Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 1548 komentarzy

Ewidentny Oszust

Ewidentny Oszust - Gdy zdecyduję się na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co można mnie czytać i oglądać moje materiały tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

Antysemicki „skandal” w sejmie !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

czyli co o Żydach myślą posłowie PiS/SLD/SP/RPP

Polska to kraj absurdów, przyzwyczaja nas do tego każdy dzień w tym miejscu Europy gdzie wiecznie pada deszcz. Ostatnimi czasy głośno było o mocnym zwrocie PiSu w stosunku do narodowców, na marszu których jednego dnia się posłom PiS wypadało lansować nie dostrzegając oznak faszyzmu, a za chwile dostrzeżono je w pełnej krasie i wytknięto słowami posła Lipińskiego na łamach Wyborczej oraz Jarosława Kaczyńskiego we Wrocławiu.


Zaczynam się poważnie zastanawiać, czy Jarosław faktycznie nie cierpi jednak na jakąś schizofrenie. Najpierw faszyzmu nie dostrzega, potem go dostrzega w spopsób wręcz histeryczny a potem znów nie dostrzega. Jak to? Ano tak to. Nie słychać bowiem, aby prezes Jarosław Kaczyński z hukiem wywalił z PiS jak to miało miejsce w przypadku bogu ducha winnego posła dywagującego o zabiciu Tuska, posłankę Jolantę Szczypińską za jej "straszny antysemityzm". Co takiego nabroiła niedoszła dziewczyna prezesa? Zacytujmy posłankę PiS:

"Władze izraelskie są bezwzględne i nigdy nie poniosą żadnej odpowiedzialności"

… powiedziała o syjonistach posłanka Szczypińska na posiedzeniu sejmowej komisji sprawiedliwości 6 grudnia komentując żydowski apartheid w strefie Gazy. Tak ostro nie wypowiadał się nawet "znany faszysta" Winnicki czy ci jeszcze gorsi z ONR.

Skąd ta mowa nienawiści u członka najbardziej pro izraelskiej partii w Polsce? Co na to prezes Kaczyński? Czy Jola się mści za niezrealizowane uczucia? Chyba nie, bo na ostatnim marszu PiS stali dosyć blisko siebie a posłanka cała „promieniała”. Było to kilka dni już po jej wyskoku, czy prezes Kaczyński był wtedy nieświadomy, że stoi koło takiego antysemity?

 

Poza posłanką PiS, na sejmowej komsji sprawiedliwości antysemickie hasła chętnie wygłaszali też członkowie wszystkich pozostałych frakcji opozycyjnych łącznie z posłem Ruchu Palikota.

//www.300polityka.pl/300news/poslow-pis-po-sld-i-palikota-polaczyla-niechec-do-izraela-oraz-omar-faris-narodowe-odrodzeni

Tak, tej samej partii, której członek Biedroń dumnie paradował ostatnio po sejmie w jarmułce.

 

Fasadowość przekonań posłów Palikota akurat nie dziwi. Ich guru przecież jeszcze nie tak dawno był wielkim katolikiem, wydawał katolickie pismo OZON, oraz zwierzał się ze swoich religijnych przeżyć z podróży do Ziemi Świętej. Teraz natomiast walczy z krzyżem a jeden z jego czołowych posłów wręcz paraduje publicznie z satanistyczną symboliką dumnie zapiętą w klapę marynarki.

//ewidentnyoszust.nowyekran.net/post/83853,o-jawnym-satanizmie-w-polskim-sejmie

Co dziwi natomiast to niestabilność PiSu. O Jarosławie można powiedzieć wiele rzeczy, ale na pewno nie to, że jest jak chorągiewka. Można go lubić lub nie, ale z pewnością jest to jeden z najbardziej stałych w poglądach polityków w Polsce. Co się zatem dzieje w PiSie? Co by o tym powiedział śp. Lecz Kaczyński, największy z przyjaciół Izraela?

Czy posłanka Szczypińska będzie antysemickim koniem trojańskim szykującym wyjście z PiSu sceptycznych względem proizraelskiej linii Kaczyńskiego posłów? Czy to zapowiadany na 2012 koniec świata?

Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na: Facebook.com/EwidentnyOszust

KOMENTARZE

 • Jak widać wyżej idziesz sobie, Drogi Autorze,
  po utartym linoleum: wszystko, cokolwiek powiesz o pejsatych, zawsze będzie antysemickie lub profaszystowskie, chyba że chcesz zamulać (bo nie kumam ironii i tezy tego tekstu), ale ocenę tego zjawiska (w ogóle na forach) pozostawiam czytającym. Choćby ten fragment o (jakiej w końcu? rzekomej, prawdziwej, faktycznej?) mowie nienawiści Szczypińskiej...

  Desygnaty mają w Polsce poodwracane znaki, nad tym jeszcze przed pojęciem hasbary wieki pracowano.

  Zachęcam do zerknięcia Czytelników pod "antysemicki" link:
  http://mikro-makro.nowyekran.pl/post/83722,bezduszny-koszer
 • czyli co o Żydach myślą posłowie PiS/SLD/SP/RPP
  A posłowie PO , co myślą o Żydach ? Wiesz co ,myślałem że jesteś mądrzejszy
 • Zapomniałem dodać dla mniej kumatych ...
  ... że opisałem tą PiSowską groteskę w kategoriach żartu. Osobiście jako faszysta w pełni podzielam faszystowską retorykę posłanki Szczypińskiej. Zastanawiam się jedynie co na to prezes?
 • @refugee 15:59:37
  Na komisji sprawiedliwości najwyraźniej nie było nikogo z PO lub jeśli nawet byli to nie wyrażali żadnych antysemickich tez gdyż jak widać pod załączonym linkiem źródłowym nic o tym nie piszą.
 • @Ewidentny Oszust 11:16:22
  Tutaj J kaczyński pewnie prowadzi jakąś grę, o której nic nie wiemy i nie dowiemy się nigdy. A może PIS się rozpada ?
 • @kanton 09:53:29
  PiS to partia powołana do życia przez żydo-masonerię do strzeżenia zaplanowanej dla Polski drogi "rozwoju", czyli niszczenia katolicyzmu pod pozorem bycia partią "patriotyczną". Iście talmudyczna mentalność.
 • A to ciekawe
  Prezes PIS-u ma rozdwojenie jaźni? To w końcu kocha ten Izrael, czy będzie go tępił? Nie wiedziałam wcześniej o takich "antysemickich" wypowiedziach w/w posłanki.

  A to się narobiło. Coraz ciekawiej się robi w sejmie i w ogóle na arenie politycznej w Polsce. Myślę, że politycy sami nie wiedzą gdzie mają głowę, a gdzie tą dolną część tułowia. Zaczynają się w swoich kłamstwach gubić, a nawet sami już nie zdają sobie sprawy, kiedy mówią prawdę, a kiedy kłamią. Całkowita degrengolada.

  No to będziemy prezia i resztę ferajny obserwować.

  Swoją drogą, to ma Pan szalenie dedukcyjny umysł i świetnie potrafi Pan wychwycić takie niuanse, na które nikt nie zwraca uwagi. To jest komplement oczywiście, żeby było jasne.

  Zaczynam czytać Pana artykuły, bo dostarczają ciekawych, analitycznych wniosków.
 • Prawda a antysemityzm;
  Czy prawda wypowiedziana przez posłankę Szczypińską ma być nazwana anysemityzmem,ten który tak twierdzi nie zna lub nie chce znać poczynań Izraela wobec narodu Palestyńskiego.Czy poczynania Izraela na bliskim wschodzie potępione zostały rzez kraje Europejskie lub USA?Proszę mi powiedzieć jak nazwać ten kraj,może kochający inne narody i pokój na świecie?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031