Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 1548 komentarzy

Ewidentny Oszust

Ewidentny Oszust - Gdy zdecyduję się na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co można mnie czytać i oglądać moje materiały tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

Brzeziński, Syria i III wojna światowa.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O tym jak kolejne elementy masońskiej łamigłówki zaczynają składać się w całość.

Gdy kilka lat temu przekonywałem osobę o prawicowych poglądach, iż Zbigniew Brzeziński jest postacią delikatnie mówiąc śliską, z szemranego towarzystwa zwanego NeoKon, mój rozmówca nie dawał mi wiary. Moje oskarżenia pod adresem neo-konserwatystów, iż w rzeczywistości reprezentują ryt szkocki ubrany w patriotyczne fatałaszki nie mieściły się w jego prawicowej głowie. Dla niego Brzeziński to był "ktoś". Znacząca postać za czasów zimnej wojny, gorący orędownik demokracji i wolnej Polski. Minęło parę lat i miałem okazję poznać osobiście Brzezińskiego. Z racji swojego zawodu zostałem zaproszony na spotkanie Polsko Amerykńskiej Fundacji Wolności, której jedną z głównych postaci był właśnie Brzeziński.

 

Słuchając wtedy, w tym mafijno familijnym wąskim gronie zwierzeń ludzi jaszczurów przed kamerą, zacząłem się tylko utwierdzać w swoich opiniach na temat tego czym był okrągły stół. Była to telewizyjna szopka dla nic nie rozumiejących gojów zaplanowana nie w latach 80-tych a już w 70-tych lub wcześniej. Ludzie jaszczury syczały bowiem do kamery jak to już na przełomie 70/80tych lat zachęcali zachodni biznes do planowania inwestycji w Polsce. Oni zatem musieli już wtedy wiedzieć, że komuna zostanie przełączona w tryb kapitalistyczny skoro to planowali a takie rzeczy mogła wtedy wiedzieć tylko masoneria i to najwyższego rzędu.

Na ostatnim spotkaniu we Wrocławiu z redaktorem Michalkiewiczem była właśnie o tym mowa. Redaktor jednak w swojej analizie okrągłego stołu nie wyszedł za bardzo poza granicę Polski. Ze wrodzonym sobie poczuciem humoru opisał jedynie mechanizm przefarbowania się służb wojskowych z poddaństwa Rosji na poddaństwo F.E.D. znanemu szerokim masom jako U.S.A. Opisał jednak tylko to co działo się na naszym terenie. Wspaniałym uzupełnieniem natomiast wykładu Michalkiewicza jest to co do kamery opowiadały jaszczury na zamkniętym spotkaniu w którym brałem udział razem z Brzezińskim i ich ekonomiczne plany względem Polski. Z wykładu Michalkiewcza wiadomo w jaki miej więcej sposób komuniści urynkawiali swoje struktury, natomiast ktoś na to wszystko musiał przecież dać pieniądze i „Know How”. No i dawali. Pieniądze i wiedza płynęła z zachodu do Polski szerokim strumieniem m.in. właśnie poprzez P.A.F.W. – Polsko Amerykańską Fundację Wolności.

Będąc na spotkaniu z tymi tycoonami zachodniej finansjery zastanawiałem się, czy aby również tak jak moja była już wtedy dziewczyna, nie zrobić sobie z Brzezińskim vel. Jaszczurem fotki. Stwierdziłem jednak, że ograniczę swoje interakcje z tymi indywiduami do minimum. Poprzestałem więc na robieniu fotek dla nich bez mojego w nich udziału. Jeszcze by po latach fotki gdzieś wyszły i by było, że czerpałem z tego obcowania satysfakcje. Nie, nie czerpałem tak samo, jak nie czerpałbym jej z obcowania z Madonną, Lady GaGą czy inną kukiełką spółdzielni New World Order.

Mimo swojej niechęci do Brzezińskiego czytałem oczywiście  od czasu do czasu o jego różnych działaniach. Zwykle jednak nie dotyczyły Polski aż do momentu publikacji Rzeczpospolitej o trotylu w Tupolewie. Czy Polska prawica naprawdę jest zaskoczona w tej sprawie postawą Brzezińskiego? Może tylko ta część prawicy myśląca, że USA to dobry wujek broniący nas przed złą Rosją. Nie ukrywam, że w jakimś sensie, atak Brzezińskiego na formację Jarosława Kaczyńskiego jest dla mnie satysfakcjonujący. Satysfakcjonujący ponieważ być może pomoże to polskiej prawicy zrzucić łuski z oczu i zacząć traktować USA takimi jakie są. Bezlitośnie, wyrachowane i do cna pozbawione romantyzmu, przez pryzmat którego ciągle nam je pokazuje polska masoneria i jej media.

Nie jest żadną tajemnicą, że PO to opcja niemiecka i wcale nie taka znów ukryta z wyjątkiem Komorowskiego, który reprezentuje opcję rosyjską i ich interesy, podobnie jak arbuz zwany PSLem. SLD reprezentuje trochę okrakiem po części zachód w sferze kulturowego demoralizowania polskiej młodzieży i promocji wszelkich zboczeń, natomiast ekonomicznie/wojskowo jest po stronie moskiewskiej. Co zatem z PiSem, jakie mocarstwo reprezentuje Jarosław Kaczyński? No bo jakieś musi, gdyż nie ma na scenie politycznej III RP żadnej realnej politycznej siły, która nie reprezentowała by interesów nad Wisłą jakiegoś mocarstwa, jest to konsekwencja postanowień przyklepanych okrągłym stołem.  Jak dobrze wiadomo PiS był zawsze zapatrzony w Amerykę i pod jej ochronę się odwoływał. Skoro Ameryka to Izrael. Analogia chyba oczywista, szczególnie patrząc na cyrk z menorami jaki uprawiał pod żyrandolem  śp. Lech Kaczyński, świeć Panie Boże nad jego duszą. Ten sam Lech Kaczyński reaktywował przecież najbardziej polakożerczą loże masońską B’nai B’rith, do której aby należeć trzeba być Żydem – bez wyjątków. Przy okazji reaktywacji tej loży, w piśmie sygnowanym jego podpisem przepraszano też Żydów za poczynania Piłsudskiego, bo to właśnie za jego czasów ową loże zdelegalizowano.

Kolejnym sygnałem potwierdzającym filosemityzm środowiska PiS są ostatnie działania wpisujące się w linię Gazety Wyborczej / Krytyki Politycznej aby przedstawiać narodowców jako faszystów. Nie jest żadną tajemnicą, że jedyna mniejszość jaka zdecydowanie wypowiada się w Polsce przeciw narodowcom to właśnie Żydzi i to zwykle ci, którzy popierają nacjonalizm żydowski – syjonizm. Ot taka talmudyczna mentalność. Gojowy nacjonalizm to faszyzm ale ich nacjonalizm to jest najlepszy na świecie i wara Wam od niego wstrętni antysemici.

Poruszam ten wątek by zwrócić uwagę na rolę PiSu i ich propagandowej tuby zwanej Gazetą Polską. Czy ktokolwiek czytał, by z pod pióra któregokolwiek redaktora GaPolu wyszedł krytyczny artykuł na temat Izraela? A może krytyczny artykuł na temat muzułmańskich ekstremistów zesłanych przez USA/Izrael na Assada i mordujących obecnie katolików w Syrii? Nie? No właśnie. O Syrii wspominam tutaj nie przypadkiem. Ostatnio w mediach gruchnęła wiadomość że Assad chce zaatakować bronią masowego rażenia obywateli, którzy dzielnie z nim walczą i że USA grozi Assadowi palcem. Okazuje się jednak, że filmik który wypłynął do sieci pokazuje nie członków rządowego wojska lecz samych rebeliantów, którzy za pomocą chemikaliów wyprodukowanych przez tureckie firmy (członek NATO) trują na śmierć parę królików i zawodząc po muzułmańsku wieszczą śmierć wrogom rewolucji.

Na innym filmiku widać brutalne egzekucje, ścinanie głów, pastwienie się nad ofiarami. To są właśnie ci fajni rebelianci walczący aby zakończyć okrucieństwa Assada broniącego swego kraju i obywateli przed tą przyjezdną dziczą. Co o tym piszę GaPol? Otóż Sakiewicz sugeruje, że ta inwazja jest pożyteczna, bo przecież Syria to teren wpływów Putina. Podobne ograniczone rozumowanie, popychało swego czasu niektórych do radowania się z napaści na Afganistan państw zachodnich z naszym niestety udziałem.

Co to ma wszystko wspólnego z Brzezińskim? Ano ma. Brzeziński jako reprezentant NeoKonu doradzał już za czasów wojny afgańskiej. Był bezpośrednio zaangażowany w szkolenie i zbrojenie Talibów, których wysyłali później do walki ze Związkiem Radzieckim. Ameryka wbrew propagandzie mediów, do tej pory ich wspiera, współpraca jest owocna. Dzięki działaniom AlQuidy udało się znaleźć pretekst do napaści na Afganistan a później rykoszetem na Irak nie mówiąc o inwigilacji własnych obywateli. Broni masowego rażenia oczywiście nigdy tam nie znaleziono, jednak posłużyła jako medialny pretekst. Dzisiaj straszy się bronią masowego rażenia, którą rzekomo ma posiadać Assad i grozić jej użyciem. Tyle samo w tym prawdy co w rzekomych atomowych ambicjach Ahmadineżada. Po prostu Neo Kon stosuje ta samą taktykę. Straszą że ktoś ma broń masowego rażenia by mieć pretekst do napaści.

Mało znany fakt choć raportowany przez media miał miejsce na krótko przed wybuchem arabskiej wiosny, gdzie Niemcy reprezentujące USA porozumiewały się/mediowały z AlQuidą w jakiejś sprawie. Nie podano więcej szczegółów. Chwilę później się zaczęło i muzułmańscy ekstremiści znaleźli się nagle w Egipcie i Libii walcząc z lokalną władzą. Gdy w Afryce zakończono sponsorowany przez USA przewrót, muzułmańskich bojowników przerzucono do Syrii. Ci co walczą z Assadem nie są wszak realnymi obywatelami Syrii, o tym się nie mówi. Również mało kto mówi, że według śledztwa przeprowadzonego przez Ligę Arabską wykazano, że zdecydowana większość tych band podpalających Syrię jest uzbrojona w amerykańską broń. Mogli ją dostać tylko na dwa sposoby, albo od USA albo od Izraela. Cała ta arabska wiosna ludów w gruncie rzeczy to projekt CIA i Mossadu mający na celu zniszczenie lub zdestabilizowanie sojuszników Ahmadineżada przed planowaną żydowską napaścią na Iran.

Wracając do Brzezińskiego, powiedział on ostatnio iż obawia się, że ich projekt zwany potocznie New World Order może napotkać opory we wprowadzaniu. Miało to miejsce w tym samym okresie, gdy papież Benedykt XVI wyraził swoją dezaprobatę dla tego właśnie tworu, znanego również pod nazwą Rząd Światowy. Masoneria nie mogła tego przeżyć, więc nakłamali w prasie iż papież to poparł!

//ewidentnyoszust.nowyekran.net/post/81967,masonskie-media-znow-naklamaly

Co takiego wydarzyło się pod dywanem, że w w krótkim okresie zarówno papież jak i reprezentant NWO, Brzeziński otwartym tekstem skomentowali to samo zagadnienie choć w zupełnie odmienny sposób?

//www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/1475-przed-drzwiami-apokalipsy-zbigniew-brzezi%C5%84ski-ostrzega-%C5%BCe-plan-stworzenia-nwo-jest-zagro%C5%BCony-przez-op%C3%B3r-ludzi-na-%C5%9Bwiecie

Co kombinuje ekipa Brzezińskiego w Syrii a potem w Iranie to chyba szczególnie nie trzeba się domyślać, będziemy zapewne w najbliższych tygodniach / miesiącach świadkami kolejnej szopki tak jak miało to miejsce w przypadku Saddama czy Kadafiego. Wskazywać na to mogą doniesienia TVN o mobilizacji Wojska Polskiego. Potwierdza to więc plotki o tym, że polskie lotnictwo od wakacji już ćwiczy razem z braćmi starszymi w wierze loty bojowe nad pustynią Negev.

To czego dotknąłem to tylko wierzchołek góry lodowej. Według okultystów nasza ziemia wchodzi na inny poziom wibracji. Ma to związek z jądrem planety, które jest płynnym metalem. Idziemy kilka mega Herzów w górę. Według "specjalistów" oznacza to, że ludzie będą stawać się coraz bardziej świadomi, krytyczni. Stąd zapewne takie przyspieszenie illuminatów i pracującej dla nich masonerii, aby zintensyfikować proces ogłupiania. Chemia w jedzeniu (GMO), chemia w wodzie i powietrzu, szczepionki i trucie dzieci od poczęcia. Atakowanie ich umysłów telewizją, agresją tysiąca trujących bodźców oraz kontynuowanie tej linii aż do ich śmierci. Proces degenerowania wartości oraz społecznych wytycznych. Szkoły zamiast edukować deformują, spedalają każdy aspekt wiedzy. Ta wojna, jesli plany "wypalą" wydaży się za naszego życia i nie będzie to jakiś kretyński meteoryt, podobno ma być nawet z tej okazaji wielka promocja w Media Markecie. Będzie się działo.

Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na: Facebook.com/EwidentnyOszust

KOMENTARZE

 • Dobry tekst
  " Może tylko ta część prawicy myśląca, że USA to dobry wujek broniący nas przed złą Rosją. Nie ukrywam, że w jakimś sensie, atak Brzezińskiego na formację Jarosława Kaczyńskiego jest dla mnie satysfakcjonujący. Satysfakcjonujący ponieważ być może pomoże to polskiej prawicy zrzucić łuski z oczu i zacząć traktować USA takimi jakie są. Bezlitośnie, wyrachowane i do cna pozbawione romantyzmu, przez pryzmat którego ciągle nam je pokazuje polska masoneria i jej media. "

  To sa stwierdzenia oczywiste, dla ludzi trzezwo patrzacych na geopolityke...Nie liczylbym jednak, na zmiane i nagle olsnienie koncesjonowanej prawicy.Z tego wzgledu, ze ONI nie wyobrazaja sobie innej koncepcji, jak robienie za popychadla swiatowego syjonizmu.
 • @cziken1 23:32:39
  W rzeczy samej, oni sobie tego nie wyobrażają.
 • @cziken1 23:32:39
  Pytanie czy mamy czas czekać aż się PiS naturalnie zużyje i na jego miejsce wejdzie konglomerat mniejszych pisów, które RUCH NARODOWY z łatwością przykryje czapkami. Kaczyński może żyć np 100 lat i jeszcze trochę potrwa to czekanie :)

  PiS na pewno ze dwie kadencje wyborcze może jeszcze wytrzymać w... opozycji zapewne dalej, skoro wytrzymali od 2001 roku. Czy Polska ma tyle czasu? Wątpię. Urbaś i ja sądzimy że czasu jest mniej, zastanawiająca jest data 2018, to nie tak daleko... a czas jeszcze może przyspieszyć. Cała ta broń świata musi zostać zużyta, wielu siłom na tym zależy. Dość zapasów, trzeba produkować nową... PO WOJNIE.

  @Autor
  "PO to opcja niemiecka i wcale nie taka znów ukryta z wyjątkiem Komorowskiego, który reprezentuje opcję rosyjską"
  ===========

  To prawda, ale też wg mnie uproszczenie. Skurczybyki grają na kilka frontów, niewątpliwie dla Izraela-żydostwa także. Poza Komorowskim jest chyba w całym PO tendencja do jakiegoś dealu z Moskwą, ale oczywiście bardziej są związani z Berlinem, tylko kto ma haki kluczowe na konfidentów z PRL, a może na różne brudy także po 1989? Czy tylko Berlin? Komorowski człowiek Moskwy? Tak, mówi o tym m.in Szeremietiew w ciekawym, nowym videofelietonie niestety poza NE na razie... Jednak gdzie był wcześniej bul? A nie m.in jako prezes stowarzyszenia euroatlantyckiego? Halo, czy to Moskwa? No nie.

  Jak widzimy grają równolegle na wielu frontach ANTYPOLSKICH i niekiedy trudno nawet powiedzieć który jest wiodący. Poza tym to się zmienia, ma swoją dynamikę w czasie, także wyborczą. Przed wyborami np wszyscy ruszają na Jerozolimę, żydostwo, bo wiedzą że to droga do masonerii i innych odnóg wpływu.

  W tym się nie idzie połapać, Szeremietiew może się trochę mylić choćby pomijając niewygodne dla siebie wątki jako zwolennika Izraela i tym samym stronnika żydostwa, Amerykanów.

  Jak z tym walczyć? Prosto. WSZYSCY PASZOŁ WON i to zagranicę, bo od środka zawsze będą knuć, więc won trwale na banicję, infamia. Ewentualnie dać im wybór: banicja, albo proces i zapewne po nim CZAPA, dożywocie, 10-25 lat paki. Uważam zresztą że wyrok 25 lat jest zbyt łagodny i brakuje wyższych wyroków między dożywociem. U nas dożywocie to np 30 lat w praktyce. Dla młodych ludzi 25 lat to nic, właśnie dlatego wychodzą niedługo na wolność najwięksi zwyrodnialcy klasy światowej, których należałoby rozstrzelać pod ścianą, a nie wypuszczać.

  Zagranicą też będą knuć jako zawodowi zdrajcy dodatkowo zmotywowani, ale jaką mamy alternatywę? Po co ich utrzymywać w kraju, narażać się na naciski. Nie jestem jakobinem i innym zwolennikiem barwy czerwonej. To jednak ludzie. Niech sobie nikczemnicy żyją, ale najlepiej 10 tys km stąd! Do Australii ich wysłać, albo na Marsa lepiej.

  Powinniśmy budować sobie schrony pod domami, blokami, kamienicami i w innych miejscach dogodnych naturalnie na wielkie schrony. To najlepsze co można zrobić w razie III wojny. Powinny powstać takie firmy, projekty, niech to jest tanie, zawsze można to traktować jako spiżarkę, klub itd Piwnica z oknami to słabe schronienie. Przed bombami, ostrzałem także żadne, a toksyny, zarazki, bakterie, skażenie? Schron to ma być schron. Profesjonalizm w podstawach choćby. Zakładam napowietrzne wybuchy jądrowe, więc nie musi być stabilizacji, ale sztywna konstrukcja żelbetu starczy. Problem z wyposażeniem, uszczelnieniem, kanalizacją, zapasami, wodą, powietrzem.
 • @Ewidentny Oszust 23:37:08
  maski spadają coraz szybciej...
  ciekawy artykuł.
  Ukłony.
 • @AUTOR - WIEC KTORA POWAZNA, REALNA SILE POPIERAC W POLSCE?
  Twierdzisz: "Ten sam Lech Kaczyński reaktywował przecież najbardziej polakożerczą loże masońską B’nai B’rith"

  --- W jaki konkretnie sposob on ja rzekomo reaktywowal, czyli wznowil jej dzialalnosc? Prosze, podaj odpowiednie fakty.

  Z twojego wpisu wydaje sie wynikac, ze wszystkie partie w Polsce sa trefne.

  Rowniez, twoj wpis jest dosc antypisowski, ale np., na temat PO nie piszesz wiele.

  Czy uwazasz PiS za wiekszych szkodnikow niz PO?

  Ewidentny Oszuscie (ciekawy masz nick), jednak gdybys uwazal, ze PO rzadzi zle, ktora partie uwazalbys za realna, pozytywna alternatywe dla tych rzadow, czy nawet za mniejsze zlo? Jest w tej chwili taka partia w Polsce, czy nie?

  Co bys radzil Polakom - glosowac dalej na PO, czy na kogos innego? Jesli glosowac na kogos innego, to na kogo?
 • @Ewidentny Oszust 23:37:08 PODZIEL SIE SWOJA WYZSZA WIEDZA :)
  RE: W rzeczy samej, oni sobie tego nie wyobrażają.

  --- Nie? A ty sobie wyobrazasz? To oswiec, prosze.
 • @cziken1 23:32:39 "TRZEZWI"
  RE: To sa stwierdzenia oczywiste, dla ludzi trzezwo patrzacych na geopolityke...

  --- Kim konkretnie sa ci trzezwi? Czy to ty i ktos jeszcze? Kto?

  A jakie konkretnie jest to wasze "trzezwe" patrzenie w odroznieniu od tego rzekomo nietrzezwego, pisowskiego? Tylko konkretnie, nie ogolnikowo i sloganowo. Wiec?
 • @Pan Marky 04:16:40
  sluchaj ,nie daj się nabierać ,wystarczy tylko ,,trzeżwo" spojrzeć na wrogą robotę tychże czikenów i paru mu podobnych...to są najgorsze bolszewickie złogi ktorych jedynym celem jest rozwalanie POLSKI ,oni nie popierają NIKOGO a wszystkich opluwają...zwłaszcza najbardziej tych którzy dążą do WOLNEJ ,NIEPODLEGLEJ ,SUWERENNEJ POLSKI ...ot i wszystko...
 • @Pan Marky 04:08:53
  Jeszcze nie tak dawno nie zgadzałem się z takim oglądem, ale teraz uważam że należy się opowiedzieć po stronie środowiska narodowego. Oczywiście nie mówię o środowiskach takich jak Obóz Wielkiej Polski bo to jacyś moskiewscy pożyteczni głupcy. Mam na myśli raczej Młodzież Wszechpolską. Wbrew propagandzie GP i PiS są zainteresowani wyjaśnieniem katastrofy smoleńskiej i wcale jak sie im to zarzuca nie popierają wizji Moskwy jako naszego protektora. Popierają wizję Polski niezależnej z którą musi się liczyć i Moskwa i Waszyngton i Bruksela. Wielkie plany, ale te półśrodki PiSu pokazały ile są warte własnie po tym jak nam ukatrupiono prezydenta i ani Bruksela ani Waszyngton palcem nie kiwnęli, nawet ten czarny ch*j nie przyleciał na pogrzeb swojego najwierniejszego koalicjanta. To pokazuje jak bardzo nas USA mają w swojej czarnej d*pie. Trzeba skończyć z taką polityką i z tego wynika że tylko silny nurt narodowy może nam to zapewnić.
 • @Pan Marky 04:08:53
  Podałem przecież linka do tej histori z B'nai B'rith, tekst zaznaczony na czerwono to jest link.

  http://katerina.nowyekran.pl/post/62310,list-gratulacyjny-lecha-kaczynskiego-do-czlonkow-b-nai-b-rith-w-warszawie
 • @Pan Marky 04:08:53
  Na temat Po piszę nie wiele, bo co mam niby PiSać czego by ludzie już nie wiedzieli? Mam bić pianę na Tuska żeby się uwiarygodnić? Bez jaj :]
 • @Pan Marky 04:08:53
  PiS z pewnością był pod względem zarządzania tym krajem partią najlepszą ze wszystkich które tutaj rządziły. Z drugiej strony, jeśli przed PiSem było takie SLD, to wystarczyło być partią przeciętną by i tak być odebranym jako partia dbająca o nasze interesy. Wszystko kwestia perspektywy i tego czy chcemy mieć przeciętnie jako tako, czy faktycznie dobrze i długoterminowo?
  Co do przyszłego głosowania to nikomu niczego nie wskażę. Ja osobiście na PiS bo wyskokach Lipińskiego, Brudzińskiego i Kaczyńskiego głosować nie mam zamiaru. Jeżeli środowiska narodowe wystawią jakąś listę to będą mieć mój głos. Nie planowałem na nich głosować jeszcze jakiś czas temu, ponieważ z zasady byłem wyborcą PiS, ale obecnie się to zmieniło. Jeśli Narodowcy nie wystawią nikogo, zapewne oddam nieważny głos.
 • @Pan Marky 04:10:19
  Tak wyobrażam sobie i środowiska narodowe również. Leżenie plackiem przed USA pokazało swoją skuteczność na przykładzie Smoleńska.
 • @val 08:45:06
  Tak, wspólnie z czikenem rozwaliłem polskie stocznie, i rolnictwo i na zmianę leżeliśmy plackiem raz przed Rosją raz przed USA :] Jeśli ktoś faktycznie nie chce Polski suwerennej to będzie jak Kaczyński atakować narodowców. W jego oglądzie Polska ma być podległa USA i Izraelowi - pokazali to wielokrotnie, pokazują to dzisiaj.
 • @Ewidentny Oszust 09:58:12 NIE ZAGLOSUJESZ NA PiS, ZNOW WYGRA PO. TO DOBRZE?
  Wiec niby ten tekst na blogu kateriny (sic), to dowod na to, ze sp. Prezydent Kaczynski rzekomo reaktywowal B'nai B'rith? W jaki sposob ten tekst - domniemany list prez. Kaczynskiego - jest na to dowodem? Jeszcze raz: prosze udowodnij prawdziwosc twego twierdzenia, ze prez. Kaczynski rzekomo "reaktywował przecież najbardziej polakożerczą loże masońską B’nai B’rith." Potrafisz to udowodnic?

  Mowisz, ze nie krytykujesz PO, bo wszyscy znaja ich przekrety? Otoz nie znaja, a jesli znaja, to zapominaja. A jesli zapominaja, i jesli gani sie tylko PiS, ludzie zaczynaja myslec, ze PiS jest najgorszy, a PO dobre.

  Np. niektorzy winia tylko PiS za glosowanie za Traktatem Lizbonskim. Wydaja sie uwazac, ze tylko PiS za nim glosowal. A glosowalo za nim ok. 3 razy wiecej poslow z innych partii, w tym ponad dwa razy wiecej poslow z PO.

  A jakie to rzekomo straszne wyskoki Lipinskiego, Brudzinskiego i Kaczynskiego masz na mysli?

  Mnie tez najbardziej odpowiada ideologia narodowa, ale Ruch Narodowy to jeszcze nie partia, i nie wiadomo czy nia bedzie. Jesli na czas wyborow nia nie bedzie, to, mowisz, ze oddasz niewazny glos? Czyli ze w sumie zaglosujesz na PO?
 • @Ewidentny Oszust 23:37:08 PROSZE, UDOWODNIJ, ZE WIESZ LEPIEJ OD PiS-u
  Jak rozumiem, podobnie jak niejaki cziken uwazasz, ze PiS nie wyobraza sobie "innej koncepcji jak robienie za popychadla swiatowego syionizmu."

  Prosze, udowodnij, ze PiS sobie tego nie wyobraza.

  Udowodnij, ze starajac sie o bliskie i przyjazne stosunki z USA i Izraelem, PiS jest w bledzie, czyni glupio.

  A jak wedlug ciebie Polska powinna postepowac, z kim sie sprzymierzac? Z Rosja, z Niemcami? Z kim? Bo sam wydajesz sie uwazac, ze z kims musi. Wiec z kim?
 • @Ewidentny Oszust 10:05:22
  RE: Leżenie plackiem przed USA

  --- Powyzsze to niejasne, metaforyczne wyrazenie. Jakie konkrety, fakty przez nie rozumiesz? Podaj je.

  RE:pokazało swoją skuteczność na przykładzie Smoleńska.

  --- W jaki konkretnie sposob to metaforyczne "lezenie plackiem przed USA" rzekomo "pokazalo swoja skutecznosc na przykladzie Smolenska"? Co masz tu konkretnie na mysli?
 • @Pan Marky 11:06:17
  Jeśli wygra PO to TYLKO dzięki Kaczyńskiemu. Powiem więcej. Kaczyński jest gwarantem trwania PO przy władzy, gdyby go porwało ufo, gdzieś by zniknął, to PO by pół roku nie przetrwało.
 • @Pan Marky 11:27:19
  Wystarczająco to już udowodniłem, problem nie w braku udowodnienia tylko braku Twojej gotowości na zauważenie problemu.
 • @Pan Marky 11:29:58
  Leżenie plackiem przed USA to m.in. posyłanie im w formie mięsa armatniego naszych żołnierzy na ich bezprawne inwazje/napaści czy to na Afganistan czy Irak, za chwilę Syrię potem Iran. Już ćwiczą z żydowskim wojskiem.
 • @Ewidentny Oszust 12:20:25
  RE: Jeśli wygra PO to TYLKO dzięki Kaczyńskiemu.

  --- W jaki konkretnie sposob? Czy twoim zdaniem Kaczynski ma prawo w glosowaniu oddac nie jeden glos, ale ogromna ilosc glosow, i moze je oddac na PO?

  RE:Powiem więcej. Kaczyński jest gwarantem trwania PO przy władzy,

  --- W jaki konkretnie sposob Kaczynski jest tym gwarantem? Prosze wyjasnij.

  RE:gdyby go porwało ufo, gdzieś by zniknął, to PO by pół roku nie przetrwało.

  --- Na jakiej konkretnie podstawie bys to twierdzil? Znaczy, ze twierdzisz, ze jak przywodca danej partii znika, to partia przeciwna upada po pol roku?

  Powiadasz, ze trzeba sprawic, zeby Kaczynski zniknal, a PO padnie?

  Jak rozumiem, twierdzisz tez, ze wystarczajaco juz "udowodniles", ze sp. Prezydent Kaczynski "reaktywował przecież najbardziej polakożerczą loże masońską B’nai B’rith." Gdzie rzekomo to udowodniles? Nie, nie udowodniles. Wiec potrafisz to udowodnic, czy nie?
 • @Pan Marky 15:09:09
  Temu, że robi głupie rzeczy i zniechęca do siebie nawet swoich zwolenników i tym platforma wygrywa z PiSem.

  Ja nic nie muszę udowadniać, fakty wystarczy jedynie zacytować, a Ty kolego czytaj co Ci piszę a nie zadawaj dwa razy to samo pytanie, przeczytaj poniższy link ze zrozumieniem.

  http://katerina.nowyekran.pl/post/62310,list-gratulacyjny-lecha-kaczynskiego-do-czlonkow-b-nai-b-rith-w-warszawie
 • @Pan Marky 15:09:09
  Politykę wrogów na wschodzie i zachodzie wydaje mi się że już sprawdziliśmy, czy coś się zmieniło> Jesteśmy tygrysem gospodarczym militarnym dyplomatycznym? Na gospodarczego tygrysa po 89 mieliśmy lichą szansę („niestety” dla smakoszy) dzięki ustawie Wilczka i Rakowskiego potem (zaczynając od Glapińskiego człowieka KACZYŃSKIEGO) już było tylko gorzej nie wyłączając oświeconych rządów Kaczyńskich, jedną z pierwszych koncesję wprowadził Glapiński wtedy PC i od tamtej pory poooszło. Nie jestem ekonomistą więc tylko z własnej obserwacji powiem że w drodze do UE zarżnęliśmy swoją gospodarkę zamykając wschodnią granicę. To zabawne że pracując nawet w niszowym temacie jak tkaniny dało się to zauważyć po spadającej ilości klientów. Niestety Kaczyński jest takim samym szkodnikiem jak i Tuskus a wybierać między nimi jest śmieszne. Ale w sumie Jacek czy Wacek co za różnica ważniejsze co ,że w tych kłótniach o nazwiska giną zasadnicze pytania PO CO. Czy chcemy tego samego? Ja np. chciałbym bonów edukacyjnych zamiast państwowej szkoły, chciałbym zniesienia przymusu edukacyjnego żeby żaden Wiatr albo nie daj Panie Biedroń nie mieli wpływu na programy szkolne. Oczywiście usłyszę że Kaczyński to gwarantuje. Dziękuję brak ministerstwa edukacji też a nawet bardziej to gwarantuje. I mógłbym tak jeszcze trochę wymieniać co Ja bym chciał żeby dowiedzieć się co Panowie by chcieli, gdyby nie przekonanie że rozmowa i tak skręci na NAZWISKA AGENTURĘ ZDRAJCÓW OSZOLOMÓW i wiecznie żywy SOCJALIZM.
 • Mały szczegół nie pasuje
  Piłsudski zmarł w 1935 a lożę rozwiązano w 1938r.
 • @Ewidentny Oszust 18:33:05
  Wydaje się że J Kaczyński dobrze pilnuje poparcia swojej partii. Jak tylko poparcie mu rośnie , to walnie jakiś numer i za chwilę poparcie mu spada.
  Chce być wiecznie drugim politykiem ze swoją partią... :-(
 • Prosze o odpowiedź
  Zaznaczam na wstępie, że jestem LEMINGIEM, ale proszę tych którzy nieco się orientują w temacie, o szczerą odpowiedź - czy jest możliwe, aby w Polsce rządziła partia która nie ulega wpływom żadnego ze światowych mocarstw? Rozumiem, że PO - to opcja niemiecka i tak dalej...
  Czy jest możliwy scenariusz w którym partia rządząca, która reprezentuje Nasz kraj, jest całkowicie "ponad podziałami" i nie ogląda się ani na wschód ani na zachód? Czy tak w ogóle da się funkcjonować w dzisiejszym świecie polityki? Pytam jak najbardziej poważnie, bo od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy "bycie" taką a nie inną opcją jest samo w sobie "złe".
 • @OwocSystemuEdukacji 21:52:22
  Dobre pytanie ja się zastanawiam odnosząc pytanie do minionej historii to np. gdyby przedwojenne elity zdecydowały – „no z dwoma się nie da wyrżną nas, więc idziemy z hitlerem na wschód” w którym momencie była by to współpraca jeszcze bez zdrady a kiedy już zdrada. Poczytał bym taką dyskusję ale bez pieniactwa.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031