Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 1548 komentarzy

Ewidentny Oszust

Ewidentny Oszust - Gdy zdecyduję się na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co można mnie czytać i oglądać moje materiały tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

Podejrzana fala terroru i strzelanin w USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obecny cykl terroru wspomaganego przez media zaczął się odstawieniem szopki w stylu MK-ULTRA na premierze ostatniej odsłony filmu Batman.

Ktoś zaczął strzelać, zginęło kilka osób. Chwilę potem pokazano w mediach kozła ofiarnego. Ufarbowanego na pomarańczowo człowieka. Wymowne było jego zachowanie na sali rozpraw. Może zabrzmi to jak absurd ale serce mi się krajało, gdy na niego patrzyłem. Ten człowiek nie miał zielonego pojęcia co się stało, po prostu nagle obudził się w celi i dowiedział, że jest potwornym mordercą.

Oczywiście skomentowano to, że James Holmes udaje wariata, aby załapać się na żółte papiery. Ja jednak biorę pod uwagę dwa inne scenariusze. Albo to faktycznie nie był on, jednak był już wcześniej wytypowany do stania się kozłem ofiarnym, który pomoże służbom ukryć swojego zawodowego terrorystę, lub ich grupę (w trakcie śledztwa przewijał się wątek, że podobno to były dwie osoby, które strzelały – JFK – brzmi znajomo?). Druga opcja jest taka, że z fizycznego punktu widzenia to faktycznie jego ręka pociągała za spust, jednak nie miał on świadomości co się dzieje, mógł sądzić że gra w grę komputerową. Badania MK-ULTRA czyli wymieniania w człowieku jego prawdziwej świadomości na spreparowaną, były faktem. Prowadziły takie badania wszystkie większe służby na świecie, Rosjanie, Brytyjczycy i również USA. Za pomocą elektrowstrząsów, narkotyków i okultyzmu tworzono z ludzi zombie pozbawionych własnej woli, posiadających w sobie czasem 2, 3 lub więcej osobowości, gotowych do aktywacji na określony sygnał i wykonania wdrukowanego programu. To były lata 70/80. Technika poszła do przodu a powyższy opis można przyrównać dzisiaj do większości z nas. Na niskim poziomie przypominamy takie właśnie zombie, ach ta „zachodnia kultura”, jednak powróćmy do sedna czyli do „Powstania mrocznego rycerza” i tego co było ukryte w filmie. Na jednym z ujęć była mapa, na której były widoczne tylko dwa miasta, fikcyjne Gotham City oraz Sandy Hook - tak to samo Sandy Hook gdzie znajduje się miasteczko Newtown, w który doszło niedawno do kolejnej strzelaniny. Zwróćcie też szczególną uwagę na tekst padający w dialogu gdy pokazuje się mapa.

Co więcej, na innym filmie zrobiono kompilację ujęcia z filmu o Batmanie oraz Google Maps. Okazuje się, że na filmie Batman, dokładnie zaznaczono szkołę w Newtown Sandy Hook czyli tam gdzie ostatnio odbyła się masakra!!! NA filmie Batman napisane jest, że jest to lokacja „pierwszego uderzenia”. Mija rok i mamy atak dokładnie na zaznaczoną w filmie Batman szkołę, ginie 27 osób.

Dosłownie w tym samym momencie, gdy Internet wybuchł tą informacją władze w USA podały, że tylko one podają prawdziwe informację, a osoby rozprzestrzeniające „plotki” w Internecie na temat tej (lub innych?) tragedii będą uznawane za agentów wpływu i aresztowane za „dezinformację” – to jest aktualna rzeczywistość USA, kraju wolności słowa i demokracji, który oskarża prezydenta Syrii o bycie złym tyranem – Bitch Please, w to wierzą chyba tylko w redakcji Gazety Polskiej, która robi z Assada potwora nie gorzej niż Wyborcza z Kaczyńskiego szaleńca.

Oczywiście nie była to jedyna  zadyma w ostatnim czasie. Od czasu zadymy na premierze filmu Batman, było takich zdarzeń więcej.

O co w tym chodzi? Po co komu te masakry i do czego niby miały by zostać użyte? Do zniesienia drugiej poprawki, czyli prawa do posiadania broni. Lewactwo od dawna próbuje odebrać Amerykanom prawo do samostanowienia i możliwości obrony. Walka z drugą poprawką wkracza prawdopodobnie w decydującą fazę. Każda taka zadyma jest nagłaśniana do przesady i w kulminacyjnym momencie wjeżdżają spece od prania mózgów, przekonujący że można by takim masakrom zapobiec gdyby zabronić posiadania broni. Nikt jednak nie mówi o tym, że jest dokładnie odwrotnie. Tam gdzie jest największe zagęszczenie posiadających broń wskaźnik przestępstw jest najniższy. Jest tak nie tylko w USA ale i np. w Szwajcarii. Dwa różne światy, inne społeczeństwa, inna mentalność jednak zasada działa. Nie chcą jednak o tym słyszeć spece od prania mózgów. Nie przypadkiem zatem nagłaśniają tragedie jak te powyżej natomiast przemilczają przypadki jak ten poniższy. Obywatel zapobiegł masakrze, ponieważ odstrzelił wariata z posiadanej legalnie broni, zanim ten zdążył wystrzelać bóg wie ile osób.

Ta nagonka przypomina propagandę PRLu, gdzie jeśli w Dzienniku Telewizyjnym mówiono o USA to tylko  dlatego, że miała tam miejsce jakaś katastrofa, tornado lub inny kataklizm. Obecnie tak w samych USA sączy się stan zagrożenia ludziom do głów. Najpierw tajemnicze siły organizują terrorystyczne ataki i w swej okultystycznej arogancji zdradzają częściowo swe plany w filmach które zobaczy każdy Amerykanin, mówiąc „patrzycie, mamy taką władze, że nawet nie musimy się kryć”, potem cały ten wyreżyserowany syf używany jest do pchnięcia Amerykanów w taką lub inną stronę. Raz jest to poparcie dla jakiejś napaści jak było z 9/11 i Afganistanem/Irakiem/Libią obecnie Syrią. Poniżej atak na WTC "przewidziany" parę miesięcy "przed" w bardzo głupiutkim serialu zwanym Archiwum X Files - zabane, jak łatwo pokazać coś ludziom przed oczyma i odrazu to ośmieszyć unicanjąc wszelką dyskusję na ten temat gdy będzie już "po".

Czasem trzeba coś takimi metodami załatwić  właśnie w obrębie własnych granic jak w przypadku drugiej poprawki - czyli prawa do broni, strzelanin i ukazania planu ataku w kolejnym infantylnym filmie jak Batman.

My też to znamy ze swojego podwórka, bo czym innym jak nie takim wytrychem był Brunon K.? Jaki kraj taki zamach.

Dobre podsumowanie zrobił do całej tej szopki Alex Johnes

EDIT: No i się stało. Gruchnęła właśnie wiadomość, ze Brak Banana chce kontroli broni. W specjalnym oświadczeniu z związku z tragedią w Newtown powiedział, że "Stany Zjednoczone mają poważny obowiązek przerwania przemocy z użyciem broni". 

Poinformował też, że koordynacją działań administracji w tej sprawie zajmie się osobiście wiceprezydent Joe Biden. Konkretne propozycje mają być opracowane do końca stycznia, sam Obama zapowiedział natychmiastowe wcielenie ich w życie. 

Barack Obama powiedział też, że obywatele Stanów Zjednoczonych nie powinni mieć zbyt łatwego dostępu do śmiercionośnej broni. Podkreślił, że jego administracja zrobi wszystko, by zapobiec kolejnym tragediom, podobnym do tej w Newtown. 

Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości po co były te prowokacje? Toczka w Toczkę przypomina to sytuację z tamtego roku w Polsce, gdy najpierw policja urządziła  prowokacje na 11 listopada, by sprowokować zadymiarzy, żeby potem Komorowski miał pretekst do kombinowania przy ustawie o zgromadzeniach. To się nazywa ACTION / REACTION / SOLUTION i masoneria stosuje tę technikę od setek lat. Gdy ludzie nie chcą iść w kierunku wyznaczonym przez "starszyznę" wtedy "starszyzna" kreuje jakieś zagrożenie, które zażegnać można tylko poprzez wprowadzenie niechcianych rozwiązań i w ten sposób zmusza się ludzi wbrew ich interesowi do kolejnych obostrzeń na rzecz ułudy bezpieczeństwa.

Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na: Facebook.com/EwidentnyOszust

KOMENTARZE

 • no nie wiem ... mam pewne przemyślenia
  //arogancji zdradzają częściowo swe plany w filmach które zobaczy każdy Amerykanin, mówiąc „patrzycie, mamy taką władze, że nawet nie musimy się kryć”//

  - może bardziej do wzmocnienia efektu? Podświadomość wyłapuje wszystko i można się zastanowić, czy kiedy następuje ta sytuacja mózg łączy dane i wywołuje konkretne stany. Może jakiś stan napięcia, który zostanie rozładowany po osiągnięciu celu i społeczeństwo odczuje "ulgę". Można powiedzieć, że będzie wdzięczne za zniewalanie.

  Może też tak być, że film jest czymś normalnym a ktoś to później wykorzystuje.
  Mogą też pokazywać takie zamach by nagłaśniać...żeby znaleźli się naśladowcy. A zawsze się znajdą bo społeczeństwa są niejednorodne.

  Z Brunonem była podobna sytuacja. Od razu kampania "szkoda, że mu się nie udało" i nakręcanie potencjalnych "świrów". Liczą na prawdziwego wariata.

  Pozdrawiam
 • @Pablo Pakero 23:36:24
  To co napisałeś pasuje również do moich wątpliwości. W sensie ta część, że ktoś wykorzystuje coś co było w filmie i robi taki "makabryczny" żart, aby dać pożywkę spiskowcom, skierować uwagę drugiego obiegu na z góry założone pozycje, pod besztać przeciwko władzy itp, czyli potencjalnie lewackie działania. Z drugiej strony w filmie Matrix główny bohater NEO, miał paszport którego data ważności kończyła się 9 września 2001 czyli w dniu kiedy doszło do "ataku" na WTC

  http://lifealie.com/911-sym-6.png?width=421&height=250

  Trochę dużo tych zbiegów okoliczności. Samo 9/11 występowało w wielu filmach w wielu kompilacjach. Według tej teorii należało by twierdzić, że AlQuida naoglądała się filmów i postanowiła zaatakować właśnie wtedy. Naciągane. Sądzę jednak że to działa w drugą stronę, czyli oni planują, bawią się w okultyzm, wedle niego wybierają daty.

  Co do tego czy ew. umieszczanie tego w filmie, ma być wzmocnieniem czy jedynie arogancją, to myślę że w sumie i jedno i drugie i trzecie :] Napisałem trochę skrótem, nie miałem siły żeby teraz się rozpisywać.
 • Czy on mógł być sprawcą masakry?
  Nie sadzę, aby 20 letni Adam Lanza był sprawcą tej strasznej masakry. Również James Holmes został wrobiony w masakrę w kinie AURORA. Można pod tym linkiem znaleźć opis jak przebiegała strzelanina w kinie.
  http://adnovum.nowyekran.pl/post/70139,czy-james-holmes-byl-sprawca-masakry-w-aurorze
  Sprawcy zawsze są zamasowani.K to ich rozpozna, jeśli na twarzy mieli maski? Poza tym nazwa miejscowości NEWTOWN, czytana od końca, też daje coś do myślenia. Trzy ostatnie litery to NWO.
 • @Ewidentny Oszust 00:26:46
  11 wzresnia kolego byly zamachy nie 9 jak piszesz .i juz po twojej teorii.
 • Bohemian Grove
  " w swej okultystycznej arogancji zdradzają częściowo swe plany w filmach które zobaczy każdy Amerykanin"

  Tu niema miejsca na domysły. W paru miejscach czytałem i można to usłyszeć w wypowiedziach szacownych przedstawicieli "Czeskiego stowarzyszenia" że swoje plany komunikują wszystkim publicznie.
  Kto tego nie rozumie ten kiep.

  http://poznajprawde.net/11-symbolika/bohemian-grove.html
 • @norwid 04:49:36
  Bardzo ciekawy artykuł , daje wiele do wyślenia.
 • All
  http://www.youtube.com/watch?v=FBR1QfcKI-g
 • Wszystko jest New World Order
  "Ojciec święty" :)
  "Bolek z maryją w klapie"
  "Obama"
  "Tusk"
  "Merkel"
  "Putin"
  "Bush"
  "Kaczyński"
  "Ziobro"
  "Dziwisz"
  "Cyryl"
  itd itd itd itd
  WSZYSTKO JEST PODPORZĄDKOWANE NEW WORLD ORDER BO SZATAN JEST BOGIEM TEGO ŚWIATA.
  KTO JESZCZE NIE ZROZUMIAŁ TEN FUJARA DO POTĘGI N
 • UWAGA! UWAGA! PO NOWYM ROKU 3 STYCZNIA NIE BĘDZIE JUŻ DE FACTO PAŃSTWA POLSKIEGO !!!!!!!
  .
  3 STYCZNIA 2013 HER TUSK i POLSZEWICY PRZYGOTOWYWUJĄ

  ZAMACH NA POLSKĘ POPRZEZ OBALENIE KONSTYTUCJI !!!

  CELEM JEST LIKWIDACJA PAŃSTWA POLSKIEGO !!!


  http://vod.gazetapolska.pl/2963-tusk-kupuje-czas-placi-polska

  http://vod.gazetapolska.pl/1145-pakt-fiskalny-w-co-ten-tusk-nas-wpakowal

  http://niezalezna.pl/25293-tajemniczy-protokol-do-paktu-fiskalnego

  http://www.naszdziennik.pl/ekonomia-finanse/15693,rzad-forsuje-pakt-fiskalny.html
 • @
  Oczywistym jest że szatan rządzi światem widzialnym.
  Równie oczywiste jest, że szatan podlega jedynemu Bogu.
  W związku z tym Bóg daje myślącym ludziom pewne sygnały, aby pozostałości ich intelektu mogły połączyć różne fakty i zbliżać się sukcesywnie do prawdy.
  Inaczej wszystko nie miałoby sensu i cały Boży plan spaliłby na panewce.
  Człowiek cały czas ma wolną wolę
  Bóg się tylko ciągle pyta : WIDZISZ???
  Jeśli człowiek ma dobro w sercu w końcu odpowie : WIDZĘ! ROZUMIEM!
  Szanujcie takich internautów jak przykładowo bar-bara bo inaczej będziecie się kisić jak ogórki nic nie rozumiejąc do końca życia z otaczającego Was świata :)
 • Upadek potęgi
  Jest jeszcze notka o upadku USA.
  Ten stan (zamachy i zbrodnie) wpisuje się w to wskazanie.

  USA próbując utrzymać hegemonię świadomie rozpętały falę terroryzmu. Przynajmniej w zakresie medialnym.
  Jakie to były zdarzenia - wiadomo Al Kaida, 11.09 i in.

  Celem było ograniczenie praw i swobód obywatelskich, aby tą drogą mieć możliwość likwidacji źródeł sprzeciwu ich polityki.

  Podstawowe narzędzie - to drony atakujące z powietrza cele punktowe.

  Chyba widać, że nie udało się zastosować tej metody na całym świecie. USA okazały się za słabe. Nawet u nas amerykańskie wpływy są ograniczone.

  Obecnie widać, że ci "władcy" chcą się "okopać" u siebie - czyli w USA. Tam ma powstać ich baza pełnej kontroli społeczeństwa niewolniczego z terrorem jako środkiem kierowania.
  Ale już nie cały świat.

  Myślę, że i ten scenariusz upadnie. Jest na zbyt słabych podstawach. Raczej należy spodziewać się upadku USA - i to relatywnie szybko.
  Implozja może przejść w stadium gwałtowne.
 • @
  Mi się nie wydaje żeby to chodziło konkretnie o odebranie broni amerykanom, raczej to jest niemożliwe skoro coraz więcej obywateli ją ma, a fasadowych polityków interesują tylko słupki poparcia. Wydaje mi się że chodzi raczej o zastraszenie społeczeństwa i usprawiedliwienie dla wprowadzania kontroli i ograniczania praw wolnościowych.Poza tym wprowadza to atmosferę strachu i zaszczucia gdzie jedynym wyjściem jest zwrócenie się do rządu o pomoc.

  Poziom bezczelności władzy osiąga taki poziom że od systemu totalitarnego różni się już tylko pełnymi półkami na sklepach. I właśnie to jest ten nieprzekraczalny punkt. Dopóki ludzi będą mogli se kupić burgera czy wziąć na kredyt fiata punto to zgodzą się nawet na instalowanie kamer we własnych dupach bez zastanawiania się że coś tu nie gra.

  Większość ludzi których znam nie jest w stanie uwierzyć nawet jeżeli żyli w czasach komuny, że takie zamachy mogły być zaplanowane przez rząd czy tam jakiś ludzi z pieniędzmi. Albo raczej nie chcą w to uwierzyć.
 • @
  http://www.youtube.com/watch?v=oqMav7ulN6g
 • @zjawa 09:51:30
  Wiem ze swoich źródeł w Waszyngtonie, że od marca 2013 wejdzie zakaz posiadania broni automatycznej i półautomatycznej dla wszystkich obywateli USA.
  Oczywiście może dojść do przesunięcia wprowadzenia tego prawa w jedną albo drugą stronę. Na pewno będzie wprowadzony w ciągu najbliższych 6 miesięcy.
  Dla mnie nie jest żadnym odkryciem, że marionetka zwana Obamą wprowadza tego typu restrykcje.
  Przecież było to zapowiadane jeszcze przed objęciem urzędu.
 • @darekhh 04:02:02
  9/11 to 11 września a nie 9 listopada. W Ameryce pisze się to na odwrót niż w Europie.
 • @zjawa 09:56:29
  Kolonko dobrze mówi o odpowiedzialności rodziców i debilnym zwalaniu winy na aligatora. Nie ma jednak racji w sprawie tego, że w kwestii posiadania broni nic się nie zmieni. Oni to mogą zrobić jednym dekretem. Wystarczy, że będzie sytuacja awaryjna, brak żywności albo zapaść systemu finansowego na horyzoncie albo inny przekręt.
 • Coś na rzeczy może być, ale raczej tylko w celu zdobycia kolejnych
  uprawnień przez słuzby do kontroli ( jak Patriot Act). Esentualnie jako temat zastępczy ( ale to już naprawdę surrealistyczne przypuszczenie).

  Natomiast sugestia zawarta w artykule o zamiarze zmiany 2 poprawki konstytucji wcelu, domyślnie ograniczenia, lub pozbawienia amerykanów do swobodnego posiadania broni, jest, w obliczu poglądów społeczeństwa amerykańskiego i praktycznie "kultu" prawa do posiadania broni delikatnie mówiąc niepoważna.
  Wystarczy poczytać o "podłożu historycznym", aby takie sugestie zbyc wzruszeniem ramon, czy uśmiechem politowania.

  Żaden kandydat na prezydenta raczej nie powiesi sobie "na sztandarach" hasła pozbawienia, lub restrykcyjnego ograniczenia dostępu do broni.
  Podobnie jak żaden amerykański rząd nie ruszy opodatkowania benzyny.
  Po takich działąniach przegrana jest po prostu pewna.

  Co ciekawe skutek wydarzenia w Sandy Hook wydaje się całkowicie odwrotny i amerykanie hutem się dzobrajają :
  http://www.bloomberg.com/news/2012-12-19/guns-sold-out-at-wal-mart-as-ammo-surge-on-e-bay.html
 • @Provoc 11:07:23
  cyt:Co ciekawe skutek wydarzenia w Sandy Hook wydaje się całkowicie odwrotny i amerykanie hutem się dzobrajają :
  ================

  Czy to jest dziwne?
  Przecież to typowy odruch społeczny
  Wiadomo, że kreatorzy NWO którzy stoją za Obamą pracują nad przepisami ograniczającymi dostęp do broni.
  Nikt tego nie ukrywał. Mówiono o tym otwarcie od momentu gdy Obama zaczął kandydować.
  Pisałem powyżej że plany wprowadzenia takich restrykcji wejdą w ciągu najbliższych 6 miesięcy.
  Informacje szybko się rozchodzą pocztą pantoflową więc ludzie chcą kupić jak najwięcej broni przed wprowadzeniem restrykcji.
 • @Provoc 11:07:23
  W USA wydarzyło się już tyle niepoważnych rzeczy godzących w podstawy tego narodu jak choćby 9/11, że kolejna będzie tylko konsekwencją, szczególnie że poprzednich nikt nie rozliczył. To pokazuje, że można zrobić wszystko i "oni" to zrobią, wcześniej czy później, potrzebują jedynie przygotować grunt i to właśnie obserwujemy.
 • @Ewidentny Oszust 11:14:21
  Dokładnie o to chodzi
  Świetny komentarz
 • @Ewidentny Oszust 11:14:21
  Przecież już kreatorzy New World Order nie ukrywają się w ogóle.
  Mimo tego większość ludzi zdaje się ich nie dostrzegać.

  "Nie tylko kryzys jest wspaniałym momentem do wprowadzenia NWO"

  Czym jest NWO?
  Oczywiście socjalistycznym totalitaryzmem ze światowym bankiem centralnym, bezgotówkowym systemem rozliczeń, światową armią, światową policją i co najważniejsze światowym rządem. Chociaż moim zdaniem najpierw powstanie rząd europejski bo w Europie znajduje się siedziba nierządu

  http://www.youtube.com/watch?v=DbRsBScuY7U
 • Obama potraja sprzedaż American Eagles
  na podstawie materiału dostępnego wcześniej abonentom TwoNuggets Newsletter

  Produkowany przez Mennicę Amerykańską 1oz American Gold Eagle jest z pewnością jedną z najbardziej eleganckich złotych monet lokacyjnych na świecie.

  Wykonana ze złota 22 karatowego (z domieszką srebra) moneta przedstawia na awersie postać rzymskiej bogini wolności Libertas. Na rewersie monety mamy natomiast wizerunek rodziny bald eagle, z papą orłem niosącym rodzinie w szponach gałązkę oliwną.

  Czemu akurat gałązkę oliwną? Tego dokładnie nie wiadomo. Być może chce się pogodzić z żoną po kłótni? Na miejscu widocznych wraz z mamą głodnych orląt większość ludzi wolałaby jednak chyba jakieś danie mięsne… A może orły praktykują już austerity? W końcu większość ludzi orłami nie jest a i do nich to wkrótce dotrze… ;-)

  http://dwagrosze.com/wp-content/uploads/2012/12/american-eagle-gold-coin_detail1.jpg

  Wbrew rozgorączkowanym deklaracjom nie są to jeszcze poziomy całkiem rekordowe. „Uncjowo” na przykład parę miesięcy w latach 2008-2010 widziało już sprzedaż ponad 150 tys. sztuk. „Dolarowo” jednak jest to drugi najlepszy miesiąc pod słońcem. Jedynie w grudniu 2009 sprzedaż American eagles była większa i przekroczyła $260 milionów. Tym niemniej jest to sukces, i to duży. Sprzedaż eagles nagle się potroiła.

  Coś się nam jednak widzi że źródłem tego sukcesu nie jest bynajmniej powszechny entuzjazm dla dokonań urzędującego prezydenta. Plotkom o błędzie menniczym też trudno dać wiarę. Jest nim raczej powszechny strach Amerykanów przed tym czego urzędujący jeszcze przez cztery lata prezydent może dokonać… ;-)

  Zdaje się to potwierdzać broń palna. Podobnie jak sprzedaż złota, sprzedaż wszelkiego typu karabinów i rewolwerów w Ameryce po wyborze Obamy również bije w stratosferę. Nawet centralny komputer FBI robiący background checks chętnych na posiadanie broni przegrzał się i padł dwa razy pod nawałem zbyt wielu zgłoszeń.

  Swoją drogą, ciekawe jak często się zdarza aby wyborcy zachwyceni swoim wyborem biegli od razu do sklepu po giwerę…

  Amerykanie najwyraźniej zdecydowani są bronić posiadanego złota do ostatniej kropli krwi. W końcu już raz demokratycznie wybrany prezydent, F.D. Roosevelt, sterroryzował ich pamiętnym dekretem 6102 i obrabował ze złota.

  Tym razem może być trudniej i bardziej niebezpiecznie. A nuż ktoś deklarowaną przez rząd „walkę z terrorem” weźmie na serio i przychodzących po złoto agentów powita ogniem? Na szczęście dramat historii, o ile się już powtarza, to powtarza się najczęściej jako farsa. Podejrzewamy więc że Obama nie weźmie przykładu ze swojego idola i tym razem nie obrabuje Amerykanów ze złota.

  Bardziej prawdopodobne że obrabuje ich – z broni palnej…
 • @Wieszczu + Ewidentny oszust
  Plany ograniczenia dostępu są w USA "wiecznie żywe" od wielu, wielu lat, adyskusja nabiera wigoru wraz z zaistnieniem kolejnego tragicznego zdarzenia.
  Potem cos politycy robia, albo udają że robią i tak to się kręci.

  Bo tajemnicą "poliszynela" jest że ten kto bedzie deklarował restrykcje jako program wyborczy nie ma najmniejszych szans na elekcję.

  Więc Panowie ( Wieszczu i Ewidennty oszust) - albo piszecie poważnie w oparciu o merytoryczne argumenty i dyskusja jest powazna, albo chcecie zachwycić elokwencją, uprawiacie pustosłowie i bijecie pianę.
  Jesli to pierwsze, to rozmawiamy, jeśli to drugie, to przepraszam, pomyliłem blog.

  W celu podniesienia poziomu dyslusji zapraszam do zapoznania się z transkrypcją przemówienia Prezydenta Obamy w tym temacie :
  http://abcnews.go.com/Nightline/video/president-obama-gun-control-ready-act-18021953
  Dla leniwych z przemówienia wynika, że 0ni ( jako władza) naprawdę bardzo cięzko pracują w Waszyngtonie i absolutnie się nie obijają i na wiele czasu nie mają. Ale zdają sobie sprawę, że coś z tym problemem broni trzeba będzie zrobic, ale to, cytat " bardzo politycznie trudny teren"
 • @Provoc 11:46:23
  Cyt: nie ma najmniejszych szans na elekcję.
  ===================

  Tego typu zwrot w moim odczuciu dyskwalifikuje osobę która chce podejmować tematy związane z NWO
  Czy widzi Pan jakąkolwiek różnicę w poczynaniach jakichkolwiek "elektorów"???
  Czym różni się "elekcja" Busha od "elekcji" Obamy???
  Czy naprawdę sądzi Pan że "elektorzy" mają cokolwiek do powiedzenia oprócz odgrywania swojej roli miłych, troskliwych misiów ???
  Właśnie tego typu rozumowanie wprowadza zamęt w głowach ludzi, którzy wciąż sądzą, że mają jakikolwiek wpływ na poczynania polityków.
  Proszę przyjrzeć się chociażby własnemu podwórku od niepamiętnych czasów
  Istny teatr kukiełek potężnych sił światowych, nie wyłączając JP2, Reagana, Wałęsy itd itd
  Wszyscy wymienieni są tylko aktorami (świadomymi lub nie) dla globalnego projektu NWO

  http://www.youtube.com/watch?v=tRX-KEXBvYY

  Nie przeszkadza mi to szanować większości nauk płynących z ust JP2, ale tylko tych które są zgodne z Ewangelią
 • @
  Śmiech mnie ogarnia gdy słucham wywodów, że Watykan, czy niektórzy ludzie, organizacje (najczęściej dobroczynne), co do których udało się uwarunkować dane społeczeństwo, chcą dobrego NWO, dobrego sprawiedliwego banku centralnego, dobrego GMO.,,,,itd itd
  Usiądź więc człowieku w swojej izdebce i przemyśl:

  CZY ZNASZ TAKIE DOBRE KRÓLESTWO KTÓRE ZAPANUJE NA ZIEMI, POCHŁONIE CAŁY ŚWIAT????
  NIE MA TAKIEGO DOBREGO KRÓLESTWA!
  JEST TYLKO JEDNO TAKIE KRÓLESTWO
  NAZYWA SIĘ BABILON WIELKI, A MY ŻYJEMY W CZASACH GDY ONO DOBIEGA DO ZESPOLENIA WSZELKICH MACEK.
 • @kserkses 11:30:27
  Tak do końca to tym dekretem 6102 nie obrabował:).
  Według statstysk skupiono coś ok. 30% złota, będącego wg szacunków w posiadaniu obywateli ( czyli pewnie jescZe realnie mniej)
  Reszta podobno "się zgubiła" :))), czyli "mądrość narodu" się "nie zgubiła"
 • @Wieszczu 11:57:54
  Jak rozumiem Pana "odczucia w kwestii dyskwalifikacji" mojej skromnej osoby uważa Pan za "merytoryczną argumentację" w temacie ograniczenia dostepu do broni obywatelom w USA.

  Dla mnie np. takim "merytorycznym argumentem" byłoby prawdopodobieństwo szansy wprowadzenia restrykcji w obliczu stanowska NRA
  http://www.guardian.co.uk/world/2012/dec/19/obama-gun-control-biden-task-force

  Poniewaz niestety wyraźnie się różnimy w kwestii co jest "merytorycznym argumentem", a co nie jest dziekuję Panu za dalszą dyskuję.
 • @Provoc 12:30:11
  Niech Pan się nie zachowuje jak beksa.
  Zniewolenie musi się wiązać z odebraniem możliwości czynnej obrony poprzez odebranie broni palnej.
  Jeśli nie uda się odebrać broni Amerykanom, wtedy wywołają ogromny chaos.
  Tak czy inaczej wprowadzą totalitaryzm w najbliższych kilkunastu latach.
  Stratedzy NWO mogą zastosować różne metody, które i tak sukcesywnie prowadzą nas do socjalistycznego totalitaryzmu.
 • @Pablo Pakero 23:36:24
  W zasadzie czy facet który chciałby wymierzyć sprawiedliwość i nie dopuścić do dalszego wyprzedawania tego kraju byłby wariatem??
  Wariatami są ci co głosują na PO
 • @Provoc 11:46:23
  "Bo tajemnicą "poliszynela" jest że ten kto bedzie deklarował restrykcje jako program wyborczy nie ma najmniejszych szans na elekcję."

  ... dlatego nikt tego deklarować nie będzie, tylko to po prostu zrobi ot co, tak jak nie deklarowano w programach wyborczych nie jednej wojny, którą potem wywołali. Zrobią jeszcze kilka masakr i po przechyleniu słupków opinii publicznej pare procent powyżej 50% dekretem wprowadzą ograniczenia i g* Amerykanie zrobią, tak samo jak to było w przypadku Patriot Act, zrobili i już a masoneria przypilnuje, że niezależnie kto będzie następnym prezydentem to tego nie wycofa. Ostatnio jeszcze zaostrzyli prawo. Teraz za samo podejrzenie bycia terrorystą bo się robi jako turysta zdjęcie, można siedzieć w więzieniu do końca życia bez wyroku. Robią ch* co chcą i niczym się nie przejmują.
 • do USraela wyjechało w latach 1990-92
  dziesiątki tysięcy (oficjalnie) SSowieckich funkcjonariuszy aszkenazyjskiego pochodzenia /operacja MOST/. - ergo - po aklimatyzacji tych weteranów w zniewalaniu narodów teraz ma tam kto wdrażać totalitaryzm na wielką skalę :((((
 • @Ewidentny Oszust 13:43:53
  Robią ch* co chcą i niczym się nie przejmują.
  ====

  Niestety to prawda
 • @Ewidentny Oszust 13:43:53
  Wydaje mi sie, że myli Pan pojęcia.
  Pan pisze o fasadowości w rozwiniętych demokracjach.
  Temat ten gości dość często na łamach zachodnich pism i jest raczej powszechny consensus, ze jest to poważny problem polityczno-społeczny.

  Natomiast posadanie broni wUSA nie jest problemem z zakresu fasadowości.
  Posiadanie broni jest częscią cywilizacyjnego, kulturalnego i społecznego rdzenia Ameryki.
  Prawo do obrony siebie, rodziny, ogniska domowego nie jest w USA w ogóle przedmiotem jakichkolwiek dyskusji.
  I obojętne jaki by nie był poziom fasadowości demokracji, to władza demokratyczna nie jest w stanie swojej woli w tej kwestii przeforsowac i narzucić. Musiałaby to być władza dyktatorska .
  I jeszcze jedno - patrząc ironicznie, czy nie najwazniesze - sprzedaz i posiadanie broni to nie jest wyłącznie problem społeczny, ale równiez i komercyjny.
  A przemysł zbrojeniowy, to jest ostatni przemysł, który się w USA rozwija i zwiększa dochody.
 • ...
  Szlag mnie trafia, jak widzę odmóżdżenie oraz upowszechniane myślenie tanimi emocjami... Nie wnikając w faktyczne sprawstwo, oczywiście bardzo przykro mi, że zginęli ludzie, że zginęły dzieci, ale znacznie więcej dzieci zginęło już w wypadkach komunikacyjnych. I jeśli Amerykanie ustalili, że do czegoś ta broń im służy, to powinni się tego trzymać i nie dać omamić ckliwymi, gówno wartymi argumencikami.
  Cały świat w tyłku oczy chowa nie widząc masowych zgonów w krajach trzeciego świata, czy na terytoriach objętych wojną "w imię demokracji", a będzie się rozczulał, bo mu zaserwują łzawą historię rodem z programu "reality show". A tchórzliwi i durni dziennikarze, którzy przykładają do tego rękę to dla mnie ostatnie ku...wy. Ale cóż, zapewne przyzwyczajone, że broń mają tylko ich oficerowie prowadzący, systematycznie walący ich w d...pę. Słów mi brak dla takiego tchórzliwego, pokrętnego i lewackiego podejścia. Oczywistym jest, że chcą spacyfikować kolejne społeczeństwo i sfinalizować zamianę w stado baranów. Ohyda.
 • @Provoc 14:23:23
  cyt : Musiałaby to być władza dyktatorska .

  ================

  o to to to:)
  Właśnie do tego zmierzają.
 • @slavo 15:20:09
  A tchórzliwi i durni dziennikarze, którzy przykładają do tego rękę to dla mnie ostatnie ku...wy. Ale cóż, zapewne przyzwyczajone, że broń mają tylko ich oficerowie prowadzący, systematycznie walący ich w d...pę.

  ===========

  Dziennikarze głównych programów "politycznych" i "wiadomości" byli i są zawsze dobierani według specjalnego klucza.
  Większość z nich było i jest tajnymi współpracownikami służb specjalnych.
 • @Provoc 14:23:23
  Nie wiem, o jakiej Ameryce mówisz Ty gdy piszesz "Musiałaby to być władza dyktatorska ", bo ja właśnie mam na myśli taką Amerykę, dyktatorską, Amerykę z 11 września 2001 roku.
 • @prometeusz 13:23:03
  owszem , ale to jest rozładowanie napięcia przed punktem krytycznym. Czyli cały proces jest kontrolowany. Gdy następuje niesprowokowana rzeczywista erupcja w punkcie maksymalnym już nie jest to takie proste bo aktorzy nie czekają na pozycjach.

  Pozdrawiam
 • @Ewidentny Oszust 15:51:30
  "bo ja właśnie mam na myśli taką Amerykę, dyktatorską, Amerykę z 11 września 2001 roku"

  Jak dla mnie, to może Pan sobie nazywac kartofla cebulą, marchwią, w sumie czymkolwiek.
  Szkoda tylko, że Pan w opisie swojego bloga nie zaznaczył, że Pan pisze teksty do kabaretu. Bo potraktowałem Pana powaznie i chciałem rozmawiać poważnie. No cóz niestety.
  Alternatywą jest, ze Pan skądś właśnie uciekł.
  Jeśli jednak Pan nie uciekł, to znaczy że macie tam internet.
  Niech Pan wobec tego szybko zawoła siostrę i poprosi coć na uspokojenie.

  Pozdrawiam nieodmiennie wyjątkowow serdecznie
 • @Provoc 17:04:06
  Przepraszam, zapomniałem dodać.

  W obecnych okolicznościach dalsza nasza dyskusja nie ma sensu.
  Chciałem Panu wobec tego uprzejmie podzękować za dotychczasowy kontakt, który niestety, z przyczyn obiektywnych kontynuacji z mojej strony mieć nie może.

  Pozdrawiam nieodmiennie wyjątkowo serdecznie
 • Druga poprawka do konstytucji
  Wszędzie spiski, a ludzie bezwolne marionetki i dodatkowo programowane na reakcję na odpowiedni bodziec? Po prostu na NE niczego niedługo więcej się nie przeczyta. Jeśli twierdzisz,że strzelaniny mają doprowadzić do zmiany prawa w USA dot. swobodnego posiadania broni, to najpierw sprawdź jak musiałaby wyglądać procedura prawna, by zmienić drugą poprawkę do konstytucji. Jest to praktycznie niewykonalne. Chyba, że naród amerykański nagle,kierowany podświadomie przez nieznane siły, sam zniszczy posiadany arsenał i zadowoli się procą.
 • @Provoc 17:30:17
  Przyznaję, że niezmiernie cieszą mnie wszelkiego rodzaju dogryzania ad personam, gdyż praktycznie zawsze są potwierdzeniem, że mój adwersarz z braku argumentów właśnie przycina sobie palce brzytwą :] Pozdrawiam.
 • @Mirek 18:25:45
  Wystarczy mi, że w USA z pominięciem konstytucji wprowadzono Patriot Act i parę innych sprzecznych z tą konstytucją. Robią co chcą.
 • sandy hurricane , sandy hook
  Sandy hook... Ciekawa zbieżność do nazwy huraganu sandy...
 • @
  a jednak..

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/obama-chce-ograniczyc-sprzedaz-broni,295351.html
 • @zjawa 10:20:40
  Chcieć to on może, lecz to niewykonalne przy ponad 50 mln tzw. militii uzbrojonej po zęby w tym w broń ciężką, 2.5 mln weteranow umiejących się b.dobrze bronią posługiwać i 1 mln traperów, myśliwych także dobrze uzbrojonych. Chciał już w pierwszej kadencji.
 • @Kula Lis 62 11:26:08
  Ciężko powiedzieć co będzie, ze złotem za Roosevelta im się udało. Pierwszy krok to może być tak jak bary obama mówi, zakaz broni ciężkiej. Zresztą coś na pewno się musi tam stać, po coś te setki obozów tam nabudowali
 • @zjawa 12:04:58
  Z tym złotem to tak całkiem do końca się nie udało, zdołali od strachliwych wymusić tak ok. 30% reszta miała ich w dupie i ma je nadal w domach. A rozbroić tyle luda to nie mają kim i za co. Gdyby do tego miało dojść to Texas i inne stany ogłoszą secesję. Pzdr!
 • @zjawa 12:04:58
  http://en.wikipedia.org/wiki/Militia_%28United_States%29
 • @zjawa 12:04:58
  https://www.unitedstatesmilitia.com/
 • @zjawa 12:04:58
  http://www.youtube.com/watch?v=UlSg0-G_tXA
 • @zjawa 12:04:58
  http://www.mathaba.net/www/militia/index.shtml
 • @zjawa 12:04:58
  http://www.constitution.org/mil/mil_us.htm
 • @zjawa 12:04:58
  http://www.huffingtonpost.com/2009/08/12/officials-see-rise-in-mil_n_257128.html
 • @zjawa 12:04:58 OBA MA za chudy w uszach by tych poniżej rozbroić.
  https://www.google.com/search?q=militia+w+usa&hl=pl&client=ubuntu&hs=8Xm&tbo=u&channel=fs&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=dJTUUNSJJKqm4gSny4HADw&ved=0CIcBELAE&biw=800&bih=432
 • @Paulus.Aquarius 09:20:49
  sandy hurricane , sandy hook
  Czytałem o tym, kolejna zbieżność :]
 • @Kula Lis 62 11:26:08
  Kropla drąży skałę.
 • @zjawa 12:04:58
  http://wramsite.com/
 • @Ewidentny Oszust 18:13:33
  http://wramsite.com/profile/minuteman
 • MANIACY SPISKOWI
  ////Oczywiście skomentowano to, że James Holmes udaje wariata, aby załapać się na żółte papiery. Ja jednak biorę pod uwagę dwa inne scenariusze. Albo to faktycznie nie był on, jednak był już wcześniej wytypowany do stania się kozłem ofiarnym, który pomoże służbom ukryć swojego zawodowego terrorystę, lub ich grupę (w trakcie śledztwa przewijał się wątek, że podobno to były dwie osoby, które strzelały ///

  Holmes nie musiał udawać wariata - on jest wariatem, zwariował - odbiło mu na punkcie SEKSU i dał z siebie zrobić chorego psychicznie. On się "leczył" i zażywał tabletki które z niego zrobiły roślinę. Spójrz na niego, na jego twarz, to jest twarz chorego człowieka. Wątpię że udawał - jemu odbiło.

  Czy to było ukartowane przez służby? Skąd. To był dobry inteligentny chłopak który potrzebował prostej nauki. I tego zabrakło.

  Jeśli kogoś winić to trzeba winić rodziców i lekarzy, to znaczy szarlatanów którzy zamiast mu wytłumaczyć proste rzeczy przepisywali mu tabletki. Tak jakby tabletki mogły zastąpić świadomość.

  To nie żadne służby i spisek ale głupota i obojętność oraz łatwość dostępu do broni.

  ///– JFK – brzmi znajomo?). ///

  Mówi. TO że cała sprawa jest już dobrze wyjaśniona. Był jeden strzelający do JFK - OSWALD, w tym jedna kula zatrzymała się na słupie podtrzymującym oświetlenie.
 • @Ewidentny Oszust 18:13:33
  http://wramsite.com/group/texas/forum/topics/attention-to-all-real-serious-militia-members-in-the-state-of-tex
 • @Ewidentny Oszust 18:13:33
  http://wramsite.com/group/texas
 • @Ewidentny Oszust 18:13:33
  http://wramsite.com/page/state-groups
 • @Ewidentny Oszust 18:13:33
  http://wramsite.com/photo
 • @Ewidentny Oszust 18:13:33
  "Every Race, Every Tribe, ONE AMERICA!"
 • @Ewidentny Oszust 18:13:33
  http://patriotunitycoalition.org/
 • @Ewidentny Oszust 18:13:33
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qO74Aq4iSWI#!
 • I co z tego?
  ///Na jednym z ujęć była mapa, na której były widoczne tylko dwa miasta, fikcyjne Gotham City oraz Sandy Hook - tak to samo Sandy Hook gdzie znajduje się miasteczko Newtown, w który doszło niedawno do kolejnej strzelaniny. Zwróćcie też szczególną uwagę na tekst padający w dialogu gdy pokazuje się mapa.///

  Mógł przecież naśladować Holmesa i oglądał film. A jak zobaczył ten szczegół to mogło go to pobudzić. Ludzie z problemami często ulegają takim właśnie sugestiom... tak samo jak sensacjonaci którzy widzą wszędzie spisek.

  Nie rozumiecie że ludzie patologizują się na różne sposoby i w tych czasach wariatów jest coraz więcej z powodu SEKSUALIZACJI, NARKOTYZACJI, DEPRAWACJI, PERWERSJI... że ucisk wzrasta i zawsze będą jakieś odpryski?
 • @Ewidentny Oszust 18:13:33
  http://www.youtube.com/watch?v=TBMgagiTvOk
 • @Kula Lis 62 18:35:52
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qO74Aq4iSWI#!
 • @Kula Lis 62 18:35:52
  http://www.youtube.com/watch?v=UlSg0-G_tXA
 • @Kula Lis 62 18:35:52
  http://www.youtube.com/watch?v=seN6jdCiqXE
 • @Czartoryski 15:53:41
  ///stara sztuczka, a nadal dziala!
  to samo zrobiono w australii. zastrzelono kilkanascie osob i oskarzono mlodego chlopaka uposledzonego umyslowo. wkrotce potem australiczycy oddali bron na rzadanie wladz.
  ten sam schemat, ta sama reka.///

  I co w tym złego że oddali? Czy w związku z tym coś im zagraża?
 • @Czartoryski 01:23:16
  ///@Marek.Lipski 03:55:36/"Ja sie tego systemu nie boje."
  jesli dbasz o dzieci, to sie "boj".
  zastanow sie nad codex alimentarius, jakoscia wody, jaka nas poja, nad szczepionkami, gmo, przemyslem farmaceutycznym, ktorego frontem jest tzw medycyna, edukacja i wychowaniem, a szczegolnie rola rodziny w wychowaniu i rola panstwa.///

  Jeśli się wie co się robi w życiu to nie ma się czego bać. Medycyna jeśli jest obchodzona z daleko i korzysta się z niej tylko w sytuacjach wypadków wtedy nie jest straszna. To samo ze wszystkim.
 • @zjawa 10:20:40 a jednak.. http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/obama-chce-ograniczyc-sprzedaz-broni,295351.html
  No i dobrze. Po co komu broń w mieście? Tak jak tym Lanza. Matka gromadziła broń na cięzkie czasy. Co za bzdury. Ta paranoja doprowdziła do tej tragedii.
 • Dobry artykuł
  brawo.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031