Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 1548 komentarzy

Ewidentny Oszust

Ewidentny Oszust - Gdy zdecyduję się na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co można mnie czytać i oglądać moje materiały tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

Kasa misiu, kasa! Piński karierowicz, czy Piński karierowicz?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zdecydowanie opcja numer jeden a nawet opcja numer dwa, opcji numer trzy na głos wypowiadać nie będę, bo jak mawiają starzy górale „lepsza sowa w garści niż orzeł na dachu”.

Tak oto moi mili, odszedł od nas Piński redaktor, co jeszcze nie tak dawno temu na Hajdarowiczu suchej nitki nie zostawiał a dziś radośnie mu merda ogonkiem w przerwie między zapewnianiem, iż Uważam Rze „pozostanie pismem ceniącym prawdę” a  „zasypywaniem wyrwy” po ponad 30 dziennikarzach, którzy jak jeden mąż wzięli i się zawinęli bo się okazało, że zagadnienie „prawdy” nie mieściło się w priorytetach Hajdarowicza. Piński redaktorze, słów szkoda, gadać szkoda a co dopiero pisać?

Czytając komentarze redakcyjnych kolegów/koleżanek z nE można odnieść wrażenie, że mu gratulują, wszak tak piszą. Mnie się jednak wydaje, że to zwykła „kurtuazja”, bo jak redakcja nE, który przecież tak dzielnie walczy z systemem, może gratulować komuś kto poszedł temu systemowi lizać tyłek? Piszę o tym, bo już można przeczytać oficjalne komentarze, lub odebrać na FB privy, z tekstami w stylu: „Ścios miał rację” lub „Nowy Ekran – przechowalnia agentury i zdrajców”. Jak się dziwić takim głosom? Po tym co zrobił Piński redaktor, niestety i takim ja się zaraz oberwie, że pisują na Nowym Ekranie, że jestem/śmy pożytecznymi idiotami/tkami legitymizującymi ten „podejrzany przybytek”. Jak się mam/y bronić przed takimi głosami? Piłka jest jedna a bramki są dwie. Można zrezygnować z nE, lub nie. Wybierając drugą opcję, każdy musi znaleźć swoją linię obrony. W poszukwaniu argumentów za pozostaniem na nE, przydatne było by droga redakcjo, zaprzestanie Waszych pozdrowień i gratulacji Pińskiemu redaktorowi. Będziemy jako blogerzy nE wdzięczni. O ile można zrozumieć dziennikarską prostytutkę, że zwycięża w niej zew kurestwa i zdradza redakcję prawowitą i walczącą by za kasę służyć temu, na którego się chwilę temu pluło, o tyle redakcji prawowitej, oplutej, zdradzonej, która zdrajcy gratuluje zrozumieć nie można w żaden sposób. Wystarczy już tych kurtuazji i ciszej nad grobem.

Tak trochę z czapy, acz nie do końca, chciałem zwrócić uwagę, że w Polsce zaczęło się dziwne przetasowanie. Tym razem chyba „końcowe”. Giertych karierowicz, kumpel  karierowicza Pińskiego redaktora, przyjmowany w łżemediach na czerwonym dywanie, Gazeta Polska chwilę później PiS napadają z pianą na gębie na Młodzież Wszechpolską, episkopat twierdzi, że Jezus jako król Polski byłby szkodliwy, w sejmie zapowiadają więzienie za mowę nienawiści a Tusk lukruje opowieściami o zimowej olimpiadzie w Polsce. Jeśli nie wiecie jak to jest, jeść tort z ukrytą bombą pełną gwoździ, to proponuje nie wyjeżdżać do Irlandii, nie regulować odbiorników i dowiecie się tego już niedługo, w 3D i Dolby Surround. Za lektora na zmianę będą robić: Kraśko, Lis, Olejnik, Kublik, Durczok, Żakowski.

W tym miejscu składam wyrazy pełnego szacunku dla wszystkich, którzy odeszli z tytułów podległych Hajdarowiczowi. Zapewne bardzo szybko znajdą się indywidua takie jak Piński redaktor, które nie omieszkają pożywić się padliną zwaną Presspublica. W tych okolicznościach przyrody należało by jednak zmienić nazwę tej padliny na PRessPOblica a tym co przypełzną na czworakach się nią nażreć, ch* w kręgosłup, bo dla takich jak oni w tyłek to przyjemność.

Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na: Facebook.com/EwidentnyOszust

KOMENTARZE

 • @autor
  pozdrowienia dla Oszusta, oczywiście Ewidentnego, tym bardziej że pozostającego w nieutulonym żalu z całą redakcją po zdradzie "Pińskiego".
 • Mleko się rozlało
  Niestety nie wygląda to dobrze! Kiedyś czytałem Wprost. Ale zaraz przestałem jak zmienili stronę. Ciekawe, że były aparatczyk potrafił prowadzić rzetelnie i uczciwie gazetę po prawej stronie. A zmieniło się jak go zmienili.
  Urze było dobre. A teraz został już tylko smród.
  Zostaje internet. Czytałem na NE od samego początku – może od drugiego miesiąca. Ale jednak ostatnio podświadomie troszkę mniej. I proszę redakcja NE zaczyna dawać „ciała”. Wpisy ŁŁ i p. Opary niestety dobrze nie świadczą. Chcecie walczyć z systemem a wygląda, że tylko czekacie aby się dobrze sprzedać systemowi (w wielkim skrócie). Nieładnie, oj nieładnie. Miało być tak fajnie a wyszło jak zawsze. A niektórzy ostrzegali i wygląda, że mieli racje.
  Nagle panowie nie chcą zauważyć co się dzieje. Czasami tak jest jak się już jest za wysoko i nie zauważa się jak to wygląda z dołu.
  Nawet dla tego powodu p. Lisickiemu należy się uznanie, że nie zrezygnował szybciutko w ramach solidarności z p. Gmyzem a poczekał na zwolnienie, dzięki czemu zobaczyliśmy troszkę więcej „co siedzi pod miotłą”.
  Jeszcze nie sprawdzałem czy jest opcja – usuń konto. Ale może trzeba !?! Trochę szkoda. Może się mylę ale tak to wygląda!
 • wilcza przysługa Pińskiego
  NE stał się ostoją wielu wartościowych blgerów, to zawsze stanowiło siłe tego portalu. Piński okazał się zgniłym owcem który powoduje nieznośny niesmak. Ciekaw jestem co powie nam Pan Opara?
  ŁŁ napisał że decyzja Pińskiego była dla red.zaskoczeniem...? Jakoś nie bardzo w to wierzę
 • Ekran na owady
  http://komentator.nowyekran.pl/post/78383,ekran-na-owady
 • JA TO WIDZĘ TAK :
  i od razu zaznaczam że
  dokąd mnie na NE nikt nie szykanuje
  i nie obraża to
  nigdzie się nie wybieram:)

  UWAŻAM "RZE" NE

  To genialny projekt służb.
  Wszyscy jesteśmy doskonałym źródłem dla
  białego wywiadu.

  Przynosimy im tu sami
  jak wiewiórki do dziupli
  wszystkie najlepsze orzechy.

  A to czy damy się zmanipulować
  to tylko nasza sprawa.

  To czy zaangażujemy się w jakiś
  podsuwany projekt
  polityczny zależy też
  tylko od nas.

  Ryzykujemy tylko
  ujawnienie swoich danych
  personalnych
  i preferencji politycznych.

  NE jest jak ryba FUGU.
  Może być śmiertelnie groźny
  ale jest też niezwykle smaczny.


  Jego walor to brak cenzury
  który mnie tu napędził po wielu
  rozczarowaniach w tej materii
  na innych tzw
  " prawicowych wolnościowych niezależnych"
  portalach.

  Tu jest wolność którą kocham
  a że wiąże się z nią ryzyko
  to trudno takie życie
  Lubię adrenalinę:)))

  Pozdrawiam:)
 • Kolejny raz ŁŁ się mylił. Jak to jest, że on tak często się myli?
  Pieniądz może mieć rację, ale nigdy nie ma prawdy.

  A media robią w prawdzie.

  Kto chce mieć sukces na niebie i ziemii, musi trzymać z prawdą.
 • @ckhopi 03:10:42
  "Ciekaw jestem co powie nam Pan Opara?"

  Już powiedział i wcale mnie nie zaskoczył :))))
  http://aleksanderpinski.nowyekran.pl/post/81224,jan-pinski-nowym-naczelnym-uwazam-rze

  w komentarzach :

  @rerak 19:24:43
  Panie Rerak,

  "Uważam Rze" to twór dziennikarzy. Pan Bondarowicz jest biznesmenem. Jako właściciel, zależy mu na poczytności i wartości rynkowej tygodnika. O ile nie jest piszącym dziennikarzem - treści, artykuły i nazwiska autorów, dziennikarzy nie maja dla niego większego znaczenia.

  Jan Piński jest młodym, zdolnym dziennikarzem, z dużym dorobkiem i wielkim doświadczeniem - Wprost, TVP, Nowy Ekran.

  Jaki będzie tygodnik Uważam Rze - zależy w dużej mierze od Redaktora Naczelnego i współpracujących z nim dziennikarzy. Mam wielką nadzieję, że Uważam Rze pod jego kierownictwem, będzie jednym z najlepszych, niezależnych, ceniących prawdę tygodników w Polsce

  Mam wielką nadzieję, że w duecie Hajdarowicz - Piński, interesy właściciela dadzą się pogodzić z prawdą, faktami i rzetelnością dziennikarską.

  Dajmy im szansę.

  Ukłony
  nadużycie link skomentuj
  Ryszard Opara 28.11.2012 21:41:05

  Po przeczytaniu
  tegoż
  zadałam pytanie p.O. [P.O. że tez to dopiero teraz zauważyłam :)))]
  /chyba
  nadto retoryczne:))/

  @Ryszard Opara 21:41:05
  "Pan Hajdarowicz jest biznesmenem. Jako właściciel, zależy mu na poczytności i wartości rynkowej tygodnika." :))))
  Chyba P. sam nie wierzy
  w takie rzeczy:)
  nadużycie link skomentuj usuń
  prof.doc.hab.inka1 28.11.2012 22:28:22


  Odpowiedzi nie otrzymałam:)))))

  Ot i wszystko
  ryba FUGU:))))
 • @prof.doc.hab.inka1 04:30:20
  Właśnie zauważyłam coś ciekawego
  podobno komputery
  nie popełniają freudowskich pomyłek
  a tu proszę:))))

  " ......... Pan Bondarowicz jest biznesmenem......."
  ?????

  skopiowałam jeszcze raz z oryginału
  i jest co było i być powinno:

  "@rerak 19:24:43
  Panie Rerak,

  "Uważam Rze" to twór dziennikarzy. Pan Hajdarowicz jest biznesmenem. Jako właściciel, zależy mu na poczytności i wartości rynkowej tygodnika. O ile nie jest piszącym dziennikarzem - treści, artykuły i nazwiska autorów, dziennikarzy nie maja dla niego większego znaczenia.

  Jan Piński jest młodym, zdolnym dziennikarzem, z dużym dorobkiem i wielkim doświadczeniem - Wprost, TVP, Nowy Ekran.

  Jaki będzie tygodnik Uważam Rze - zależy w dużej mierze od Redaktora Naczelnego i współpracujących z nim dziennikarzy. Mam wielką nadzieję, że Uważam Rze pod jego kierownictwem, będzie jednym z najlepszych, niezależnych, ceniących prawdę tygodników w Polsce

  Mam wielką nadzieję, że w duecie Hajdarowicz - Piński, interesy właściciela dadzą się pogodzić z prawdą, faktami i rzetelnością dziennikarską.

  Dajmy im szansę.

  Ukłony
  nadużycie link skomentuj
  Ryszard Opara 28.11.2012 21:41:05 "


  NIEZWYKLE INTERESUJĄCE.
 • @prof.doc.hab.inka1 04:49:52
  I JESZCZE JEDNO
  same dziwne rzeczy tu się dzieją
  zawróciłam co by nabić gwiazdek .
  I okazuje się że ni hu hu :)
 • ----------------- ;;;;;;;;;)))))))))))))))))
  ------- zdaje się , że odebrałam jakiś czas temu - JEDNOOSOBOWO -prawo do nazywania siebie -PATRIOTĄ --Panu Pińskiemu / lipiec lub sierpień /

  ---------------PETUNIA NON OLET --
 • @prof.doc.hab.inka1 04:11:09
  taką bajkę czytałem tu gdzieś "lista ła..." ;)... a z drugiej stron coś to wsparcie wsiowe jakieś dziwnie wybiórcze: jednym załatwia telewizje mainstreamu i rozpierdziela największe ogólnopolskie uznane gazety lub tygodniki opinii a drugim nie może załatwić kolportażu niszowego pisemka dla uczniaków... jeżeli założyć ze te porażki to uwiarygodnianie to największym będzie jak wszystkich blogerów ekranu odwiedzi seryjny es... tylko kto będzie wtedy blogi prowadził za nas....;) to tak półżartem pół seriami.
  Pozdrawiam serdecznie.

  p. s: Łazarzu, zaproponujcie prace panu Gmyzowi i dajcie mu robić swoje bez cenzury... ciekawe co odpowie
 • @Avern 00:22:18
  Popieram w całej rozciągłości...
 • strzał w 10-tkę
  Zupełnie się z tobą zgadzam Ewidentny Oszuście, który nie owija prawdy w bawełnę. Nie rozumiem już zupełnie Łażącego Łazarza wykiwanego przez hajdarowiczowskiego przyPińskiego, który pragnie wybielać jednak zdrajcę. Chyba, że też zmierza ku posadzie naczelnego w Rzepie. Ciepła posadka czeka na kolejnych zdrajców. Właśnie mi ocenzurował wypowiedź na ten temat na swoim blogu, bo może niechcący go rozszyfrowałam.
  Zerwałam ze skradzionym URze, bo zatrąca teraz fałszem. Czekam na nowy tytuł prasowy dawnej ekipy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031