Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 1548 komentarzy

Ewidentny Oszust

Ewidentny Oszust - Gdy zdecyduję się na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co można mnie czytać i oglądać moje materiały tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

W których Polakach Kaczyński widzi faszystów i antysemitów.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli „w Polsce problem żydowski nie istnieje”.

Moje rodzinne miasto Wrocław odwiedził dzisiaj wraz ze swoją świtą Jarosław Kaczyński. Ponieważ ogłoszono, że spotkanie ma polegać na zadawaniu pytań wybrałem się tam aby zapytać o zagrożenia, jakich poseł PiS Adam Lipiński, prawa ręka Jarosława Kaczyńskiego, upatruje w nurtach narodowych, o czym się ostatnio wypowiadał na łamach Gazety Wyborczej.

Na miejscu się niestety okazało, że zadawać pytań bezpośrednio to nie za bardzo, ale można je składać na kartkach i że „większość o ile czas pozwoli” zostanie przeczytana. Napisałem więc swoje pytanie i przekazałem przemiłej i bardzo ładnej dziewczynie z wrocławskich struktur PiS, mniemając że prowadzącym nie zabraknie czasu na jego publiczne wyartykułowanie.

Pierwszą częścią spotkania była przemowa Jarosława Kaczyńskiego i jego krótkie zdiagnozowanie obecnej sytuacji Polski. Przyznaje, że słuchało się tego bardzo dobrze, wnioski były klarowne, konkretne i zgodne z moją oceną sytuacji.

Po wstępnej przemowie prezesa Kaczyńskiego przyszła kolej na pytania, okazało się jednak, że pytania zostały posegregowane w „zagadnienia” a prowadzący spotkanie szef wrocławskich struktur PiS będzie czytać po jednym z każdego zagadnienia, takim które to zagadnienie najlepiej reprezentuje. Najwyraźniej pytań o stosunek PiSu do narodowców, Młodzieży Wszechpolskiej było sporo bo to właśnie z tej optycznie największej kupki, zostało przeczytane pierwsze z pytań. Nie było to niestety moje pytanie, nie mniej jednak pytanie oddawało sens tego, o co chciałem zapytać.

Spodziewałem się, że Jarosław Kaczyński, którego poniekąd pogląd zaprezentował wcześniej Adam Lipiński na łamach GW, również w sposób sceptyczny odniesie się do idei Ruchu Narodowego, jako szkodliwego, rozbijającego prawicę – jego prawicę, jednak to co usłyszałem przeszło moje najśmielsze pojęcie a wypowiedź Lipińskiego z GW, którą jeszcze chwilę wcześniej uważałem za „szczyt szczytów” została w mgnieniu oka najzwyczajniej przez prezesa PiS zdeklasowana.

Co o narodowcach powiedział Jarosław? Czy udało mi się porozmawiać przed kamerą z posłem Lipińskim? Tego wszystkiego dowiecie się z poniższego filmu. Zapraszam.

Zanim jeszcze zobaczycie film ze spotkania, odsyłam do poniższego artykułu, który demaskuje wiele z kłamstw o Ruchu Narodowym propagowanych oprzez PiS:

http://prezydentrzbik.nowyekran.net/post/82376,smolensk-co-powiedzieli-zawisza-z-winnickim

Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na: Facebook.com/EwidentnyOszust

 

KOMENTARZE

 • @night rat 00:23:31
  Mówisz o moim dopowiedzeniu w rozmowie z Lipińskim? Myślę że uzasadnione, idące w kierunku w jakim oni widzą scenę polityczną i Polskę, jako trampolinę. Ciekawe ile jest g* w szambie do którego właśnie wrzuciłem granat, zapewne na dniach się dowiem utratą połowy znajomych na FB :]
 • @Marek.Lipski 01:08:04
  To właśnie jest problem z Kaczyńskim, on mówi bardzo mądrze wtedy gdy nie może nic zrobić i nie ma na nic wpływu, a kiedy ma na coś wpływ to albo on albo ktoś z PiSu musi coś chlapnąć i wszystko zawalić. Najlepszy przykład z ostatniej kampanii i tekst o Angeli Merkel za który po przegranych wyborach przepraszał. Czemu wtedy w kampanii nie był w stanie tak mądrze mówić o Niemcach tylko strzelił takiego kartofla?
 • *****
  Doskonały filmik, gratulacje dla autora.
 • @Ewidentny Oszust
  Byłem na podobnym spotkaniu z Prezesem w Kielcach. Też próbowałem zadać pytanie i o dziwo zostało przeczytane...ale nie w całości :).

  Napisałem: Czy nie było lepszego kandydata na premiera niż Piotr Gliński - ekolog, człowiek związany z G. Sorosem i Unią Wolności?

  Odczytano: Czy nie było lepszego kandydata na premiera niż Piotr Gliński?

  Odpowiedź Kaczyńskiego nie była więc odpowiedzią na moje pytanie...
 • Czyli „w Polsce problem żydowski nie istnieje”.
  ... moja odpowiedz - jest. ISTNIEJE tak, jak w każdym państwie, w której istnieje diaspora.
  W Polsce nie ma antysemityzmu. To jest FAKT, no chyba, ze żyjemy w innym państwie.
 • @uosiu 13:08:48
  ... kochaneczku, masz chyba problemy z logiką? / bez obrazy?/
  Czy szanownemu panu chodziło o zawód, wykształcenie, polityczne powiązania kandydata - czy też o jego OSOBOWOŚĆ?

  Bo wg mnie Pan Piotr Gliński jest osobowością godną piastować urządu premiera.
  Chyba, ze mamy inną ocenę wartościowania osób - na jak to pan określa na lepszych czy gorszych!
 • Ewidentna Manipulacja
  Gdzie tu sens i jakaś racja ?
  Z filmu wniosek ten wypływa;
  "Manipulacja to Obrzydliwa"
  Jakiś oszust to rozgrywa !
  Z oszustami zaś tak bywa
  Jaka treść taka i "Ksywa"
  Wniosek zatem permanentny
  pewno Oszust Ewidentny
 • @Zeta 14:34:47
  POLITYCZNE powiązania kogoś kto chce sprawować jedną z najwyższych funkcji w państwie są istotne, jeśli nie najważniejsze! Szczerze powiedziawszy: nie mam zaufania do Glińskiego.
 • @Zeta 14:11:13
  Dokładnie, tak właśnie powinien był powiedzieć Jarosław Kaczyński czyli dokładnie odwrotnie niż powiedział - nie ma w Polsce problemu antysemityzmu (jak sugeruje) natomiast jest problem żydowski (co przemilcza) - problem żydowski objawia się właśnie pod postacią Tomasza Grossa czy filmu Pokłosie na który z resztą wylewa pomyje - ale jednocześnie twierdzi że problemu nie ma, oto logika filosemity Kaczyńskiego.
 • @uosiu 15:51:53
  Ja jestem ambiwalentny.
 • @koniecPOLSKI 15:19:12
  Brawo, nie ma to jak rozgryźć kogoś po "ksywie", bo prawdę to mówią tylko ludzie o pięknie brzmiących nazwiskach, niebieskoocy, wysportowani i seksowni co lubią haratać w gałę - faktycznie koniec Polski.
 • Problem żydowski w Polsce nie istnieje - bo mamy judeopolonię. Proponuje zapoznać się z
  materiałami pokazującymi Kaczyńskiego świętującego żydowskie świeto przy menorze i w mycce.
 • @Ewidentny Oszust 15:59:14
  Ewidentny Oszuście zostałeś oszukany ewidentnie. Problemu żydowskiego w Polsce NIE MA, z prostego całkiem Powodu. Podobnie jest z Polskim Antysemityzmem. Otóz w Polsce Nie ma Semitów ani Żydów więc Problem Nie istnieje (praktycznie) i nie można sprowadzać do tego samego Problemu z tzw." Żydokomuną."który jest Problemem Poważnym i Nabrzmiewającym stąd Problem jak oddzielić Żydów od Komuny.Nie da się! I to jest samo
  sedno Antysemityzmu. Może po prostu Inaczej To Nazwać ? Ale Jak?
  I tu Problem !
 • @ Autor
  Kilka procent RN PiSowi zabierze, ale nawalanka którą właśnie Kaczor z Lipińskim zaczyna zabierze kolejnych parę obu stronom, bardziej jednak PiSowi. Fakt, że RN, o ile faktycznie się rozwinie i okrzepnie będzie w stanie te 15% zaktywizować, ale dla PiS liczy się tylko PiS i te parę procent. Trzeba też pamiętać, że endecja przed wojną to było 40% wyborców, przy 30% mniejszości narodowych.

  Oni zawsze starają się odstrzelić konkurencję po prawej stronie, nie przebierając w środkach, jak na razie skutecznie. Obie te wypowiedzi nie różnią się od tego co mówi Tusk czy Michnik.
  Jak im się to z RN nie uda, zmienią ton. Ale z rok będzie wojna.

  Kaczyński chce zdobyć władzę. Nie powiesz przecież, że on nie chce rozliczyć Tuska itd za brata, i połowę najbliższej ekipy. Ale uważa, że PiS + kryzys wystarczą.

  Ja np. tak nie myślę. Nie wystarczy, tak samo jak ostatnio.
 • Kaczyński z PiS jest po stronie żydowskiej, izraelskiej, masonerii i tyle
  To jest dopiero start wojny PiS z tworzącym się Ruchem Narodowym, w istocie z Narodem Polskim. Przykre. My stawiamy na Naród Polski, zaś o żydostwie mamy swoje wiadome zdanie judeosceptyczne, judeorealistyczne. Bez złudzeń i poprawności. W tym PiS niczym nie różni się od PO, niczym!!!
 • Każdy widzi to, co chce
  Tylko po co te małe mani-pulacje celem stworzenia odpowiedniego wrażenia?
  Amen
 • @maniek marny 21:25:16
  To się trzeba zapytać Kaczyńskiego, po co tak manipuluje by z narodowców zrobić faszystów, mnie to też bardzo ciekawi.
 • @autor
  Gratuluję mistrzowski filmik. Daję 6 :)

  Cieszy, że obraz się klaruje i wszyscy zajmują swoje pozycje.
 • @Marek.Lipski 01:08:04
  Zachęca według czerwonych. Po co pan linki do GWna podaje, żeby nabić im wejścia?
 • Manipulacja
  Obejrzałam połowę filmiku, więcej nawet nie zamierzam. Gdybym chciała obejrzeć materiał, w którym montuje się fragmenty zdań Kaczyńskiego pod z góry obraną tezę, dodaje własny szeroki, nie mający wiele wspólnego z treścią jego wypowiedzi komentarz, oraz jeszcze opatruje wszystko złowieszczą muzyką, to włączyłabym TVN.
 • @babcia weatherwax 11:40:06
  Wszystko sobie babciu wmówisz żeby nie zobaczyć prawdy. Cały film składa się tylko z dwóch wypowiedzi, jednej o filmie "Pokłosie" oraz całej reszty pochodzącej z drugiej wypowiedzi w której komentuje Jarosław organizacje narodowe i ich "problematyczność".
 • @Ewidentny Oszust 00:39:25
  http://www.youtube.com/watch?v=j2aJ0f8z370

  Gdzie jest cały film ze spotkania we Wrocławiu?
 • @Marek Kajdas 17:22:12
  poniżej ktoś dał samą przemowę Kaczyńskiego, ale nikt na razie nie udostępnił zawartości z części z zadawaniem pytań. Ja mam, ale nie zamierzam mu robić reklamy ;p Przemowę miał jak zwykle świetną, gdy mógł mówić to co chał to mówił o tym w świetle czego dobrze wypada - spryciarz ;) https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=j2aJ0f8z370
 • koncesjonowane opozycje
  W Polsce nie ma niekoncesjonowanej opozycji.
  Ruch NARODOWY nie istnieje SA TO JEDYNIE poszczególne inicjatywy oddolne.
 • @Ewidentny Oszust 15:48:07
  Powinieneś przytoczyć te wypowiedzi w całości - wtedy moglibyśmy podyskutować. Na razie nie wiem, co on naprawdę powiedział, bo montażem można zrobić wszystko.
 • @babcia weatherwax 13:49:57
  Musisz uwierzyć na słowo. Musiałem go pociąć bo miał długie dygresje i przez to ukrywał sens odpowiedzi dlatego zostawiłem tylko to co było istota jego odpowiedzi na pytanie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031