dyskredytowania wszelkich narodowych sił, ośrodków myśli patriotycznej, jakichkolwiek oznak nacjonalizmu oraz możliwego przyspieszenia eksmisji na obszarach przez nas wyznaczonych w załączniku nr.3 Zalecamy też większe wspieranie PiSu, który jako miękka prawica jest doskonałym kolaborantem i tak jak do tej pory, będzie realizować nasze wytyczne. Ich walka z rządzącą Platformą idealnie przykrywa naszą współpracę.

P.S. Rakieta Hamasu urwała nam talerz Cyfrowego Polsatu, podeślijcie na płytach DVD ostatnie odcinki Kuby Wojewódzkiego, babcia i dziadek bardzo się o niego martwią.

Szalom :p

Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na: Facebook.com/EwidentnyOszust

KOMENTARZE

 • @Małgorzata Pietkun 15:09:42
  No proszę, czyli służby bardzo szybko działają, teraz pewnie zamkną Nowy Ekran B]
 • Prowokacje Tuskie kończą się salwami....
  śmiechu ! Póki co.
  Rząd jednak już opracowuje środki zapobiegawcze.

  Pozdrawiam.
 • @Małgorzata Pietkun 15:09:42
  Autor posta to Ewidentny Oszust :D:D:D
 • :)
  kalendarium
  jest 13-12-2012 r. Nowy Ekran przejmuje władzę w Polsce...
  ...dzień później to jest 14-12-2012 r. premierem nowego rządu zostaje T.W. Roman...pozdrawiam niepoprawnie
 • V
  Ruda jalowka!!! Ruda jalowka na stadionie narodowym, na tej zielonej murawie w smugach deszczu lub we mgle... To CUD! To CUD! TO Z N A K!
  ........
  za malo mistyki w tym wycieku ;)- bo nie tylko my mamy ufieszyc f cut... Oni maja ufierzyc! ))))
 • @Anderson 17:33:45
  Nie siliłem się na faktyczny "falsyfikat" co by realistycznie wyglądał, wolałem konwencję żartu. Od silenia się na "poważnych" to jest Poland Leaks :]
 • ewidentnie...
  Małgosiu- szkoda było tracić czas...
  Do autora-
  Twoja rola na NE jest bezcenna:) Masz Wszystkie ASY w rękawie i znasz dobrze psychologię i inżynierię społeczną...
  Twoje zdjęcie- awatar doskonale oddaje Twój intelekt i moc umysłu:)
  Ja też mam podobnie:
  spojrzę, przeczytam i ..."scan".
  albo rentgen. (dla wtajemniczonych to się nazywa rezonowanie z informacją).
  Lubię Ciebie za poziom intelektu
  E.
 • @ewasarah 18:20:03
  Dzięki, bardzo miłe słowa ;)
 • ja racjonalista
  jeśli informacja jest prawdą to oznacza ze kończy się ludzka cierpliwość i władza może spodziewać kolejnych prób a co się z tym wiąże sporych kłopotów. a jeżeli to wszystko to blef oznacza to ze jest już tak słaba jak PRL z końca lat 80-ych że musi uciekać się do takich metod. i tak dobrze i tak dobrze. najczęściej dziś słyszane przeze mnie komentarze to ustawka lub szkoda ze go złapali. żadnego współczucia z powodu zagrożenia życia polityków. o czym to świadczy?
 • @kserkses 21:33:38
  ...uważaj ...jesteś w ukrytej kamerze...pozdr

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031